fbpx

ZOBACZ NASZE AUTORSKIE, UNIKATOWE NA SKALĘ EUROPEJSKĄ, PROGRAMY INTEGRACJI I EVENTÓW FIRMOWYCH

EKSPEDYCJA EXPRESS

Gra terenowa typu Azja Express, w której uczestnicy oprócz integracji i ciekawych zadań, przeżyją świetną przygodę!

SZANSA NA MILION

Trzymająca w napięciu scenariuszowa gra integracyjna. W tej rywalizacji dowiecie się, którego z zespołów spryt i intelekt jest wart milion dolarów.

SABOTAŻYSTA

Gra w klimacie programu Agent Gwiazdy, w której wszyscy uczestnicy muszą ze sobą współpracować, by pokonać sabotażystę.

THE BEST TEAM EVER

Świetna zabawa dla całej firmy, w formacie teleturnieju. Niezapomniane show, w którym drużyny rywalizują o tytuł Najlepszego Teamu Ever!

ECO CHALLENGE

Autorski program stworzony w duchu "Zero Waste". Oprócz integracji, ma w założeniu pogłębianie świadomości ekologicznej i działania CSR.

LAS ZBRODNI

Poszlaki, wskazówki, ślepe tropy. Który z zespołów detektywistycznych dotrze do prawdy? Integrująca gra terenowa o charakterze mocnego dreszczowca.

NOCNA WYPRAWA

Nocna zabawa, w której uczestnicy będą musieli pokonać tajemniczą trasę, podejmując przy tym jak najwięcej zaskakujących zadań.

AZJA EXPRESS

Przygoda życia dla najodważniejszych. Pełna zaskakujących miejsc, kultur i kuchni wypełniona zadaniami, w centralnej części Azji
0+
ZORGANIZOWANYCH GIER
0+
UCZESTNIKÓW
0+
SCENARIUSZY
0+
ORGANIZATORÓW
0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
RÓŻNORODNYCH ZADAŃ

Szukasz czegoś innego?
Masz swój pomysł na grę integracyjną dla pracowników?

ORGANIZACJA EVENTÓW FIRMOWYCH - GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE DLA DOROSŁYCH

Jeśli poszukujesz sprawdzonego partnera do organizacji wyjątkowych imprez integracyjnych dla swojej firmy – doskonale trafiłeś! Organizacja eventów firmowych to nasza specjalność. Zorganizujemy dla Twoich pracowników kreatywne zabawy integracyjne, dzięki którym impreza lub wyjazd stanie się niezapomnianym wydarzeniem, a współpraca w zespole będzie jeszcze bardziej wydajna.

NIEZAPOMNIANA PRZYGODA DLA CAŁEJ FIRMY!

Spotkania, gry integracyjne dla dorosłych, imprezy firmowe, to coś, bez czego trudno myśleć o budowaniu i rozwijaniu silnego zespołu, który jak wiadomo, niemalże zawsze jest jednym z fundamentów dobrze prosperującej firmy i determinantą jego sukcesu. Klasyczne team buildingi z grillem czy imprezą integracyjną na pewno są atrakcją, ale czy zawsze spełniają swoją rolę? Czy pobudzają kreatywność, rozwijają kompetencje miękkie, zbliżają uczestników, prowokują dyskusje pomiędzy zespołami, znów jednocześnie integrując? Według naszych doświadczeń to raczej rzadkość i właśnie dlatego jest Ekspedycja Express, która tworzy kreatywne zabawy integracyjne i gry terenowe dla firm!

Tworzymy gry terenowe dla firm oraz programy rozrywkowe o jakości premium!

Nasze gry terenowe dla firm dają pracownikom możliwość lepszego poznawania siebie i swoich możliwości, budowania relacji, rozwijania kompetencji, a także pogłębiania wzajemnego zaufania - i to wszystko w formie fantastycznej i kreatywnej zabawy integracyjnej. Oczywiście w Polsce jest sporo firm oferujących "gry drużynowe dla firm", ale warto zaufać ekipie z największym doświadczeniem.

JAKIE SĄ ZALETY ORGANIZACJI GRY INTEGRACJNEJ W FRMIE?

Organizowanie firmowych imprez integracyjnych i szkoleniowych ma wiele zalet. Przede wszystkim pozwala ono zintegrować zespół i pomaga w budowaniu pozytywnych relacji między pracownikami. Imprezy i gry te dają ludziom poznać się lepiej, a także umożliwiają im wyrażenie własnych opinii w atmosferze wzajemnego szacunku. Zespół po takiej grze integracyjnej będzie czuć się lepiej i stanie się bardziej zmotywowany w pracy, co bezpośrednio wpłynie na wzrost efektywności pracy, a to z kolei – na poprawę wyników finansowych i funkcjonowania firmy.

Impreza integracyjna i gry zespołowe dla dorosłych

Firmowe imprezy i gry integracyjno-szkoleniowe są również dobrą okazją do zaprezentowania pracownikom nowych produktów i usług oraz przedstawienia nowych celów i strategii firmy. Integracje dla dorosłych pomogą również wyposażyć zespół w nowe umiejętności, niezbędne do wykonywania ich obowiązków zawodowych.

DLACZEGO INTEGRACJA GRUPY POPRZEZ GRĘ?

Aktywności takie jak gra integracyjna dla grupy służą poprawie relacji między pracownikami firmy oraz pogłębieniu współpracy. Gry integracyjne dla pracowników idealnym sposobem na budowanie lojalności i wytwarzanie w nich pozytywnej energii. Każdy event firmowy jest tworzone z pasją i zaangażowaniem, a nasze zabawy i gry integracyjne dla dorosłych sprawdzą się w każdej firmie.

Integracja pracowników to ważny element skutecznego zarządzania i współpracy w zespole. Dzięki niej można budować relacje między ludźmi, angażować pracowników do wspólnych działań i pozytywnie wpływać na wyniki pracy. Jednym ze sposobów na zjednoczenie zespołu są eventy firmowe z wyjazdem i noclegiem w hotelu lub zorganizowanie gry integracyjnej na miejscu.

FAQ - najczęściej zadawane pytania dotyczące firmowych gier zespołowych

Organizacja eventów dla firm – co oferujemy?

Organizacja eventów dla firm – co oferujemy?

Zapewniamy profesjonalne wsparcie w zakresie organizacji gier zespołowych i zabaw integracyjnych dla firm, takich jak impreza integracyjna wyjazdowa, gra miejska, gra terenowa czy gra zespołowa. Przygotujemy dla Ciebie i Twojej firmy niezapomniane chwile, które pozwolą rozwinąć umiejętności współpracy oraz wzmocnić więzi między pracownikami firmy. Jeśli szukasz atrakcyjnego i kreatywnego sposobu na zorganizowanie spotkania integracyjnego lub eventu firmowego, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Jakie są korzyści z organizacji imprez firmowych?
Czy możecie stworzyć dedykowaną grę zespołową dla dorosłych?
Czy organizacja imprez integracyjnych jest kosztowna?
Dlaczego integracja firmowa z Ekspedycją Express?

Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2024 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.