fbpx

Ekspedycja Express - świetny pomysł na grę miejską w Toruniu!Ekspedycja Express - jedyna taka gra miejska w Toruniu!

GRA MIEJSKA W TORUNIU

DLA GRUP OD 8 DO 250 OSÓB

ELASTYCZNY CZAS TRWANIA

INTEGRACJA/RYWALIZACJA

Toruń słynie z wyjątkowej atmosfery i licznych atrakcji, które rocznie przyciągają rzesze turystów… przyciągnęły one również i nas, dlatego też zachęcamy Cię do wizyty w tym niezwykłym mieście i przeżycia wraz z nami szalonej przygody! Organizujemy gry miejskie, terenowe w Toruniu, a także projektujemy zabawy, dzięki którym poczujesz się niczym uczestnik teleturnieju.

GRA MIEJSKA TORUŃ – CO NA CIEBIE CZEKA?

Planujesz zorganizować w firmie imprezę integracyjną i nie wiesz, jak się za to zabrać? Powierz to zadanie właśnie nam! Doskonale wiemy, jak połączyć dobrą zabawę z jednoczesnym sprawdzeniem umiejętności niezwykle ważnych dla budowania zgranego i sprawnie działającego zespołu.

Oferujemy gry miejskie i terenowe w Toruniu, wymagające zarówno zaangażowania fizycznego, jak i umysłowego. Staramy się dopasować nasze projekty tak, aby umożliwić Wam również poznanie najciekawszych obiektów w Toruniu i poznać nieco jego historii. Tworzymy atrakcyjne scenariusze, wciągające Was w niecodzienną historię. Tropienie zbrodni w zagadkowym lesie, walka o gotówkę z Sabotażystą i mnóstwo zadań ekstremalnych to jedynie przykłady tego, co na Was czeka!

DO KOGO KIERUJEMY NASZĄ OFERTĘ GIER MIEJSKICH W TORUNIU?

Mamy liczne propozycje zabaw, idealnych na integracje i imprezy firmowe, lecz nie ograniczamy się jedynie do nich! Z dużym zaangażowaniem podchodzimy również do organizacji eventu dla grupy przyjaciół i rodzin, szukających nowych form wspólnego spędzania czasu.

Podczas projektowania wciągających scenariuszy gier miejskich w Toruniu, bierzemy pod uwagę preferencje uczestników, a także tworzymy zadania w taki sposób, aby każdy mógł sobie z nimi poradzić, niezależnie od kondycji.
0+
ZORGANIZOWANYCH GIER
0+
UCZESTNIKÓW
0+
SCENARIUSZY
0+
ORGANIZATORÓW
0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
RÓŻNORODNYCH ZADAŃ

SPRAWDŹ OPINIE O NASZYCH GRACH MIEJSKICH W TORUNIU!

SKĄD CZERPIEMY INSPIRACJE NA GRY MIEJSKIE?

Źródłem nowych pomysłów może być dla nas praktycznie wszystko. Przykładem może być tutaj gra „Szansa na milion”, w której gracze, niczym uczestnicy teleturnieju, mają szansę zawalczyć o wygraną. Inspirujemy się również popularnymi serialami – np.  gra „Dom z papieru”, której scenariusz opiera się na fabule serialu z Netflixa. Na bieżąco śledzimy nowinki ze świata rozrywki i nieustannie podnosimy sobie poprzeczkę, a wszystko po to, by zagwarantować Wam jak najlepszą zabawę.

ZDJĘCIA Z NASZYCH GIER

POZNAJ NASZE PRZYKŁADOWE GRY MIEJSKIE W TORUNIU

EXPREDYCJA EXPRESS

Miejsce: Dowolne w Europie
Typ gry: Outdoor
Ilość osób: Od 20 do 750 max.
Czas trwania: 2, 3, 4, 5, 6, 7 lub 8 godzin
Opis: Gra terenowa podobna do programu Azja Express, w której uczestnicy oprócz integracji i ciekawych zadań, przeżyją świetną przygodę!

SABOTAŻYSTA

Miejsce: Dowolne w Polsce
Typ gry: Outdoor, indoor lub mieszany
Ilość osób: Od 10 do 120 max.
Czas trwania: 2, 3, 4, 5 lub 6 godzin
Opis: Gra integracyjna podobna do programu Agent Gwiazdy, w której wszyscy uczestnicy muszą ze sobą współpracować, by pokonać ukrytego sabotażystę.

LAS ZBRODNI

Miejsce: Wrocław
Typ gry: Outdoor
Ilość osób: Od 20 do 250 max.
Czas trwania: 3, 4 lub 5 godzin
Opis: Jedyna tego typu gra scenariuszowo-kryminalna w Polsce! Świetna zabawa dla każdego, bez rywalizacji za to ze świetną fabułą i intrygującymi zagadkami.

EKSPEDYCJA EXPRESS - TU ZACZYNA SIĘ PRZYGODA

NIE CZEKAJ I GRAJ W SWOIM MIEŚCIE JUŻ TERAZ!

Najlepsze gry miejskie w Toruniu!

Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2024 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.