fbpx

Ekspedycja Express - świetny pomysł na grę miejską w Gdańsku!Ekspedycja Express - jedyna taka gra miejska w Gdyni!

GRA MIEJSKA W GDYNI

DLA GRUP OD 8 DO 250 OSÓB

ELASTYCZNY CZAS TRWANIA

INTEGRACJA/RYWALIZACJA

Gry terenowe zyskują nowy wymiar z Ekspedycją Express! Specjalizujemy się w organizacji gier terenowych, miejskich, a także opartych na autorskich scenariuszach i popularnych programach rozrywkowych. Szukasz pomysłu na nowatorską imprezę firmową? Zgłoś się do nas, a my zapewnimy Ci zabawę na najlepszym poziomie!

GRA MIEJSKA GDAŃSK – PRZEŻYJ NIEZAPOMNIANĄ PRZYGODĘ!

Nasze gry organizujemy zarówno na terenie całej Polski, jak i możemy zrealizować projekt obejmujący podróż do innych państw w Europie. Posiadamy bogate portfolio gier i eventów, które poznasz, sprawdzając nasze portfolio. Czekają na Ciebie pełne emocji relacje ze zrealizowanych dotychczas gier miejskich, które przekonają Cię lepiej niż 2000 słów.

Jednym z naszych największych projektów jest Azja Express, wyprawa o charakterze wyścigu autostopowego, podczas którego uczestnicy mają do rozwiązania aż kilkadziesiąt różnych zadań, a wszystko to w drodze do tak wyjątkowych miejsc, jak Singapur, Tajlandia i Malezja.

CZY NASZE GRY MIEJSKIE SĄ DLA KAŻDEGO?

Jak najbardziej! W organizowanych przez nas zabawach nie brakuje zadań ekstremalnych, emocji i okazji do przełamywania swoich barier – jednak staramy się zaprojektować całość w taki sposób, by wydarzenie było dla wszystkich świetną zabawą, bez względu na poziom kondycji fizycznej.

Zapewniamy bezpieczeństwo i wsparcie organizatorów na każdym etapie gry miejskiej, a nasza oferta może być skierowana zarówno do firm, jak i do osób prywatnych. Jesteśmy gotowi opracować projekt gry miejskiej w Gdańsku lub Gdyni, dopasowany do potrzeb naszych odbiorców i chętnie weźmiemy pod uwagę nowe pomysły.

0+
ZORGANIZOWANYCH GIER
0+
UCZESTNIKÓW
0+
SCENARIUSZY
0+
ORGANIZATORÓW
0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
RÓŻNORODNYCH ZADAŃ

SPRAWDŹ OPINIE O NASZYCH GRACH MIEJSKICH W GDYNI I GDAŃSKU!

GRA MIEJSKA GDYNIA – PRZEŻYJ EMOCJE JAK W TELETURNIEJU

W ramach naszych propozycji możemy zapewnić Ci również pełną emocji rozgrywkę, podczas której poczujesz się jak uczestnicy popularnych gier telewizyjnych. Ciekawym przykładem może być tutaj gra Szansa na milion, będąca idealną propozycją na eventy firmowe, jako że doskonale sprawdzicie dzięki niej zdolność do pracy zespołowej i budowania relacji. Całość gry odbywa się pod dachem, zatem brak dobrej pogody nie będzie tutaj przeszkodą.

ZDJĘCIA Z NASZYCH GIER

POZNAJ NASZE PRZYKŁADOWE GRY MIEJSKIE, JAKIE MOŻEMY ZORGANIZOWAĆ W GDAŃSKU LUB GDYNI

EXPREDYCJA EXPRESS

Miejsce: Dowolne w Europie
Typ gry: Outdoor
Ilość osób: Od 20 do 750 max.
Czas trwania: 2, 3, 4, 5, 6, 7 lub 8 godzin
Opis: Gra terenowa podobna do programu Azja Express, w której uczestnicy oprócz integracji i ciekawych zadań, przeżyją świetną przygodę!

SABOTAŻYSTA

Miejsce: Dowolne w Polsce
Typ gry: Outdoor, indoor lub mieszany
Ilość osób: Od 10 do 120 max.
Czas trwania: 2, 3, 4, 5 lub 6 godzin
Opis: Gra integracyjna podobna do programu Agent Gwiazdy, w której wszyscy uczestnicy muszą ze sobą współpracować, by pokonać ukrytego sabotażystę.

LAS ZBRODNI

Miejsce: Wrocław
Typ gry: Outdoor
Ilość osób: Od 20 do 250 max.
Czas trwania: 3, 4 lub 5 godzin
Opis: Jedyna tego typu gra scenariuszowo-kryminalna w Polsce! Świetna zabawa dla każdego, bez rywalizacji za to ze świetną fabułą i intrygującymi zagadkami.

EKSPEDYCJA EXPRESS - TU ZACZYNA SIĘ PRZYGODA

NIE CZEKAJ I GRAJ W SWOIM MIEŚCIE JUŻ TERAZ!

Organizujmy najlepsze gry miejskie w Gdańsku i Gdyni

Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2024 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.