fbpx

Niezawodny pomysł na integracje firmową

Image

Niezawodny pomysł na integracje firmową

Imprezy integracyjne to nie tylko domena firm i pracowników. To po prostu sposób na lepsze poznanie się między członkami jakiejkolwiek grupy. A w jaki sposób lepiej zacieśnić relacje niż przez wspólne, fascynujące wyzwanie? Nic tak nie łączy zespołu jak przeżyta razem przygoda. Wyobraź to sobie - dreszczyk emocji, zastrzyk adrenaliny i pokonywanie kolejnych wyzwań. Masz ochotę na nieco zabawy? Nie mogłeś trafić lepiej. Z pomocą przychodzimy my - niezawodna Ekspedycja Express!

Zespół pasjonatów rozrywki

Na rynku istnieje wiele propozycji gier, które ułatwią przeprowadzenie imprezy integracyjnej - zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Pomysły na integrację są różne. Warto jednak wybrać te proponowane przez nasz zespół. Jesteśmy grupą pasjonatów i pozytywnie zakręconych osób, dla których najważniejsze są Twoje potrzeby. Każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie.

Wybierać możesz w wielu scenariuszach gier zarówno indoorowych, jak i outdoorowych. Może chcesz zwiedzić podziemia kopalni złota, a może marzy ci się nocna wyprawa ze szczyptą emocji? Jeśli chcesz zabłysnąć sprytem i podziałać drużynowo, wybierz grę Sabotażysta lub The Best Team Ever. To tylko niektóre przykłady rozgrywek i scenariuszy, które spodobały się niejednej drużynie, korzystającej z usług Ekspedycji Express. 

Szansa na Milion – sprawdź swoje szanse na wygraną w grze indoor

Jeśli chcesz uczestniczyć w grze typu multi-escaperoom, wybierz grę integracyjną Szansa na Milion. Weź udział w fascynującej grze i przekonaj się, czy Ty i Twoja drużyna macie szansę na zwycięski milion. Jednym z największych plusów tej gry jest to, że odbywać się może praktycznie w każdym miejscu na świecie. Wystarczy dysponować odpowiednią przestrzenią i mieć trochę czasu. Ze względu na format gra sprawdzi się nie tylko jako ciekawa atrakcja podczas konferencji czy gali, ale również będzie urozmaicającą czas przerwą w pracy. Tak niewiele potrzeba, by świetnie się bawić.

Ty i Twoja drużyna dostajecie tajemniczą wiadomość od miliardera. Za pomocą pozostawionych przez niego wskazówek i artefaktów macie rozszyfrować jego zagadkę, by jako pierwsi mieć szansę na zdobycie miliona. To gra, w której każdy ma równe szanse, a liczą się:

  • spryt,
  • umiejętność współpracy,
  • logicznego,
  • nieszablonowego myślenia.

Drużyny składają się z 4 do 7 osób, dzięki czemu relacje między członkami grup jeszcze się zacieśniają. Praca nad rozwiązaniem wspólnego problemu to dobry i sprawdzony sposób na integrację. Każda z drużyn dostanie boxa ze wszystkimi potrzebnymi materiałami, a także specjalnej aplikacji. Ponadto na telefony uczestników przychodzić będą połączenia i wiadomości. Ta gra jest nie tylko szansą na milion, ale i szansą na przeżycie nowej przygody, pogłębienia relacji czy odkrycia swoich nowych mocnych stron.

Nocna wyprawa – poczuj dreszczyk emocji w grze outdoor

Jeśli szukasz gry, która odbywać się będzie na świeżym powietrzu, wybierz Nocną Wyprawę. Niezależnie od tego, czy członkom Twojego zespołu zależy na poprawieniu kondycji fizycznej czy raczej pracy umysłowej - ten scenariusz jest dla Was! Gra Nocna Wyprawa to nowy wymiar waszej kreatywności. Ty i Twoja drużyna poczujecie się niczym członkowie Azji czy Ameryki Express, znanego telewizyjnego formatu. Pod każdy teren i grupę nasz zespół stworzy własny, unikatowy scenariusz. Wszyscy klienci traktowani są indywidualne, a rozgrywki dostosowane do ich potrzeb.

Pokonaj nocną trasę pełną zadań, wyzwań i zagadek. Dobra zabawa i szczypta adrenaliny gwarantowane! Dzięki tej rozgrywce nie tylko zintegrujecie się z zespołem, ale lepiej poznacie samych siebie. Współpracujcie, aby jak najszybciej dostać się do celu. Dzięki elementowi rywalizacji przez cały czas będziecie czuć dreszczyk emocji. Każda drużyna od organizatorów otrzyma plecaki z wyposażeniem, niezbędne materiały oraz telefony ze specjalnym, ekspedycyjnym oprogramowaniem. Dla zwycięskiej drużyny przewidziana jest oczywiście nagroda. Niezapomniane wspomnienia zagwarantują nie tylko zdjęcia i filmy z gry dostarczone przez członków naszego zespoły, ale i wasze przeżycia. To co, chcecie przeżyć przygodę podczas Nocnej Wyprawy?

To tylko przykłady scenariuszy, które dla Ciebie i Twojego zespołu zrealizować może nasz zespół, czyli Ekspedycja Express. Jesteś zainteresowany? Od dziś imprezy integracyjne nie będą takie same! Razem z naszą ekipą wkrocz w krainę pełną zabawy, wyzwań i emocji. Nie czekaj! Już dziś dowiedz się więcej i wybierz coś dla siebie.


Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2024 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.