fbpx

Ekspedycja Express - świetny pomysł na grę miejską w Warszawie!Ekspedycja Express - jedyna taka gra miejska w Warszawie!Eventy firmowe Warszawa - kompleksowa realizacja!

GRA MIEJSKA W WARSZAWIE

DLA GRUP OD 8 DO 250 OSÓB

ELASTYCZNY CZAS TRWANIA

INTEGRACJA/RYWALIZACJA

Szukasz pomysłu na imprezę integracyjną w Warszawie? Nie chcesz banalnego przyjęcia w wynajętej sali? Zależy Ci na sporej dawce aktywności fizycznej, połączonej z wysiłkiem umysłowym? To doskonale, dlatego że to właśnie my możemy odpowiedzieć na Twoje potrzeby! Eventy firmowe Warszawa - to coś, w czym czujemy się jak ryba w wodzie!

GRA MIEJSKA WARSZAWA – CO MOŻEMY CI ZAPROPONOWAĆ?

Opracowując scenariusz imprezy firmowej najlepszy do Twoich potrzeb, możemy zaproponować Ci takie gry miejskie w Warszawie, jak:

Oczywiście oprócz wyżej wymienionych scenariuszy, opracowujemy również nowe, zupełnie autorskie pomysły gier miejskich i integracyjnych, biorąc pod uwagę Twoje potrzeby i propozycje. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że każdy z uczestników ma nieco inny poziom sprawności fizycznej, zatem układamy nasze zadania w taki sposób, by były one wykonalne dla każdego z uczestników i nie powodowały dyskomfortu.

GRY INTEGRACYJNE DLA FIRM W WARSZAWIE – DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ WŁAŚNIE NA NAS?

W Polsce funkcjonuje już całkiem dużo firm oferujących organizację gier miejskich w Warszawie, które mogłyby być dobrą alternatywą dla klasycznych imprez integracyjnych. Pojawia się jednak pytanie – dlaczego właśnie my?

Przede wszystkim dlatego, że nasza pomysłowość nie zna granic! W swoich pomysłach na nowe gry terenowe i miejskie nie ograniczamy się wcale do konkretnych miejsc ani nawet do jednego kraju – dowodem są na to choćby coroczne edycje ekspedycyjne, obejmujące rozwiązywanie zadań na terenie różnych państw w Europie.

NASZA PASJA - TWOJE SUKCESY

Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy kochają tworzyć niezwykłe chwile. Nasza firma specjalizuje się w organizacji eventów firmowych w sercu Warszawy. Działamy w tym sektorze od wielu lat, co pozwoliło nam zdobyć cenne doświadczenie i sprawdzone metody, które gwarantują sukces każdego wydarzenia.

0+
ZORGANIZOWANYCH GIER
0+
UCZESTNIKÓW
0+
SCENARIUSZY
0+
ORGANIZATORÓW
0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
RÓŻNORODNYCH ZADAŃ

SPRAWDŹ OPINIE O NASZYCH GRACH MIEJSKICH W WARSZAWIE!

GRY INTEGRACYJNE WARSZAWA – POCZUJ SIĘ JAK W TELEWIZJI!

Aby podnieść atrakcyjność naszych ofert, nasze gry miejskie w Warszawie nierzadko wzorujemy na popularnych programach telewizyjnych i ulubionych wśród Polaków teleturniejów, w ramach których mogą oni na własnej skórze poczuć dreszczyk adrenaliny, jaki do tej pory mogli obserwować podczas zmagań na ekranie. Ponadto nasze gry są również dobrą okazją ku temu, by wesprzeć działania charytatywne, np. podczas gry miejskiej Eco Challenge, w ramach której zyski ze zgromadzonych nakrętek są przekazywane właśnie na szczytne cele.

Jesteśmy gotowi pomóc Ci stworzyć wyjątkowy event firmowy w Warszawie, który będzie długo wspominany!

ZDJĘCIA Z NASZYCH GIER

POZNAJ NASZE PRZYKŁADOWE GRY MIEJSKIE W WARSZAWIE

EXPREDYCJA EXPRESS

Miejsce: Dowolne w Europie
Typ gry: Outdoor
Ilość osób: Od 20 do 750 max.
Czas trwania: 2, 3, 4, 5, 6, 7 lub 8 godzin
Opis: Gra terenowa podobna do programu Azja Express, w której uczestnicy oprócz integracji i ciekawych zadań, przeżyją świetną przygodę!

SABOTAŻYSTA

Miejsce: Dowolne w Polsce
Typ gry: Outdoor, indoor lub mieszany
Ilość osób: Od 10 do 120 max.
Czas trwania: 2, 3, 4, 5 lub 6 godzin
Opis: Gra integracyjna podobna do programu Agent Gwiazdy, w której wszyscy uczestnicy muszą ze sobą współpracować, by pokonać ukrytego sabotażystę.

LAS ZBRODNI

Miejsce: Wrocław
Typ gry: Outdoor
Ilość osób: Od 20 do 250 max.
Czas trwania: 3, 4 lub 5 godzin
Opis: Jedyna tego typu gra scenariuszowo-kryminalna w Polsce! Świetna zabawa dla każdego, bez rywalizacji za to ze świetną fabułą i intrygującymi zagadkami.

EKSPEDYCJA EXPRESS - TU ZACZYNA SIĘ PRZYGODA

NIE CZEKAJ I GRAJ W SWOIM MIEŚCIE JUŻ TERAZ!

Organizacja najlepszych eventów firmowych i gier miejskich w Warszawie!

Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2024 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.