fbpx

GRA TERENOWA DLA FIRM

EKSPEDYCJA EXPRESS

Niezapomniana przygoda dla całej firmy! Zintegruj się z zespołem, wykonuj niecodzienne zadania i poczuj się jak w programie typu Azja Express.

TYP GRY

Outdoor

CHARAKTER GRY

Integracja przez rywalizację

LOKALIZACJA

Dowolna

CZAS TRWANIA

Według potrzeb

DLA GRUP

Od 20 do 750 osób

DRUŻYNY

Rekomendowane od 4 do 8 osób

POMYSŁ NA NIEZAPOMNIANĄ I PEŁNĄ WRAŻEŃ INTEGRACJĘ!

Ekspedycja Express to nasz flagowy program gry terenowej. Pięcioosobowe (wartość proponowana) drużyny stają w kilkuetapowej rywalizacji o zdobycie jak największej ilości ekspedycyjnej gotówki. Ekspedycja Express dla wielu uczestników jest nową, raczej kojarzona tylko ze światem celebrytów, (programy: Azja / Ameryka Express) formą rozrywki.

W trakcie gry uczestnicy podejmują różnego rodzaju wyzwania, niekiedy o bardzo egzotycznej tematyce. Każdy z etapów to inna forma rywalizacji. Format proponowanej przez nas gry, nie narzuca jej dokładnego przebiegu. Dla każdego uczestnika jest jedyną w swoim rodzaju przygodą i zestawem zapadających w pamięć doświadczeń. Gra poza subiektywnymi walorami dla każdego uczestnika, ma charakter teambuildingowy - nie tylko powoduje lepszą integrację i pogłębienie się relacji między uczestnikami, ale też uczy ich efektywnej współpracy z wykorzystaniem silnych cech każdego z graczy w zespole.

DOSTOSOWUJEMY SIĘ DO WASZYCH POTRZEB

Możecie skorzystać z przygotowanytch już przez nas wariantów gry, ale oferujemy również możliwość dostosowania programu tak aby celował w założenia Waszego wydarzenia i stworzyć swoją własną unikatową Ekspedycję Express. W ramach tej propozycji możemy zaoferować Wam bardzo szerokie spektrum możliwych do podjęcia zadań, wyzwań i atrakcji. Nasze imprezy firmowe są zazwyczaj 3-4 godzinne, niemniej podług Waszych preferencji możemy przygotować program na dwie godziny czy zorganizować kilkudniowe ekspedycjne szaleństwo. Scenariusz gry przygotowujemy na wybranym terenie np. blisko hotelu, biura, w obrębie wskazanego miasta czy miejscowości. Trasa nie przekracza kilku kilometrów i jest dostosowana do grupy. Ekspedycja Express to niezapomniana przygoda, rywalizacja i świetna zabawa dla każdego bez względu na kondycję fizyczną.

PRZYGODA, INTEGRACJA, ZABAWA

Ekspedycja Express to nie bieg przełajowy, do wygrania wystarczy spryt i umiejętność radzenia sobie w nietypowych sytuacjach, a przede wszystkim współpraca w zespole. Podczas gry uczestnicy sprawdzą swoją:

  • orientację w terenie,
  • umiejętność logicznego myślenia,
  • współpracę w grupie,
  • wiedzę,
  • kreatywność,
  • zdolności manualne,
  • asertywność i komunikację
  • spostrzegawczość i wiele innych.
Spokojnie... nie będzie tarzania w błocie czy skoków do wody. Wszystkie zadania są tworzone tak, by były bezpieczne i możliwe do wykonania dla każdego.

SPRZĘT I SPECJALNE TELEFONY DO GRY

W grze każda drużyna otrzymuje od nas cały niezbędny sprzęt: plecaki, latarki, apteczki, latarki UV, mapy, elementy gry, materiały, pozostałe wyposażenie oraz specjalne ekspedycyjne smartfony, które są niejako kluczem do świata gry, nieraz zaskakują, potrafią mocno utrudnić całą zabawę, są niezbędnym elementem każdego scenariusza. To dzięki nim dbamy o wasze bezpieczeństwo, informujemy was o przebiegu gry i gwarantujemy uczciwą rywalizację dla wszystkich uczestników.

WIĘCEJ VIDEO

Zobacz filmy z kilku naszych imprez firmowych i daj się przekonać, że to najlepsza opcja na integrację!

WYBIERAJĄC TEN SCENARIUSZ OTRZYMASZ W CENIE

Unikatowy scenariusz pod dany teren i grupę
Minimum 25 zróżnicowanych zadań
Plecaki z wyposażeniem dla każdej drużyny
Opiekę doświadczonych organizatorów
Niezbędne materiały i elementy gry
Nagrody dla zwycięskiej drużyny
Smartfony z ekspedycyjnym oprogramowaniem
Paczkę ze zdjęciami i filmami ze smartfonów

PONAD 300 FIRM PRZEŻYŁO Z NAMI NIEZAPOMNIANĄ PRZYGODĘ:PONAD 40 000 UCZESTNIKÓW WZIĘŁO UDZIAŁ W NASZYCH GRACHPONAD 500 POZYTYWNYCH OPINII OTRZYMALIŚMY OD UCZESTNIKÓW

Image


Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2023 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.