fbpx

GRA TERENOWA W LESIE DLA FIRM

LAS ZBRODNI

Jedyna tego typu gra w Polsce! Który wydział śledczy rozwiąże skomplikowaną zagadkę kryminalną? Współpracujcie, analizujcie, poczujcie dreszczyk emocji i zdążcie przed czasem!

GRA W WYBRANYM MIEJSCU

DLA GRUP OD 8 DO 250 OSÓB

ELASTYCZNY CZAS TRWANIA

INTEGRACJA/RYWALIZACJA

POMYSŁ NA NIEZAPOMNIANĄ I PEŁNĄ WRAŻEŃ INTEGRACJĘ

Mamy przyjemność zaprosić Was do alternatywnego formatu integracyjnych gier terenowych od Ekspedycja Express. Ta osadzona w tematyce psychologicznego dreszczowca gra scenariuszowa, pozwoli Wam przenieść się w świat dowodów, ślepych tropów, czy "prawdomównych świadków. Podczas tej przygody uczestnicy mają możliwość sprawdzenia czy rozwiązywanie zagadek kryminalnych jest tak samo łatwe w rzeczywistości jak przed telewizorem. Jak przystało na dobry psychologiczny thriller, nie zabraknie zwrotów akcji, momentów olśnienia i towarzyszącym ich westchnień okrzyków Aaaaaaaaaa-haaaa!

CZEKA NA WAS ŚLEDZTWO!

W ciągu ostatnich 24h w pobliskiej okolicy zostały odkryte martwe ciała trzech młodych kobiet. Póki co, nie są znane służbom motywy dokonanych zbrodni. Po zabezpieczeniu miejsc zdarzeń, wyniki wstępnych analiz sugerują, że wszystkie trzy morderstwa zostały popełnione przez tego samego, bądź tych samych sprawców. Zarządzono obławę na terenie całego województwa i pojmano dwunastu podejrzanych, lecz pozostały okres aresztu tymczasowego to tylko cztery godziny (4h)! W związku z zaangażowaniem wszystkich funkcjonariuszy w obławę (otoczenie terenu), Mundurowy Fiodor D. apeluje do wszystkich amatorów kryminalistyki, osób o umiejętnościach detektywistycznych, czy doświadczonych w odkrywaniu i rozwikływaniu tajemnic o pomoc w śledztwie...

Służby dochodzeniowe, żeby wspomóc wszystkich zaangażowanych w osądzeniu właściwego, bądź właściwych podejrzanych, udostępniają: materiały dowodowe, zabezpieczone miejsca zdarzeń, nagrania video, niezbędne materiały, mapę z najważniejszymi miejscami powiązanymi ze sprawą i dostęp do systemu informatycznego Departamentu Do Spraw Bezpieczeństwa, w którym czekają pomocne informacje i baza danych wszystkich podejrzanych. Zezwolono również na przesłuchania świadków. Podążajcie za tropem, analizujcie ślady, łączcie fakty i nie pozwólmy by zbrodnia obyła się bez kary...

DLACZEGO WARTO?

Las zbrodni jest integracyjną grą scenariuszową o nieco innym charakterze niż choćby nasz flagowy program Eskpedycja Express. Ujmująca realizmem projekcja stanowi wspaniałą alternatywę dla gier terenowych opierających się o element rywalizacji. Jednym z silnie integrujących elementów gry jest sam cel, wskazanie właściwego lub właściwych sprawców. 2 - 6 osobowe zespoły śledcze mają pełną autonomię w podejściu i wyborze strategii rozwiązania sprawy. Zadanie nie będzie proste i będzie wymagało od uczestników zarówno nabycia nowych kompetencji, jak i umiejętne wykorzystanie już posiadanych.

Uczestnicy podczas gry wielokrotnie inicjują burze mózgów, gdzie szlifują swoje umiejętności komunikacji i otwartość na zdanie innych. Ograniczony czas trwania jest dla uczestników płaszczyzną do treningu podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu Las zbrodni to gra scenariuszowa realizowana na świeżym powietrzu, zazwyczaj w otoczeniu lasu lub parku, ale nie jest to regułą. Przy okazji każdego z eventów firmowych analizujemy otoczenie i zgodność lokalizacji z wytycznymi do organizacji gry (skontaktuj się, by sprawdzić zgodność lokalizację swojego eventu).

Gra terenowa w lesie

Każda gra terenowa w lesie jest ciekawym sposobem spędzania wolnego czasu. Jest to dobry sposób na oderwanie od codziennych spraw, ponieważ jest to zupełnie coś innego niż tradycyjna rozrywka. Stanowi ona połączenie aktywności outdoorowej ze świetną zabawą i łamigłówkami. Dzięki temu można odkryć coś nowego, a przede wszystkim sprawdzić siebie w nowej roli detektywa.

Gra terenowa w lesie, czyli coś dla osób, które mają w sobie żyłkę detektywa

Prezentowana gra terenowa w lesie jest przeznaczona dla osób, które poszukują ciekawych, a do tego niebanalnych sposobów spędzania wolnego czasu ze znajomymi. Sprawdzi się także w firmie, jako metoda integracji zespołu czy atrakcja na imprezę firmową. Jest to niezwykła ekspedycja, która sprawi, że uczestnicy poczują się jak prawdziwi detektywi. Z pewnością poszukiwanie mordercy jest niezwykle ekscytujące i stanowi świetną zabawę.

Jakie wrażenia zapewnia gra terenowa w lesie?

Gra terenowa w lesie jest to gra zespołowa, podczas której można sprawdzić, w jakim stopniu potrafimy pracować w grupie. Każda gra terenowa w lesie stanowi świetną rozrywkę dla pracowników. Dzięki temu można się lepiej poznać, co nie zawsze jest możliwe podczas pełnienia obowiązków służbowych. Uczestnictwo w ekspedycjach czy też grach terenowych przekłada się na lepsze relacje w pracy, a tym samym także wpływa pozytywnie na wydajność. Pracodawcy, którzy dbają o swój zespół w taki właśnie sposób, zyskują lepsze wyniki, ponieważ pracownicy dużo bardziej przykładają się do zadań i większym stopniu utożsamiają się z miejscem pracy. Gra terenowa w lesie dostarczy wiele adrenaliny, a podczas jej trwania uczestnicy przeżywają wiele przygód.

Gra terenowa w lesie to świetny sposób na to, aby lepiej poznać siebie?

Gra terenowa w lesie pomoże poznać mocne i słabe strony uczestników. Wynika to z tego, że  podejmując nowe wyzwania w grze terenowej, można sprawdzić się  w różnych sytuacjach, których nie ma w życiu codziennym, czy też w pracy. Dzięki temu można „odkryć” pracownika, który świetnie nadawałby się na inne stanowisko.

Kto może docenić zalety gry terenowej w lesie?

Gra terenowa w lesie jest świetnym sposobem na integrację w firmie. Nie jest to typowa metoda spędzania wolnego czasu, a szansa na przygodę, o której wiele osób marzy. Pracownicy mogą się w ten sposób oderwać od swoich obowiązków, co oczywiście jest ważne w kontekście wykluczenia wypalenia zawodowego. Istotne jest też to, że zespół, który więcej otrzymuje od swojego pracodawcy, jest w stanie więcej dla niego zrobić i lepiej wykonywać swoje obowiązki. Uczestnictwo w grze terenowej jest też świetną rozrywką dla grupy znajomych, którzy pragną wcielić się w rolę detektywa, ponieważ tutaj można poczuć się, jak w prawdziwej akcji zbrodni. Ta gra z pewnością sprawdzi się też jako odmienny sposób celebrowania urodzin, zdanego egzaminu, awansu w pracy czy też wielu innych okazji.

PONAD 300 FIRM PRZEŻYŁO Z NAMI NIEZAPOMNIANĄ PRZYGODĘ:PONAD 40 000 UCZESTNIKÓW WZIĘŁO UDZIAŁ W NASZYCH GRACHPONAD 500 POZYTYWNYCH OPINII OTRZYMALIŚMY OD UCZESTNIKÓW

Image

Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2024 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.