fbpx

Poznaj najbardziejkreatywnąprofesjonalnądoświadczonąekipę w Polsce!

0+
ZORGANIZOWANYCH GIER
0+
UCZESTNIKÓW
0+
SCENARIUSZY
0+
ORGANIZATORÓW
0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
RÓŻNORODNYCH ZADAŃ

O NAS W MAŁYM SKRÓCIE

Kim jesteśmy?
Ekspedycja Express to przede wszystkim grupa kreatywnych pasjonatów życia i przygód. Prywatnie jesteśmy grupą dobrych znajomych o bardzo zróżnicowanych osobowościach, co pozwala nam z sukcesem tworzyć tak różnorodne i wszechstronne programy.

Co robimy?
Projektujemy, tworzymy i organizujemy gry terenowe, miejskie, scenariuszowe i programy rozrywkowe. Eksplorujemy przestrzeń w poszukiwaniu bezprecedensowych lokalizacji; czytamy, oglądamy, przeglądamy, uczestniczymy, gramy - innymi słowy aktywnie poszukujemy inspiracji do kreowania odjechanych i niecodziennych wyzwań, zadań czy atrakcji. Planujemy, negocjujemy, doprecyzowujemy, umawiamy, spisujemy, skreślami i tak od nowa. A tak po prostu, nie będzie kłamstwem, że dniami i nocami robimy wszystko by zagwartantować Wam naszą Ekspedycyjną jakość zabawy.

Dla kogo?
Każdy znajdzie coś dla siebie pośród naszych scenariuszy/gier/wydarzeń! Te organizujemy w Polsce i za granicą zarówno dla osób indywidualnych jak i firm. Tak też niezależnie czy chcesz eksplorować ciekawe zakątki w granicach swojego miasta lub kraju czy też chcesz kreatywnie spędzić czas poza granicami Polski. Zapraszamy!

NASZA HISTORIA

Powstaliśmy w 2017 roku we Wrocławiu. Na początku organizowaliśmy gry terenowe Ekspedycja Express®  tylko na terenie Dolnego Śląska. Kilka miesięcy później organizowaliśmy eventy już w całej Polsce. W międzyczasie udało nam się zorganizować wyścig autostopowy po Europie dla 250 osób, na który bilety rozeszły się w niecałe 5 minut! Było to dla nas ogromne wyzwanie organizacyjne, któremu udało się nam podołać. Wtedy też nagraliśmy 9 odcinkowy program

Po czasie wpadliśmy na pomysł organizacji nowej gry na podstawie programu Agent Gwiazdy, którą nazwaliśmy Sabotażysta. Do dziś organizujemy ją dla firm, a czasami dla osób indywidualnych. W 2023 roku powstał też na bazie stworzonego przez nas scenariusza program, w którym wzięło udział 11 znanych osób walczących o główną wygraną. Program miał oglądalność na poziomie 2 mln, a jednym z jego prowadzących był nasz organizator Tomek - założyciel Ekspedycji Express.

Nasza przygoda z grami oczywiście na tym nie poprzestała. W kolejnym roku, stworzyliśmy nowy format gry nocnej w lesie (Night Challenge), która organizowaliśmy w kilku miejscach i co roku szukamy nowych dla kilkuset uczestników biorących udział w tej świetnej zabawie.

Jako jedyni w Europie przeprowadziliśmy również, po wielu miesiącach przygotowań projekt Azja Express, czyli programu o charakterze wyścigu autostopowego z zadaniami dla kilkunastu uczestników, który można obejrzeć w internecie.

Jako pierwsi stworzyliśmy i zorganizowaliśmy Wyścig Kamperowy dla Ekipy Friza, w którym uczestnicy walczyli o 100 000 zł, wykonując zadania w 9 różnych krajach, a oglądalność pobiła telewizyjne formaty, osiągając ponad 4 mln widzów. Powstała też seria limitowana koszulek Ekspedycja Express & Ekipa w 2022 roku.

Organizujemy ponad 200 eventów rocznie w całej Europie. Realizujemy głównie, imprezy integracyjne dla firm tworząc przy tym nową jakość rozrywki.

Dziś organizujemy wiele nowych gier od terenowych, po miejskie jak i scenariuszowe. Pomysłów mamy wiele i zapewne wiele z nich zrealizujemy. Śledź nas na bieżąco i wpadaj na nasze gry!

GRY TO NASZA PASJA

Wydarzenia, które organizujemy to dla nas zdecydowanie więcej niż tylko praca. Dla nas to styl w pełni angażującego życia. Tysiące przemyśleń, setki przegadywanych każdego miesiąca pomysłów, setki realizacji, które wciąż rozwijają nasze, i tak już bogate, doświadczenia. Ach i ta stale unosząca się wyżej poprzeczka...

W naszych grach istotny jest dla nas wysoki poziom realizmu i idącego za nim zaangażowania uczestników. Wysoka dynamika zmian na świecie istotnie wpływa na naszą codzienność, zwyczaje, zachowania. Tworząc nasze gry nie pozostajemy wobec tego obojętni, dlatego część z naszych produktów jak np. w naszym flagowym scenariuszu "Ekspedycja Ekspres" wykorzystujemy autorskie rozwiązania IT, których nigdzie indziej nie doświadczysz.

SAMI TWORZYMY ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE

Każda z naszych produkcji musi być doświadczeniem unikatowym, jedynym w swoim rodzaju. Stąd, prostą była decyzja o stworzeniu własnego oprogramowania do obsługi gier. Takie rozwiązania pozwalają nam kontrolować przebieg gry i dbać o bezpieczeństwo. Dla uczestników są źródłem fun-u i gwarancją zabawy fair-play.

POSIADAMY WŁASNY SPRZĘT

Z uśmiechem i dumą możemy się pochwalić profesjonalnymi organizatorami, ogromnym know - how w temacie organizacji gier, ale nie tylko. Korzystając z naszych usług, wybierasz pewność, że będziemy przygotowani na wszelkie niespodziewane sytuacje i przeprowadzimy realizacje na odpowiednim poziomie. Taki efekt uzyskujemy dzięki zasobom swojego własnego sprzętu, który stanowi komplementarną cześć każdej z naszych gier. Każda z edycji wsparta jest profesjonalnym i często przygotowanymi specjalnie pod nasze zamówienie rekwizytwam, które potęgują realność i jakość doświadczeń zdobywanych podczas naszych gier. Niekiedy uczestnicy posiłkują się otrzymanymi od nas narzędziami jak lokalizatory gps, latarki, apteczki zawartymi w ekspedycyjnym tool - packu, gdy innym razem z teczką pełną akt i detektywistycznymi atrybutami przeczesują leśne obszary ku zrozumieniu motywu i identyfikacji sprawcy.

Trafienie w gust poszukiwaczy przygód i osób, które mają ochotę przeżyć coś rzadkiego, niesamowitego, często przewidzianego głównie dla świata celebrytów i szeroki odzew ze strony naszych klientów zaowocował tym, że z użyciem wyłącznie naszych zasobów jesteśmy w stanie zorganizować gry dla nawet kilku tysięcy uczestników jednocześnie (tak dobrze widzisz!) .

NASZE CIEKAWE REALIZACJE

PROGRAM SABOTAŻYSTA

To 5 odcinkowy program, w którym 12 znanych osób walczy o 50 000 złotych, wykonując różnorodne zadania, próbując zdemaskować kto jest Sabotażystą

AZJA EXPRESS

Niesamowita przygoda dla kilunastu par, które przez wiele dni podróżowały stopem i wykonywały szalone zadania w Azji.

WYZWANIE TESLI

Gra w której uczestnicy musieli wykonać jak najwięcej zadań mając do dyspozycji tylko jedno ładowanie auta marki TESLA

PODZIEMIA KOPALNIA ZŁOTA

Specjalny scenariusz przygotowany w Kopalni Złota w Złotym Stoku. W grze wzięło udział ponad 1800 osób.

WYŚCIG KAMPEROWY EKIPY

Wyścig kamperowy po 9 krajach, zorganizowany dla Ekipy Friza. Uczestnicy walczą w nim o 100 000 złotych, pokonując swoje lęki i słabości.

MEGA RACE

Coroczna edycja szalonego 7-dniowego wyścigu autostopowego po kilku państwach dla 200 osób.

NIGHT CHALLENGE

Nocna gra terenowa, w której ponad 750 uczestników musiało pokonać 20 km i wykonać blisko 30 zadań.

MISJA KRAKÓW

Gra dla osób indywidualnych odbywająca się w Krakowie. Aż 150 uczestników i 8 godzin rywalizacji!

WYŚCIG PRZEZ AMERYKĘ POŁUDNIOWĄ

Aż 5000 km i tylko 200 godzin na pokonanie trasy i masy zadań. To wszystko po to by otworzyć sejf i wygrać główną nagrodę!

DOM Z PAPIERU

Gra inspirowana napadem na bank z popularnego serialu Netflix. W wydarzeniu wzięło udział ponad 250 osób.

MISJA EXTREME

Trzy dniowa gra, w której na 20 uczestników czekały najbardziej extremalne zadania. Strach, lęk, pot i łzy towarzyszyły nam cały czas.

MISJA TRÓJMIASTO

Słońce, plaża, 300 uczestników i 6 godzin niezapomnianych wrażeń a to wszystko nad polskim morzem w Trójmieście.

WIELKI WYŚCIG EKSPEDYCJI EXPRESS

To program, w którym nasi organizatorzy zmierzyli się ze znanymi influencerami, biorąc udział w wyścigu, w którym na trasie czeka masa utrudnień.

ECO CHALLENGE

Ekologiczna gra terenowa, w której oprócz masy ciekawych eko zadań udało się zebrać ponad 10 tyś nakrętek dla Hospicjum Dla Dzieci

INTEGRACJA NA WYSPIE

Na wynajętej na wyłączność wyspie w Chorwacji zorganizowaliśmy dla 350 osób niezapomnianą moc atrakcji, konkurencji i zadań.

MISJA POZNAŃ NIGHT

Edycja gry miejskiej w Poznaniu rozpoczynająca się za dnia, a kończąca w środku nocy. Blisko 200 osób walczyło o zwycięstwo.

Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2024 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.