fbpx

GRA TERENOWA DLA FIRM

ECO CHALLENGE

Niezapomniana przygoda dla całej firmy! Zintegruj się z zespołem, wykonuj niecodzienne zadania i poczuj się jak w programie typu Azja Express.

GRA W WYBRANYM MIEJSCU

DLA GRUP OD 20 DO 750 OSÓB

ELASTYCZNY CZAS TRWANIA

INTEGRACJA/RYWALIZACJA

Integracja w Eco stylu!

Eco Challenge to gra terenowa, której głównym celem jest podnoszenie świadomości ekologicznej uczestników. Poza celami, które obieraliśmy przy każdym z naszych dotychczasowych produktów, tj. integracja i efektywny Team building, ten program wnosi kolejną wartość, jaką jest edukacja ekologiczna.

Podczas gry na uczestników czekają zadania w różnej formie: quiz, zadania na kreatywność czy logiczne myślenie a niektóre z nich wymagać będą również, współpracy z innymi uczestnikami. 6-osobowe zespoły (wartość rekomendowana, wartości brzegowe: 2-8) na samym początku gry otrzymują plecaki ze wszystkimi materiałami niezbędnymi w grze oraz dostęp do naszej specjalnej Eco — Challenge aplikacji lub specjalnego smartfona marki Hammer, która wspiera tego typu działania pro-ekologiczne.

Wnet po rozpoczęciu gry przez organizatorów zaczynają eksplorować teren gry, który podzielony jest na 5 głównych obszarów tematycznych z zakresu Ekologii:
#woda
#powietrze
#recykling
#przyroda
#budzimy się

W ciągu 3h (rekomendowany czas gry) uczestnicy muszą zrealizować jak największą ilość z ponad 20 - stu zadań/zagadek/wyzwań o charakterze pro - ekologicznym czym utorują sobie drogę do wygranej w Eco - challenge.

Gra porusza problemy ekologiczne, a ponadto edukuje, jak żyć mniej inwazyjnie dla środowiska - co w połączeniu z angażującym charakterem naszego programu stanowi połączenie przyjemnego z pożytecznym.

WYBIERAJĄC TEN SCENARIUSZ GWARANTUJEMYJAKOŚĆPROFESJONALIZMINTEGRACJĘPRZYGODĘEMOCJEORAZ:

Unikatowy #EkoScenariusz
Minimum 25 zróżnicowanych zadań
Plecaki z wyposażeniem dla każdej drużyny
Opiekę doświadczonych organizatorów
Niezbędne EKOmateriały i elementy gry
Ekologiczne upominki
Smartfony z ekspedycyjnym oprogramowaniem
Paczkę ze zdjęciami i filmami ze smartfonów

PONAD 300 FIRM PRZEŻYŁO Z NAMI NIEZAPOMNIANĄ PRZYGODĘ:PONAD 40 000 UCZESTNIKÓW WZIĘŁO UDZIAŁ W NASZYCH GRACHPONAD 500 POZYTYWNYCH OPINII OTRZYMALIŚMY OD UCZESTNIKÓW

Image


Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2024 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.