fbpx

GRA TERENOWA DLA FIRM

LAS ZBRODNI

Jedyna tego typu gra w Polsce! Który wydział śledczy rozwiąże skomplikowaną zagadkę kryminalną? Współpracujcie, analizujcie, poczujcie dreszczyk emocji i zdążcie przed czasem!

GRA W WYBRANYM MIEJSCU

DLA GRUP OD 8 DO 250 OSÓB

ELASTYCZNY CZAS TRWANIA

INTEGRACJA/RYWALIZACJA

Pomysł na niezapomnianą i pełną wrażeń integrację!

To przez nas stworzona gra scenariuszowa, w której musicie utworzyć swój wydział kryminalny składający się z 2 - 6 osób. Waszym zadaniem będzie dowiedzieć się kto dokonał 3 zabójstw na młodych kobietach. Sprawa niestety musi być pilnie wyjaśniona, a prokurator da Wam tylko kilka godzin na dostarczenie dowodów i wskazanie sprawcy. Dlatego dajemy Wam "wolną rękę" i tylko od Was zależy, jak podejdziecie do tematu.

Do Waszej dyspozycji będą materiały dowodowe, zabezpieczone miejsca w lesie, świadkowie, nagrania video, niezbędne materiały, mapa z najważniejszymi miejscami powiązanymi ze sprawą i dostęp do systemu informatycznego Departamentu Do Spraw Bezpieczeństwa, w którym czekają pomocne informacje i baza danych wszystkich podejrzanych. Na koniec będziecie musieli wybrać jednego z 12 podejrzanych i przedstawić go prokuratorowi, który go oskarży i będzie wnioskował o dożywocie. Po sprawie dowiemy się, czy to właściwa osoba!


PONAD 300 FIRM PRZEŻYŁO Z NAMI NIEZAPOMNIANĄ PRZYGODĘ:PONAD 40 000 UCZESTNIKÓW WZIĘŁO UDZIAŁ W NASZYCH GRACHPONAD 500 POZYTYWNYCH OPINII OTRZYMALIŚMY OD UCZESTNIKÓW

Image

Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

Gra miejska

Wrocław
Poznań
Kraków
Gdynia
Gdańsk
Toruń
Warszawa
© 2023 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.