fbpx

Gra terenowa dla grupy 200 osób - poznaj podziemia kopali złota

Image

Gra terenowa dla grupy 200 osób - poznaj podziemia kopali złota

Szukasz gry terenowej, które idealnie nada się dla większej grupy uczestników? Chcesz, aby wszyscy dobrze się bawili? Masz w swoim zespole około 200 osób? Koniecznie zapoznaj się z grą Podziemia Kopalni Złota w Złotym Stoku. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia. Przygoda połączona ze zwiedzaniem kopalni - zainteresowany?

Gra unikatowa na skalę Europy

  • Ponad 300 km podziemnych korytarzy
  • Obiekt z XV wieku
  • 3 godziny zmagań

To tylko niektóre liczby, które obrazują, jak ciekawym przeżyciem jest gra na terenie kopalni złota! To także gratka dla zwiedzających - na co dzień turystom udostępnia się zaledwie kilkanaście kilometrów korytarzy.

Jesteś ciekawy, co jeszcze skrywa Złoty Stok?

Nasza gra terenowa to nie tylko sposób na odwiedzenie interesującego miejsca, ale też przeżycie przygody z Ekspedycją Express.

Rozgrywka zawiera 30 zadań. Czekają one na uczestników zarówno na powierzchni, jak i wewnątrz kopalni. Oprócz dreszczyku emocji związanego z rozwiązywaniem zadań, członkowie zespołów mają również szansę zobaczyć największy podziemny wodospad w Polsce! 

Niesamowite wyzwania

A jak prezentuje się scenariusz tej gry terenowej? Zadania są na tyle różnorodne, że nikt nie będzie się nudzić. Zwiedzisz nie tylko kopalnię, ale i Złoty Stok. Ciekawym rozwiązaniem jest to, że drużyny same decydują o swojej ścieżce gry. Już na terenie kopalni uczestnicy poruszają się bez przewodnika, w zupełnej ciemności - pomagają im jedynie dostarczone przez nas latarki.

Poza tym warto wspomnieć o tym, że członkowie zespołów mają dostęp do odcinków nieodwiedzanych na co dzień przez turystów. Jednym z wyzwań jest np. zejście do szybu przy pomocy 5-metrowej drabiny. Jest też zadanie, w którym uczestnicy muszą wspiąć się po szybie na linie o długości ok. 25 metrów. Cała trasa ma ok. 4-5 km, ale trzeba mieć na uwadze, że w kopalni tempo poruszania się jest wolniejsze niż na zewnątrz -  jej trudność dopasowana jest jednak tak, aby była do przejścia dla każdego.

Jako organizatorzy jesteśmy przygotowani na warunki, jakie panują w kopalni, dzięki temu możemy doradzić uczestnikom, jak się ubrać. Temperatura pod ziemią utrzymuje się w okolicach 8 st. C. Polecamy więc zabrać ze sobą kurtkę.

Gra w sam raz dla firm i uczestników indywidualnych

Jeśli jesteś uczestnikiem indywidualnym i masz ochotę wziąć udział w takiej przygodzie, zapoznaj się z najbliższymi datami na naszej stronie internetowej. Jeśli zaś chodzi o organizację rozgrywki dla firm, termin dobieramy indywidualnie, ogranicza nas jedynie harmonogram działania kopalni. Zależy nam na tym, żeby w trakcie trwania gry terenowej obiekt był dostępny na wyłączność. Mamy też możliwość zorganizowania posiłku po zakończonej rozgrywce.

Warto pamiętać, że grę Poznaj podziemia kopalni złota organizujemy od stycznia do kwietnia. Dotyczy to zarówno osób prywatnych, jak i firm. Wynika to z faktu, że w pozostałych miesiącach wzrasta ruch turystyczny.

To co, obudziliśmy w Tobie odkrywcę? Chcesz poczuć, że przeżywasz wielką przygodę? Poznaj tajemnice kopalni złota, zobacz podziemny wodospad, wspinaj się po szybie i przemierz nieuczęszczane szlaki Złotego Stoku.


Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2024 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.