fbpx

NIEZAPOMNIANA PRZYGODA

AZJA EXPRESS

Niezapomniana przygoda dla całej firmy! Zintegruj się z zespołem, wykonuj niecodzienne zadania i poczuj się jak w programie typu Azja Express.

TAJLANDIA/MALEZJA

DLA GRUP OD 12 DO 50 OSÓB

OD 3 DO 10 DNI

PRZYGODA/RYWALIZACJA

Image

Przeżyj przygodę jak w telewizji!

Szukacie pomysłu na niezapomnianą wyprawę poza granice kraju? A może marzycie, aby przeżyć przygodę jak w programie telewizyjnym? Jeśli tak, to świetnie trafiliście! W ciągu ostatnich 3 lat realizowaliśmy projekt AzjaExpress.pl, którego efektem była realizacja naszego programu. 

Ekspedycja Express Azja Express Azja Express

Azja Express stworzona została dla osób, które nie boją się wyjść poza utarte schematy oraz chcą sprawdzić siłę swojego charakteru w absolutnie wyjątkowy i unikatowy sposób! To jedyna taka wyprawa do Tajlandii, Singapuru lub Malezji, w której trakcie odkryjecie ciekawe miejsca oraz zapoznacie się z lokalną kulturą! 

Jesteście teamem, który lubi podróżować? A może szukacie wyjątkowych wrażeń i chcielibyście przeżyć przygodę życia? Z nami na pewno nie będziecie się nudzić! Przygotujemy dla Was wyjątkowe zadania, niespodziewane zwroty akcji oraz masę atrakcji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i jako jedyni w Polsce jesteśmy w stanie zorganizować taką grę. 


Ze względu na rozbudowany i wielowymiarowy charakter gry Azja Express, wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie! W tym celu zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź galerię z gry Azja Express

 

0+
ZORGANIZOWANYCH GIER
0+
UCZESTNIKÓW
0+
SCENARIUSZY
0+
ORGANIZATORÓW
0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
RÓŻNORODNYCH ZADAŃ

Opinie o grze Azja Express

 

Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2024 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.