fbpx

GRA INTEGRACYJNA DLA FIRM

SZANSA NA MILION

To nie teleturniej! To gra typu multi-escaperoom dla firmy, w której tylko jedna drużyna może zgarnąć milion dolarów!

TYP GRY

Indoor

CHARAKTER GRY

Integracja przez współpracę

LOKALIZACJA

Dowolna

CZAS TRWANIA

Ok. 1,5-2h

DLA GRUP

Od 20 do 600 osób

DRUŻYNY

Rekomendowane od 4 do 7 osób

GRA, W KTÓREJ KAŻDY MA RÓWNE SZANSE!

Czy samą ciężką pracą, ludzie się bogacą?

Nie mniej, a może i ważniejsza jest szansa, która przecież niestety nie każdemu z nas się trafia. Peter znudzony codziennością technologiczny krezus postanowił wpłynąć na życie paru osób i taką właśnie szansę im zaproponować. Szansę na zdobycie miliona dolarów. Zwycięzcy nie będą losowo wybranymi szczęściarzami, bo o triumfalnej drużynie zdecyduje wspólny wysiłek graczy, ich spryt, umiejętności logicznego i nieszablonowego myślenia, a co najważniejsze skuteczność współpracy.

JAK WYGLĄDA GRA?

Drużyny składające się z 4 - 7 graczy, zostają wprowadzone do rywalizacji poprzez video - wiadomość od Petera, po czym zapoznają się z zawartością memory - boxa miliardera. Pudełka wspomnień są wypełnione artefaktami upamiętniającymi dotychczasowe życie Petera, które tylko odpowiednio przebadane i rozszyfrowane będą przybliżać uczestników do wygranej.

Ponadto jak przystało na zamożnego odmieńca, Peter nie pozostaje obojętny na przebieg rozrywki. Niejednokrotnie w trakcie gry interweniuje, niekiedy przełamując obierane przez drużyny strategie zwycięstwa i tworząc punkty zwrotne w całej zabawie. Pierwszy z zespołów, który zaloguje się na internetowej stronie banku i wykona przelew na okrągły milion, wygrywa!

LOKALIZACJA I CZAS TRWANIA

Ta trwająca maks. 2h gra integracyjna dla dorosłych ze względu na swoją formułę może być uzupełniającą atrakcją na imprezy firmowe typu: konferencje, gale czy wigilie. Postawienie na szansę na milion jest też trafnym wyborem w przypadku wydarzeń team buildingowych dla mniejszych zespołów.

Tak jak pozostałe nasze programy, Szansa na milion może pojawić się w każdym miejscu w Polsce czy Europie. Indoor-owy typ gry i nieduża objętość czasowa otwiera możliwość integracji w trakcie "zwykłego" dnia pracy u Was w biurze.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Gra typu escaperoom przy stolikach
  • Czas trwania od 1h do 2h (do ustalenia)
  • Gra do organizowania w dowolnym miejscu
  • Możliwość organizacji w środku jak i na zewnątrz
  • Drużyny 4-7 osobowe
  • Rywalizacja między drużynami
  • Każda drużyna otrzymuje indywidualnego boxa ze wszystkimi materiałami, rzeczami, gadżetami itp.
  • Każda drużyna dostaje dostęp do specjalnej aplikacji bankowej przygotowanej pod grę
  • Każda drużyna podczas gry otrzymuje SMSy, powiadomienia i połączenia na własne telefony komórkowe
  • Podczas gry są wyświetlane filmy stanowiące element gry (na rzutniku lub na telefonach uczestników).

Szansa na milion, to alternatywna dla klasycznych gier terenowych propozycja, nieuzależniona od pogody czy infrastruktury wokół obiektu. Ta gra, to nie jest tylko szansa na milion, to szansa na przeżycie wspaniałej przygody, pogłębienia relacji, rozwinięcia a niekiedy odkrycia swoich "nowych" mocnych stron, dla wszystkich biorących udział uczestników. I TO BEZ KONIECZNOŚCI ruszania się z miejsca.

PONAD 300 FIRM PRZEŻYŁO Z NAMI NIEZAPOMNIANĄ PRZYGODĘ:PONAD 40 000 UCZESTNIKÓW WZIĘŁO UDZIAŁ W NASZYCH GRACHPONAD 500 POZYTYWNYCH OPINII OTRZYMALIŚMY OD UCZESTNIKÓW

Image

Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2024 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.