fbpx
Jak zorganizować wieczór kawalerski?

Jak zorganizować wieczór kawalerski?

Wieczór kawalerski powinien być niezapomniany i pełen wrażeń. Dlatego też warto zdecydować się na przygodę, jaką będzie się wspominało latami. Nie musisz samodzielnie organizować wszystkiego krok po kroku. Przeczytaj nasz tekst i dowiedz się, jak zorganizować wieczór kawalerski, aby był niebanalny i wyjątkowy! 

Pomysły na wieczór kawalerski - co wybrać?

Jeżeli szukasz pomysłu na niebanalny wieczór kawalerski, który długo będzie wspominany przez wszystkich uczestników tego wydarzenia, to rozważ niestandardowe rozwiązania. Wizyta w klubie, kolacja, kino - to rozrywki, które można wybrać zawsze. Wieczór kawalerski powinien być wyjątkowy! Niezapomniany dzień  można zorganizować w zupełnie inny sposób, który przyniesie wiele wrażeń. W taką wyjątkową noc atrakcje można ze sobą łączyć i ułożyć harmonogram, który pozwoli bawić się do białego rana. Głównym punktem programu może okazać się pełna niespodzianek i wyzwań zabawa w stolicy Dolnego Śląska, lub w Sobótce, oddalonej od Wrocławia o około 30 km, a także w innych partiach tego regionu. Swoją noc w Sobótce możecie zacząć już wczesnym popołudniem od jednej z gier organizowanych przez Ekspedycja Express. Nic nie stoi wówczas na przeszkodzie, aby następnie udać się na nocny rajd po wrocławskich klubach albo skorzystać z innych atrakcji. Niezapomniany wieczór kawalerski może rozpocząć się właśnie od 4 a nawet 6-godzinnej gry zespołowej w terenie. Gra, jako gwóźdź programu, także jest świetnym pomysłem, zwłaszcza, że można po niej wziąć udział w dodatkowych atrakcjach. Oprócz gotowych, ekscytujących i sprawdzonych przez naszych uczestników scenariuszy gier terenowych, Ekspedycja Express jest otwarta na Wasze pomysły na wieczór kawalerski i urozmaicenie go. Możemy dopasować wydarzenie do Waszych oczekiwań! Za dodatkową opłatą przyjedziemy w wybraną przez Was część Polski i zorganizujemy atrakcje na miejscu!

Niezapomniany wieczór kawalerski - wybierz przygodę typu Ekspedycja Express!

Wiele osób obserwuje z zaangażowaniem kolejne edycje programów typu Ekspedycja Express. A co, gdybyś mógł uczestniczyć w podobnej zabawie podczas wieczoru kawalerskiego? Organizujemy przygody, które wypełnione są wyzwaniami i przygodami! Wszystkie elementy, jakie chcecie wprowadzić dodatkowo możecie zawsze przedstawić zanim zdecydujecie się na konkretną wersję. W ramach kawalerskiego wieczoru zazwyczaj proponujemy do wyboru jedną z trzech gier terenowych, jednak to Wy decydujecie ostatecznie o czasie oraz kształcie takiej imprezy.

Jakie gry wybrać na wieczór kawalerski?

Cztery godziny gry Wam wystarczą? Zapraszamy zatem na Ekspedycję Express – to pełna wyzwań gra na przykład na terenie Wrocławia, Sobótki oraz w innych wybranych rejonach naszego kraju, a nawet Europy.  Ekspedycja Express pozwoli Wam na zmierzenie się z dotychczasowymi lękami oraz trudnymi zadaniami, oczywiście we wspólnym gronie i na wesoło. Jeżeli nie wiecie jak zorganizować wieczór kawalerski dla odważnych – wybierzcie tę właśnie grę. Bez względu na to, na jaką grę terenową się zdecydujecie – jej celem jest zdobycie jak najwięcej Expressowej gotówki. Aby jednak ten cel osiągnąć trzeba wykazać się zarówno inteligencją, błyskotliwością, jak i sprawności fizyczną. Ekspedycja Express to kilkugodzinna gra dla wszystkich nieustraszonych łowców przygód. Właśnie dla takich wyjątkowych kawalerów oraz ich przebojowych kompanów skierowany jest wieczorek kawalerski z grą Ekspedycja Express. Czy znajdą się wśród was śmiałkowie, którzy wezmą udział w sześciogodzinnej Ekspedycji Express?

Drugą, nie mniej ekscytującą terenową rozgrywką, jest gra Sabotażysta. Ponadto Sabotażysta może zostać zorganizowany również w pomieszczeniu, zatem pogoda nie gra w przypadku tej rozgrywki większej roli. Cała zabawa polega na tym, że uczestnicy zdobywają gotówkę wykonując różnego typu uprzednio przygotowane zadania. Oprócz nich istnieje utrudnienie, ponieważ w grupie znajduje się tytułowy Sabotażysta, czyli tak zwany powszechnie „kret”, sabotujący, jak sama nazwa wskazuje, harmonijny przebieg gry. Czy krecia robota Sabotażysty zdezorganizuje wszystkie zadania? O tym przekona się każdy w momencie zakończenia tej ekscytującej rozrywki.

Po wielogodzinnych grach przychodzi pora na alkoholowe lub bezalkoholowe gry. Znudziły Wam się wszechobecne kalambury czy paintball? Mamy dla Was coś całkiem innego! Czy graliście kiedyś w BeerPonga? Jeśli nie, to na kawalerskim wieczorze koniecznie musicie spróbować. Jeżeli Wasza grupa nie zdążyła poznać się dobrze przed imprezą, to warto wziąć udział w zabawie Ekspedycyjne VooDoo. Nie może zabraknąć specjalnych zadań dla kawalera i innych ciekawych towarzyskich zabaw na wyjątkowy wieczór. 


© 2022 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.