fbpx

GRA TERENOWA DLA FIRM

EKSPEDYCJA EXPRESS

Niezapomniana przygoda dla całej firmy! Zintegruj się z zespołem, wykonuj niecodzienne zadania i poczuj się jak w programie typu Azja Express.

GRA W WYBRANYM MIEJSCU

DLA GRUP OD 12 DO 750 OSÓB

ELASTYCZNY CZAS TRWANIA

INTEGRACJA/RYWALIZACJA

POMYSŁ NA NAJLEPSZĄ INTEGRACJE EVER

Dostosowujemy się do Waszych potrzeb!
Jesteście teamem sportowych freaków? A może, wręcz przeciwnie, potrzebujecie sprawdzić granice Waszego intelektu, sprytu oraz spostrzegawczości? Ekspedycja Express to idealne rozwiązanie! Z powodzeniem łączymy ruch na świeżym powietrzu z wysiłkiem umysłowym. Elastycznie dostosowujemy poziom trudności i charakter zadań do indywidualnych potrzeb Waszej firmy.

Pomysł na niezapomnianą i pełną wrażeń integrację!
Ekspedycja Express to idealny sposób na to, żeby nadać nowy wymiar Waszej kreatywności! Gwarantujemy, że poczujecie się jak w znanych programach telewizyjnych typu Azja Express/Ameryka Express i przeżyjecie niezapomnianą przygodę. Ta kilkugodzinna gra terenowa oprócz ciekawych wyzwań i rywalizacji będzie przyjemnym sposobem na zintegrowanie zespołu w duchu dobrej zabawy i uśmiechu.

CEL GRY, CZAS TRWANIA I MIEJSCE

Ekspedycja Express to jedyna w Europie gra terenowa, podobna do znanych programów telewizyjnych typu Azja Express/Ameryka Express. Głównym celem jest zdobycie jak największej ilości ekspedycyjnej gotówki, którą uczestnicy otrzymują za wykonane zadania. Nasze imprezy firmowe są zazwyczaj 3-4 godzinne, ale czas jest do dostosowania i możemy przygotować integrację krótszą, dłuższą lub nawet kilkudniową. 

Scenariusz gry przygotowujemy na wybranym terenie np. blisko hotelu, biura, w obrębie wskazanego miasta czy miejscowości. Trasa nie przekracza kilku kilometrów i jest dostosowana do grupy. Ekspedycja Express to niezapomniana przygoda, rywalizacja i świetna zabawa dla każdego bez względu na kondycję fizyczną.

DRUŻYNY, SPRZĘT I TELEFONY

Podczas integracji firmowej sugerujemy utworzenie drużyn 5-osobowych (+/-). Oczywiście możemy przygotować scenariusz pod mniejsze jak i pod większe grupy.

W grze każda drużyna otrzymuje od nas cały niezbędny sprzęt: plecaki, latarki, apteczki, latarki UV, mapy, elementy gry, materiały, pozostałe wyposażenie oraz specjalne ekspedycyjne smartfony, które potrafią mocno utrudnić całą zabawę, ale też nieraz zaskakują i są niezbędnym elementem każdego scenariusza. To dzięki nim dbamy o wasze bezpieczeństwo, informujemy was o przebiegu gry i gwarantujemy uczciwą rywalizację dla wszystkich uczestników. Aby gra była uczciwa i ciekawsz a uczestnicy skoncentrowali się na integracji ich telefony zamykamy w specjalnych safebagach (torebeczki), które mają przez cały czas przy sobie.

PRZYGODA, INTEGRACJA I ZABAWA

Ekspedycja Express to nie bieg przełajowy, do wygrania wystarczy spryt i umiejętność radzenia sobie w nietypowych sytuacjach, a przedewszystkim współpraca w zespole. Podczas gry uczestnicy sprawdzą swoją orientację w terenie, umiejętność logicznego myślenia, współpracy w grupie, wiedzę, kreatywność, zdolności manualne, asertywność, spostrzegawczość i wiele innych.

Spokojnie... nie będzie tarzania w błocie czy skoków do wody. Wszystkie zadania są tworzone przez nasz wspaniały Team Ekspedycji Express tak aby były bezpieczne i możliwe do wykonania dla każdego. Czeka na Was rywalizacja między drużynowa, różnego rodzaju łamigłówki i dziesiątki ciekawych zadań, które są różne w zależności od konkretnej edycji. Tworzymy je pod daną firmę, miejsce i czas trwania.

WIĘCEJ VIDEO

Zobacz filmy z kilku naszych imprez firmowych i daj się przekonać, że to najlepsza opcja na integrację!

WYBIERAJĄC TEN SCENARIUSZ OTRZYMASZ W CENIE

Unikatowy scenariusz pod dany teren i grupę
Minimum 25 zróżnicowanych zadań
Plecaki z wyposażeniem dla każdej drużyny
Opiekę doświadczonych organizatorów
Niezbędne materiały i elementy gry
Nagrody dla zwycięskiej drużyny
Smartfony z ekspedycyjnym oprogramowaniem
Paczkę ze zdjęciami i filmami ze smartfonów

PONAD 300 FIRM PRZEŻYŁO Z NAMI NIEZAPOMNIANĄ PRZYGODĘ:PONAD 40 000 UCZESTNIKÓW WZIĘŁO UDZIAŁ W NASZYCH GRACHPONAD 500 POZYTYWNYCH OPINII OTRZYMALIŚMY OD UCZESTNIKÓW

Image


© 2022 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.