fbpx

GRA INTEGRACYJNA DLA FIRM

SZANSA NA MILION

To nie teleturniej! To gra integracyjna typu multi-escaperoom dla firm, w której tylko jedna drużyna może zgarnąć milion dolarów!

GRA W WYBRANYM MIEJSCU

DLA GRUP OD 8 DO 250 OSÓB

CZAS TRWANIA: DO 2 GODZIN

GRA WEWNĄTRZ

JEDYNA TEGO TYPU GRA W POLSCE

To szalona gra, w której gracze podzieleni na grupy 4, 5, 6 lub 7-osobowe muszą sprostać wielu zadaniom by zdobyć milion dolarów. Szef pewnej znanej firmy technologicznej na świecie wpadł na pomysł przeprowadzenia pewnego konkursu, w którym można wygrać właśnie wspomniany milion.

Wystarczy zalogować się do jego konta bankowego i wykonać aktywację przelewu na złote karty płatnicze, które otrzymają drużyny. Warunek jest jeden: tylko najlepiej współpracujący, a zarazem najsprytniejszy team może zgarnąć całość! Wszyscy mają równe szanse i każdy ma "SZANSĘ NA MILION".

NA JAKIE EVENTY JEST SZANSA NA MILION?

Ta gra została przygotowana głównie pod eventy, w których celem jest integracja pracowników, sprawdzenie umiejętności pracy w zespole i budowanie nowych relacji

Idealnie sprawdza się na małych integracjach firmowych jak i na dużych galach, konferencjach, wigiliach itp. Nie jest to aktywność fizyczna, a umysłowa dzięki czemu uczestnicy mogą się świetnie bawić nie ruszając się z miejsca. Ogromną zaletą Szansy Na Milion jest możliwość organizacji bez względu na pogodę ponieważ całośc odbywa się wewnątrz przy stolikach.

JAK WYGLĄDA GRA?

Cała rozgrywka rozpoczyna się od filmu, który uczestnicy muszą obejrzeć by dowiedzieć się nieco więcej o naszym bohaterze jak i o tym co na nich czeka. Następnie jedna osoba z drużyny musi wykonać połączenie telefoniczne na specjalny numer, które rejestruje team w tej niecodziennej rywalizacji.

Każda drużyna otrzymuje boxa - pudełko z rzeczami naszego miliardera, w którym znajdują się jego rzeczy osobiste z domu rodzinnego. Każda z tych rzeczy jest dla niego niezwykle istotna. Na niektórych znajdują się zaszyfrowane cyfry i litery hasła do konta bankowego. Odnalezienie ich nie będzie takie proste. Czeka masa zadań, zagadek, zadań na spostrzegawczość i współpracę w drużynie. Nie zabraknie również elementów zaskoczenia czy zwrotów akcji w postacie specjalnych przesyłek od miliardera, smsów czy połączeń przychodzących na zarejestrowany numer telefonu. W grze od czasu do czasu mogą pojawiać się filmy odsłaniające istotne elementy. Drużyny będą starały się "połączyć kropki" i zalogować się do banku w celu aktywacji karty płatniczej z 1 000 000 $.

Kto mu się uda? Wszystko czas pokaże...

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Gra typu escaperoom przy stolikach
  • Czas trwania od 1h do 2h (do ustalenia)
  • Gra do organizowania w dowolnym miejscu
  • Możliwość organizacji w środku jak i na zewnątrz
  • Drużyny 4-7 osobowe
  • Rywalizacja między drużynami
  • Każda drużyna otrzymuje indywidualnego boxa ze wszystkimi materiałami, rzeczami, gadzetami itp.
  • Każda drużyna dostaje dostęp do specjalnej aplikacji bankowej przygotowanej pod grę
  • Każda drużyna podczas gry otrzymuje SMSy, powiadomienia i połączenia na własne telefony komórkowe
  • Podczas gry są wyświetlane filmy stanowiące element gry (na rzutniku lub na telefonach uczestników).

PONAD 300 FIRM PRZEŻYŁO Z NAMI NIEZAPOMNIANĄ PRZYGODĘ:PONAD 40 000 UCZESTNIKÓW WZIĘŁO UDZIAŁ W NASZYCH GRACHPONAD 500 POZYTYWNYCH OPINII OTRZYMALIŚMY OD UCZESTNIKÓW

Image
© 2022 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.