fbpx

Ekspedycja Express - świetny pomysł!Ekspedycja Express - pełen profesjonalizm!Ekspedycja Express - jedyna taka gra w Europie!

NIEZAPOMNIANA PRZYGODA DLA CAŁEJ FIRMY!

Ekspedycja Express to grupa ludzi, która na co dzień zajmuje się tylko i wyłącznie tworzeniem gier terenowych, miejskich, scenariuszowych i programów rozrywkowych. Wszystko, co robimy, tworzone jest od początku do końca z pasją, profesjonalizmem i ogromnym know-how. Nasze gry są unikatowe w Europie. Staramy się tworzyć gry premium, które mają na celu zawsze zaskoczyć, ale i zintegrować pracowników. Oczywiście w Polsce jest sporo firm oferujących "gry terenowe", ale w tej kwestii warto zaufać ekipie z największym doświadczeniem. Poniżej zamieszczamy kilka naszych bestsellerowych propozycji, które możemy dostosować do indywidualnych potrzeb.

EXPREDYCJA EXPRESS

Miejsce: Dowolne w Europie
Typ gry: Outdoor
Ilość osób: Od 20 do 750 max.
Czas trwania: 2, 3, 4, 5, 6, 7 lub 8 godzin
Opis: Gra terenowa podobna do programu Azja Express, w której uczestnicy oprócz integracji i ciekawych zadań, przeżyją świetną przygodę!

SABOTAŻYSTA

Miejsce: Dowolne w Polsce
Typ gry: Outdoor, indoor lub mieszany
Ilość osób: Od 10 do 120 max.
Czas trwania: 2, 3, 4, 5 lub 6 godzin
Opis: Gra integracyjna podobna do programu Agent Gwiazdy, w której wszyscy uczestnicy muszą ze sobą współpracować, by pokonać ukrytego sabotażystę.

LAS ZBRODNI

Miejsce: Wrocław
Typ gry: Outdoor
Ilość osób: Od 20 do 250 max.
Czas trwania: 3, 4 lub 5 godzin
Opis: Jedyna tego typu gra scenariuszowo-kryminalna w Polsce! Świetna zabawa dla każdego, bez rywalizacji za to ze świetną fabułą i intrygującymi zagadkami.

ECO CHALLENGE

Miejsce: Dowolne w Polsce
Typ gry: Outdoor
Ilość osób: Od 20 do 750 max.
Czas trwania: 2, 3 lub 4 godziny
Opis: Gra terenowa, w której liczy się nie tylko współpraca i rywalizacja, ale i wspólne dbanie o środowisko. Na każdego czekają #EkoWyzwania i masa dobrej zabawy!

SZANSA NA MILION

Miejsce: Dowolne miejsce w Polsce
Typ gry: Indoor
Ilość osób: od 8 do 120 max.
Czas trwania: 2, 3 lub 4 godziny
Opis: Gra integracyjna typu multi-escaperoom, w której rywalizacja odbywa się przy stolikach. Wygrać może tylko jedna drużyna, która będzie najlepiej współpracować.

NOCNA WYPRAWA

Miejsce: Dowolne miejsce
Typ gry: Outdoor
Ilość osób: Od 20 do 950 max.
Czas trwania: 3, 4, 5, 6 lub 7 godzin
Opis: Nocna zabawa, w której uczestnicy będą musieli pokonać tajemniczą trasę, wykonując przy tym jak najwięcej zaskakujących zadań.

STADION WROCŁAW

Miejsce: Stadion Wrocław
Ilość osób: od 20 do 200 max.
Czas trwania: 2 lub 3 godziny
Opis: Szalona przygoda na Stadionie we Wrocławiu, w której każdy może poczuć się jak zawodnik z pierwszych stron gazet oraz zobaczyć ten obiekt z innej strony.

PODZIEMIA KOPALNI ZŁOTA

Miejsce: Kopalnia Złota w Złotym Stoku
Ilość osób: od 20 do 250 max.
Czas trwania: 3, 4 lub 5 godzin
Opis: Jedyna w Polsce gra w podziemiach kilkusetletniej kopalni. Świetna zabawa i przygoda dla całej firmy. Niezwykłe miejsca i zaskakujące zadania.

AZJA EXPRESS

Miejsce: Tajlandia, Malezja, Singapur
Ilość osób: od 8 do 60 max.
Czas trwania: od 3 do 14 dni
Opis: Przygoda życia dla najodważniejszych. Pełna zaskakujących miejsc, kultur i kuchni przeplatana zadaniami, których nie da się doświadczyć na żadnej innej edycji.

Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

Gra miejska

Wrocław
Poznań
Kraków
Gdynia
Gdańsk
Toruń
Warszawa
© 2023 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.