fbpx

GRA INTEGRACYJNA DLA FIRM

SABOTAŻYSTA

Niezapomniana przygoda dla całej firmy! Zintegruj się z zespołem, wykonuj niecodzienne zadania i poczuj się jak w programie typu Agent Gwiazdy. 

GRA W WYBRANYM MIEJSCU

DLA GRUP OD 10 DO 120 OSÓB

ELASTYCZNY CZAS TRWANIA

INTEGRACJA/RYWALIZACJA

INTEGRACJA FIRMOWA W NOWOCZESNYM WYDANIU!

Jeśli oglądałeś program Agent Gwiazdy, to wiesz czego możesz się spodziewać! Przygotowaliśmy wraz z psychologami niezwykłą grę, w której nic nie jest pewne do samego końca! To świetna forma rozrywki i integracji firmowej, w której uczestnicy grają w jednej max. 30-osobowej drużynie (drużyn może być kilka). Wśród wszystkich kryje się tzw. Sabotażysta – czyli osoba której celem jest utrudnianie wykonywanych zadań reszcie zespołu. Ten na celu ma zdobycie jak największej ilości gotówki i dotarcie do prawdy.

Gra dostępna w wersji indoor/outdoor.

CEL GRY, CZAS TRWANIA I MIEJSCE

W grze drużyna ma zawsze wspólny cel zdobyć minimum 50 000 PLN za wszystkie wykonane zadania. W sumie do zdobycia jest 100 000 PLN. Jeśli drużynie się uda, to Sabotażysta przegrywa grę. Jeśli jednak uczestnicy nie przekroczą progu 50 000 PLN, to Sabotażysta jest zwycięzcą rozgrywki.

Czas trwania gry jak i miejsce zawsze jest do ustalenia. My rekomendujemy integrację na ok. 3-4 godziny. Z doświadczenia wiemy, że jest to czas który uczestnicy świetnie spędzą, ale nie będą zmęczeni. Oczywiście Grę możemy zorganizować krótszą lub dłuższa (trwającą nawet kilka dni). W kwestii miejsca w pełni się dostosujemy do wybraner lokalizacji. Możemy zorganizować grę tylko w środku na wypadek złej pogody jak i na terenie hotelowym czy wybranym obszarze.

JAK WYGLĄDA GRA?

Na początku gry wyjaśnione zostaną jej zasady i rozlosujemy koperty startowe. W kopertach będą znajdować się informacje, kto kim jest: Sabotażystą czy graczem, który będzie walczył o zdobycie jak największej ilości gotówki. Jeśli ktoś zostanie Sabotażystą, to otrzyma w kopercie kilka porad jak rozegrać prawidłowo grę i popsuć plany graczy. Do końca gry ta informacja będzie tajna. Nawet organizatorzy nie wiedzą kto kim jest, ponieważ koperty są zaklejane i trafiają do naszego sejfu.

Podczas gry będą różnego rodzaju zadania za które cała drużyna otrzymuje gotówkę. Zadania są tak skonstruowane, że wszyscy muszą ze sobą współpracować, w przeciwnym wypadku zadanie nie wyjdzie. Warto dodać, że cała gra ma na celu zintegrować zespół i poprzez świetną zabawę pokazać dobre strony każdego uczestnika.

CO NAS CZEKA PODCZAS GRY?

W tej grze na pewno czeka na wszystkich dużo emocji, które będą towarzyszyć przy wykonywaniu zadań. Te na pewno nie raz zaskoczą drużynę. Zadania będą przeróżne i to jaki będzie ich stopień trudności, czas wykonania i kwota do zdobycia, będzie zależało od drużyny. Oprócz tego czekają na uczestników:

Głosowania: Podczas gry uczestnicy będą głosować, kto jest Sabotażystą. Jednak gra jest tak stworzona, że typy będą się zmieniały bardzo często.

Ważne decyzje: Jedną z ważniejszych decyzji, którą będzie musiała podjąć wspólnie drużyna to wybór skarbnika. Jest to osoba odpowiedzialna za zabezpieczenie zdobytej gotówki. W dowolnym momencie będzie można ją zmienić w głosowaniu.

Obserwacje: Podczas całej gry każdy musi obserwować innych uczestników, aby poprawnie typować Sabotażystę. Spostrzegawczość, spryt, inteligencja na pewno pozwolą przybliżyć się do prawdy. Można również zaufać komuś z drużyny i zawiązać sojusz lub wymieniać się cennymi informacjami. Taktyka w tej grze jest dowolna. 


Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

Gra miejska

Wrocław
Poznań
Kraków
Gdynia
Gdańsk
Toruń
Warszawa
© 2023 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.