fbpx

Ekspedycja Express - świetny pomysł na grę miejską w Poznaniu!Ekspedycja Express - jedyna taka gra miejska w Poznaniu!

GRA MIEJSKA W POZNANIU

DLA GRUP OD 8 DO 250 OSÓB

ELASTYCZNY CZAS TRWANIA

INTEGRACJA/RYWALIZACJA

Planujesz imprezę integracyjną w Poznaniu? Chcesz jednak, aby wyglądała ona inaczej niż wszystkie? Zależy Ci na sprawdzeniu się przy zadaniach umysłowych lub fizycznych? A może wraz z grupą przyjaciół szukasz nowych pomysłów na spędzenie czasu? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy w Ekspedycji Express!

GRA MIEJSKA POZNAŃ – RUSZ ŚLADEM EKSCYTUJĄCYCH ZAGADEK

Mamy na swoim koncie organizację gier kryminalnych, podczas których uczestnicy podzieleni na drużyny śledczych mają kilka godzin na rozwikłanie zagadki, poprzez gromadzenie i przedstawianie dowodów. W ramach gry miejskiej w Poznaniu udostępniamy materiały dowodowe, zabezpieczamy miejsca zbrodni, a nawet zapewniamy możliwość przesłuchania świadków. Uczestnicy zyskują wolną rękę w podejściu do tematu, dlatego też gra może być rozegrana na mnóstwo sposobów. Celem jej jest określić, kto z 12 podejrzanych osób dopuścił się dokonanych przestępstw.

EKOLOGICZNE WYZWANIA NA RATUNEK PRZYRODZIE W POZNANIU

Coraz więcej mówi się o konieczności ratowania światowego ekosystemu. Dlaczego by więc nie połączyć szczytnego celu z dobrą zabawą? Taką właśnie możliwość zapewnia Eco Challenge, podczas którego czekają na Was prawdziwe eco zadania, takie jak:

  • thrash challenge,
  • budowanie własnego systemu uzdatniania wody,
  • zbieranie nakrętek na cele charytatywne.
Warto tutaj wspomnieć, że w ramach poprzednich edycji gry miejskiej udało się nam uzbierać aż 10 tys. nakrętek, a zysk z ich sprzedaży mógł wesprzeć funkcjonowanie Hospicjum Dla Dzieci.
0+
ZORGANIZOWANYCH GIER
0+
UCZESTNIKÓW
0+
SCENARIUSZY
0+
ORGANIZATORÓW
0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
RÓŻNORODNYCH ZADAŃ

SPRAWDŹ OPINIE O NASZYCH GRACH MIEJSKICH W POZNANIU!

NOCNE EMOCJE PODCZAS POZNAŃ NIGHT CHALLENGE W POZNANIU

Gwarantujemy niezapomniane przeżycia m.in. właśnie w Poznaniu, gdzie mieliśmy już przyjemność organizować Night Challenge. Oprócz tego oferujemy również gry miejskie i zabawy w Poznaniu wzorowane na popularnych programach telewizyjnych, takich jak Azja Express i Ameryka Express.

Podczas gry miejskiej w Poznaniu staramy się łączyć wysiłek fizyczny z umysłowym, gwarantując wszystkim długie godziny świetnej zabawy, a także możliwość sprawdzenia umiejętności niezwykle ważnych podczas współpracy w zespole. Odkrywajcie, rywalizujcie lub nawiązujcie współpracę i sojusze, a przede wszystkim – bawcie się dobrze!

ZDJĘCIA Z NASZYCH GIER

POZNAJ NASZE PRZYKŁADOWE GRY MIEJSKIE W POZNANIU

EXPREDYCJA EXPRESS

Miejsce: Dowolne w Europie
Typ gry: Outdoor
Ilość osób: Od 20 do 750 max.
Czas trwania: 2, 3, 4, 5, 6, 7 lub 8 godzin
Opis: Gra terenowa podobna do programu Azja Express, w której uczestnicy oprócz integracji i ciekawych zadań, przeżyją świetną przygodę!

SABOTAŻYSTA

Miejsce: Dowolne w Polsce
Typ gry: Outdoor, indoor lub mieszany
Ilość osób: Od 10 do 120 max.
Czas trwania: 2, 3, 4, 5 lub 6 godzin
Opis: Gra integracyjna podobna do programu Agent Gwiazdy, w której wszyscy uczestnicy muszą ze sobą współpracować, by pokonać ukrytego sabotażystę.

LAS ZBRODNI

Miejsce: Wrocław
Typ gry: Outdoor
Ilość osób: Od 20 do 250 max.
Czas trwania: 3, 4 lub 5 godzin
Opis: Jedyna tego typu gra scenariuszowo-kryminalna w Polsce! Świetna zabawa dla każdego, bez rywalizacji za to ze świetną fabułą i intrygującymi zagadkami.

EKSPEDYCJA EXPRESS - TU ZACZYNA SIĘ PRZYGODA

NIE CZEKAJ I GRAJ W SWOIM MIEŚCIE JUŻ TERAZ!

Zamów najlepszą grę miejską w Poznaniu!

Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2024 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.