fbpx

Poznaj najbardziejkreatywnąprofesjonalnądoświadczonąekipę w Polsce!

0+
ZORGANIZOWANYCH IMPREZ FIRMOWYCH
0+
UCZESTNIKÓW
0+
SCENARIUSZE W MIASTACH
0+
ORGANIZATORÓW
0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
POZYTYWNYCH REKOMENDACJI

O NAS W MAŁYM SKRÓCIE

Kim jesteśmy?
Ekspedycja Express to przede wszystkim grupa kreatywnych i pełnych pasji ludzi, którzy od wielu lat tworzą jedyne w swoim rodzaju gry terenowe, gry miejskie, programy rozrywkowe i scenariusze reality-show.

Co robimy?
Projektujemy, tworzymy i organizujemy gry terenowe, miejskie, scenariuszowe i programy rozrywkowe. Wszystko, co robimy, tworzone jest od początku do końca z pasją, profesjonalizmem i ogromnym know-how. 

Dla kogo?
Nasze scenariusze są przeznaczone dla każdego! Organizujemy wiele wydarzeń w Polsce i za granicą dla osób indywidualnych jak i firm. Tworzymy też na zamówienie programy telewizyjne oraz realizujemy najbardziej szalone pomysły gier bazujących na rywalizacji lub współpracy.

Gdzie?
Jesteśmy z Wrocławia gdzie mamy biuro i magazyny. Działamy głównie w Polsce, ale organizowaliśmy nasze gry już w ponad 16 krajach i ponad 70 różnych miejscach. Nie mamy ograniczeń. Jesteśmy ciągle w trasie i w prawie każdym miejscu jesteśmy w stanie stworzyć coś niezapomnianego.

NASZA HISTORIA

Powstaliśmy w 2017 roku we Wrocławiu. Na początku organizowaliśmy gry terenowe Ekspedycja Express tylko na terenie Dolnego Śląska. Kilka miesięcy później organizowaliśmy eventy już w całej Polsce. W międzyczasie udało nam się zorganizować wyścig autostopowy po Europie dla 250 osób, na który bilety rozeszły się w niecałe 5 minut! Było to dla nas ogromne wyzwanie organizacjne, któremu udało się nam podołać. Wtedy też nagraliśmy 9 odcinkowy program

Po czasie wpadliśmy na pomysł organizacji nowej gry na podstawie programu Agent Gwiazdy, którą nazwaliśmy Sabotażysta. Do dziś organizujemy ją dla firm, a czasami dla osób indywidualnych.

Nasza przygoda z grami oczywiście na tym nie poprzestała. W kolejnym roku stworzyliśmy nowy format gry nocnej w lesie (Night Challenge), która organizowaliśmy w kilku miejscach i co roku szukamy nowych dla kilkuset uczestników biorących udział w tej świetnej zabawie.

Jako jedyni w Europie przeprowadziliśmy również, po wielu miesiącach przygotowań projekt Azja Express, czyli programu o charakterze wyścigu autostopowego z zadaniami dla kilkunastu uczestników, który można obejrzeć w internecie.

Dziś organizujemy wiele nowych gier od terenowych, po miejskie jak i scenariuszowe. Niedawno stworzyliśmy kolejną nowość jaką jest multi-escaperoom, czyli gra typu escaperoom w której uczestnicy rywalizują w tym samym czasie, grając w tą samą grę. Pomysłów mamy wiele i zapewne wiele z nich zrealizujemy. Śledź nas na bieżąco i wpadaj na nasze gry!

GRY TO NASZA PASJA

Gry to dla nas zdecydowanie coś więcej niż pomysł, przygotowanie i realizacja. To coś co nas po prostu kręci, jara i to uwielbiamy! Po wielu latach nabraliśmy ogromnego doświadczenia, które zdobyliśmy przy małych jak i gigantycznych projektach co pozwala nam na przeskakiwanie pewnej poprzeczki, którą stale sobie podnosimy.

Dzięki temu tworzymy jeszcze bardziej zaskakujące zadania, aplikacje wspomagające organizację wydarzeń i stanowiące element gry czy wciągające fabuły w których to co wydaje się zabawą zaczyna sprawiać wrażenie rzeczywistości.

SAMI TWORZYMY ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE

Idziemy stale z duchem czasu, dlatego staramy się łączyć nowe technologie z tym co robimy. Dają one uczestnikom dodatkowy fun, a nam pozwalają kontrolować przebieg gry jak i respektowanie obowiązujących zasad. 

Posiadamy własny dział IT, który tworzy dodatkowe aplikacje pod gry, zmodyfikowane oprogramowanie pod nasze telefony czy inteligentne rozwiązania wykorzystywane w konkretnych scenariuszach.

POSIADAMY WŁASNY SPRZĘT

Oprócz profesjonalnych organizatorów, największego know-how w temacie organizacji gier posiadamy również duże ilości własnego sprzętu. Na niektórych edycjach uczestnicy otrzymują od nas pełne wyposażenie w postaci plecaków, latarek, gps, apteczek itd. 

Dodatkowo posiadamy dużą ilość specjalnie zmodyfikowanych pod nasze gry smartfonów, dzięki którym gra wchodzi na zupełnie nowy poziom.

Sprzęt to też setki zadań, które udało nam się przez lata stworzyć. Każde zadanie wymaga dodatkowych elementów, materiałów czy specjalnych przedmiotów. Często tworzone są one na zamówienie specjalnie dla nas.

NASZE CIEKAWE REALIZACJE

AZJA EXPRESS

Niesamowita przygoda dla kilunastu par, które przez wiele dni podróżowały stopem i wykonywały szalone zadania w Azji.

WYZWANIE TESLI

Gra w której uczestnicy musieli wykonać jak najwięcej zadań mając do dyspozycji tylko jedno ładowanie auta marki TESLA

PODZIEMIA KOPALNIA ZŁOTA

Specjalny scenariusz przygotowany w Kopalni Złota w Złotym Stoku. W grze wzięło udział ponad 1800 osób.

MEGA RACE

Coroczna edycja szalonego 7-dniowego wyścigu autostopowego po kilku państwach dla 200 osób.

NIGHT CHALLENGE

Nocna gra terenowa, w której ponad 750 uczestników musiało pokonać 20 km i wykonać blisko 30 zadań.

MISJA KRAKÓW

Gra dla osób indywidualnych odbywająca się w Krakowie. Aż 150 uczestników i 8 godzin rywalizacji!

DOM Z PAPIERU

Gra inspirowana napadem na bank z popularnego serialu Netflix. W wydarzeniu wzięło udział ponad 250 osób.

MISJA EXTREME

Trzy dniowa gra, w której na 20 uczestników czekały najbardziej extremalne zadania. Strach, lęk, pot i łzy towarzyszyły nam cały czas.

MISJA TRÓJMIASTO

Słońce, plaża, 300 uczestników i 6 godzin niezapomnianych wrażeń a to wszystko nad polskim morzem w Trójmieście.

ECO CHALLENGE

Ekologiczna gra terenowa, w której oprócz masy ciekawych eko zadań udało się zebrać ponad 10 tyś nakrętek dla Hospicjum Dla Dzieci

INTEGRACJA NA WYSPIE

Na wynajętej na wyłączność wyspie w Chorwacji zorganizowaliśmy dla 350 osób niezapomnianą moc atrakcji, konkurencji i zadań.

MISJA POZNAŃ NIGHT

Edycja gry miejskiej w Poznaniu rozpoczynająca się za dnia, a kończąca w środku nocy. Blisko 200 osób walczyło o zwycięstwo.

Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

Gra miejska

Wrocław
Poznań
Kraków
Gdynia
Gdańsk
Toruń
Warszawa
© 2023 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.