fbpx

Ekspedycja Express - świetny pomysł na grę miejską we Wrocławiu!Ekspedycja Express - jedyna taka gra miejska we Wrocławiu!

GRA MIEJSKA WE WROCŁAWIU

DLA GRUP OD 8 DO 250 OSÓB

ELASTYCZNY CZAS TRWANIA

INTEGRACJA/RYWALIZACJA

Organizacja tradycyjnej imprezy firmowej powoli odchodzi w przeszłość… Skąd o tym wiemy? Stąd, że dzieje się tak m.in. za naszą sprawą! Ekipę Expedycji Express tworzą ludzie, którym nie brak pomysłów na świetne gry miejskie we Wrocławiu, podczas których nie ma miejsca na ziewanie z nudów! Szukasz czegoś nowego? Czegoś, czego jeszcze nie było? Zobacz, co dla Ciebie mamy!

GRA MIEJSKA WROCŁAW – CO MOŻEMY CI ZAPROPONOWAĆ?

Jako że pochodzimy właśnie z Wrocławia, możemy Cię zapewnić, że znamy to miasto jak własną kieszeń. A może nawet lepiej. W każdym razie, mamy już doświadczenie w organizowaniu gier miejskich we Wrocławiu – to tutaj możesz dobrze się bawić na wrocławskim stadionie i przejść ścieżkę kariery zawodnika piłkarskiego czy też podążać śladami sprawców w Lesie Zbrodni.

Czy to wszystko?

Absolutnie nie, dlatego że w tworzeniu scenariusza gry miejskiej dla Ciebie i Twoich pracowników bierzemy pod uwagę obszar, na jakim ma toczyć się gra, najciekawsze miejsca w pobliżu Waszych miejsc noclegowych, preferencje uczestników, a także autorskie propozycje. Nie boimy się szalonych pomysłów – możesz się o tym przekonać, zaglądając w zakładkę "Portfolio" lub obejrzeć pełne emocji relacje na YouTubie.

EKSPEDYCJA EXPRESS – KIM WŁAŚCIWIE JESTEŚMY?

Jesteśmy grupą pozytywnie nastawionych ludzi, których wyobraźnia nie przewraca oczami przy nieco bardziej zakręconym pomyśle, tylko działa na pełną skalę! Dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować imprezy firmowe dla pracowników, a także zapewnić niezapomnianą zabawę parom, grupom przyjaciół i całej rodzinie.

0+
ZORGANIZOWANYCH GIER
0+
UCZESTNIKÓW
0+
SCENARIUSZY
0+
ORGANIZATORÓW
0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
RÓŻNORODNYCH ZADAŃ

SPRAWDŹ OPINIE O NASZYCH GRACH MIEJSKICH WE WROCŁAWIU!

GRA TERENOWA WROCŁAW – CZY NIE MOŻE JEJ ZORGANIZOWAĆ INNA FIRMA?

Właśnie, że nie! Skąd ta pewność? Choćby stąd, że pomijając fakt, że na naszych eskapadach bawiło się łącznie już ponad 100 tysięcy zadowolonych uczestników, to my nie ograniczamy się do pojedynczych miast. Wręcz przeciwnie, możemy zabrać Ciebie i Twoich współpracowników do innych państw w obrębie Europy na kilkudniową wyprawę, podczas której będziecie zażywać niezapomnianych przygód, a wszystko to w świetnej atmosferze tworzonej przez ludzi zakręconych na punkcie nieszablonowego spędzania czasu!

ZDJĘCIA Z NASZYCH GIER

POZNAJ NASZE PRZYKŁADOWE GRY MIEJSKIE WE WROCŁAWIU

EXPREDYCJA EXPRESS

Miejsce: Dowolne w Europie
Typ gry: Outdoor
Ilość osób: Od 20 do 750 max.
Czas trwania: 2, 3, 4, 5, 6, 7 lub 8 godzin
Opis: Gra terenowa podobna do programu Azja Express, w której uczestnicy oprócz integracji i ciekawych zadań, przeżyją świetną przygodę!

SABOTAŻYSTA

Miejsce: Dowolne w Polsce
Typ gry: Outdoor, indoor lub mieszany
Ilość osób: Od 10 do 120 max.
Czas trwania: 2, 3, 4, 5 lub 6 godzin
Opis: Gra integracyjna podobna do programu Agent Gwiazdy, w której wszyscy uczestnicy muszą ze sobą współpracować, by pokonać ukrytego sabotażystę.

LAS ZBRODNI

Miejsce: Wrocław
Typ gry: Outdoor
Ilość osób: Od 20 do 250 max.
Czas trwania: 3, 4 lub 5 godzin
Opis: Jedyna tego typu gra scenariuszowo-kryminalna w Polsce! Świetna zabawa dla każdego, bez rywalizacji za to ze świetną fabułą i intrygującymi zagadkami.

EKSPEDYCJA EXPRESS - TU ZACZYNA SIĘ PRZYGODA

NIE CZEKAJ I GRAJ W SWOIM MIEŚCIE JUŻ TERAZ!

Najlepsza gra miejska Wrocław!

Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2024 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.