fbpx

GRA INTEGRACYJNA DLA FIRM

SABOTAŻYSTA

Niezapomniana przygoda dla całej firmy! Zintegruj się z zespołem, wykonuj niecodzienne zadania i poczuj się jak w programie typu Agent Gwiazdy. 

TYP GRY

Outdoor / Indoor

CHARAKTER GRY

Integracja przez współpracę

LOKALIZACJA

Dowolna

CZAS TRWANIA

Według potrzeb

DLA GRUP

Od 20 do 100 osób

DRUŻYNY

Rekomendowane od 20 do 30 osób

NOWY WYMIAR INTEGRACJI FIRMOWEJ

Stworzona przy współpracy z psychologami drużynowa rywalizacja, której głównym celem jest zdobyć największą ilość gotówki. Sabotażysta to gra w której uczestnicy poza podejmowaniem niestandardowych wyzwań i ciekawych zadań, ćwiczą swoje umiejętności obserwacji i analitycznego myślenia. Sam motyw przewodni gry, niemal wymusza na uczestnikach chęć bardziej uważnego poznawania pozostałych (maks. 30) graczy w zespole, bowiem pośród nich, kryje się tytułowy sabotażysta o zgoła innym, niż "całej" grupy celu.

JAK WYGLĄDA GRA?

Celem jest rozpracowanie, który z uczestników sabotuje starania pozostałych graczy w zespole. Jeśli zespół tego nie odkryje i zdobędzie poniżej 50 000 PLN, Sabotażysta osiągnie swój cel, a jego zespół nie weźmie udziału w głównej rozgrywce. Każda z drużyn może dorobić się maksymalnie 100 000 zł i to ta z największym zyskiem osiąga cel główny - zwycięstwo!

Przygoda rozpoczyna sie od losowania kopert z których jeden uczestnik w każdej grupie, dowie się, że jest sabotażystą oraz otrzyma kilka porad jak umiejętnie wypełnić swoją rolę w grze. Tożsamość Sabotażysty pozostaje tajemnicą dla wszystkich (nawet prowadzących grę organizatorów) do samego końca gry. Drużyny kolejno wykonują zadania, których stopień trudności i związana z tym wysokość nagrody jest zależna od ich decyzji. Obecna u wszystkich świadomość sabotażysty dodatkowo urozmaica grę, dostarczając spotęgowanych emocji podczas głosowań czy przy podejmowaniu strategicznych decyzji jak np. wybór skarbnika drużyny.

MASZ PYTANIA? JESTEŚMY DLA CIEBIE!

LOKALIZACJA I CZAS TRWANIA

Gra może zostać zrealizowana niemal w każdej lokalizacji, a czas jej trwania może być dostosowany do Waszych oczekiwań. Możliwe są warianty krótsze, jak i nawet kilkudniowe!
Niemniej my rekomendujemy integrację na ok. 3-4 godziny.
Z doświadczenia wiemy, że taki czas trwania gry daje uczestnikom satysfakcjonującą ilość doświadczeń i pozwala zachować energię na pozostałe atrakcje Waszego wydarzenia integracyjnego. W kwestii miejsca w pełni się dostosujemy do wybranej lokalizacji. Szeroki wachlarz naszych zadań i wyzwań pozwala na zorganizowanie gry wewnątrz obiektu (indoor), na otwartej przestrzeni (outdoor) lub w trybie mieszanym.

DLACZEGO WARTO?

Sabotażysta to program, który oferuje nie tylko trwale zapadające w pamięć przeżycia przy zaskakujących zadaniach. Ogromnym walorem dla uczetników gry, jest dużo głębsze poznanie samych siebie i pozostałych. Korzyścią, którą dzielą się z nami nasi klienci post factum, są mocniejsze relacje w zespołach i bardziej efektywna współpraca.


Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2024 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.