fbpx

Ekspedycja Express - świetny pomysł na grę miejską w Krakowie!Ekspedycja Express - jedyna taka gra miejska w Krakowie!

GRA MIEJSKA W KRAKOWIE

DLA GRUP OD 8 DO 250 OSÓB

ELASTYCZNY CZAS TRWANIA

INTEGRACJA/RYWALIZACJA

Kraków kusi swoim urokiem i licznymi atrakcjami miliony turystów rocznie. Jego niebywałym plusem jest także bliskość gór, które tak lubi wiele i wielu z nas. Dlaczego więc nie zorganizować tutaj imprezy firmowej? Rodzinnego urlopu innego niż wszystkie? Szalonej ekspedycji w grupie przyjaciół? Jeśli Twoja odpowiedź wynosi 3x tak, wiedz, że jeśli gra miejska, to tylko Ekspedycja Express!

GRA MIEJSKA KRAKÓW – DLA KOGO JEST NASZA OFERTA?

Z naszej pomocy przy organizacji imprez w terenie mogą skorzystać zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Możemy opracować scenariusz gry terenowej na zasadzie współpracy lub rywalizacji. Tworząc nowe scenariusze, staramy się brać pod uwagę potrzeby i preferencje uczestników.

Zajmujemy się tworzeniem gier miejskich i terenowych w Krakowie na podstawie atrakcyjnych scenariuszy. Jesteśmy w stanie zaproponować zarówno coś z dotychczas zrealizowanych pomysłów, jak i stworzyć coś zupełnie nowego.

EKSPEDYCJA EXPRESS – KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy grupą pozytywnie zakręconych ludzi, dla których nie ma granic! Specjalizujemy się w organizacji szalonych gier miejskich, integracji i eventów dla firm oraz stylizowanych gier na popularnych programach rozrywkowych i lubianych w kraju teleturniejach. Wnosimy przy tym dużo inwencji twórczej, przyciągając kolejne rzesze ludzi spragnionych przygód.

ZWIEDZAJ KRAKÓW Z AUTORSKIMI APLIKACJAMI

Podczas uczestnictwa w grze miejskiej w Krakowie wszyscy dostają od nas smartfony wyposażone w niezbędne aplikacje, które mogą pomóc, ale też porządnie namieszać w czasie realizacji zadania. Tutaj chętnie pochwalimy się tym, że duża część aplikacji jest tworem naszego autorstwa i pozwala na wypełnianie zadań ze stworzonego scenariusza. Staramy się tworzyć w Krakowie gry miejskie, dzięki którym nie tylko przeżyjesz niezapomniane chwile, lecz też poznasz najciekawsze miejsca w Krakowie.

0+
ZORGANIZOWANYCH GIER
0+
UCZESTNIKÓW
0+
SCENARIUSZY
0+
ORGANIZATORÓW
0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
RÓŻNORODNYCH ZADAŃ

SPRAWDŹ OPINIE O NASZYCH GRACH MIEJSKICH W KRAKOWIE!

ZDOBĄDŹ PEŁNE WYPOSAŻENIE NA CZAS EKSPEDYCJI

Tworząc grę miejską w Krakowie, jesteśmy w stanie zaoferować wszystkim uczestnikom ekspedycji komplet wyposażenia, jakie będzie niezbędne na całej trasie. Wśród niezbędnych elementów znajdują się smartfony poddane specjalnym modyfikacjom, dzięki którym są one w pełni przygotowane na zaplanowane przez nas wyzwania.

ZDJĘCIA Z NASZYCH GIER

POZNAJ NASZE PRZYKŁADOWE GRY MIEJSKIE W KRAKOWIE

EXPREDYCJA EXPRESS

Miejsce: Dowolne w Europie
Typ gry: Outdoor
Ilość osób: Od 20 do 750 max.
Czas trwania: 2, 3, 4, 5, 6, 7 lub 8 godzin
Opis: Gra terenowa podobna do programu Azja Express, w której uczestnicy oprócz integracji i ciekawych zadań, przeżyją świetną przygodę!

SABOTAŻYSTA

Miejsce: Dowolne w Polsce
Typ gry: Outdoor, indoor lub mieszany
Ilość osób: Od 10 do 120 max.
Czas trwania: 2, 3, 4, 5 lub 6 godzin
Opis: Gra integracyjna podobna do programu Agent Gwiazdy, w której wszyscy uczestnicy muszą ze sobą współpracować, by pokonać ukrytego sabotażystę.

LAS ZBRODNI

Miejsce: Wrocław
Typ gry: Outdoor
Ilość osób: Od 20 do 250 max.
Czas trwania: 3, 4 lub 5 godzin
Opis: Jedyna tego typu gra scenariuszowo-kryminalna w Polsce! Świetna zabawa dla każdego, bez rywalizacji za to ze świetną fabułą i intrygującymi zagadkami.

EKSPEDYCJA EXPRESS - TU ZACZYNA SIĘ PRZYGODA

NIE CZEKAJ I GRAJ W SWOIM MIEŚCIE JUŻ TERAZ!

Przeżyj najlepszą grę miejską w Krakowie!

Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2024 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.