fbpx

PODZIEMIA KOPALNI ZŁOTA

Niezapomniana przygoda dla całej firmy! Zintegruj się z zespołem, wykonuj niecodzienne zadania i poczuj się jak w programie typu Azja Express.

GRA TERENOWA DLA FIRM

GRA W WYBRANYM MIEJSCU

DLA GRUP OD 12 DO 750 OSÓB

ELASTYCZNY CZAS TRWANIA

INTEGRACJA/RYWALIZACJA

GWARANCJA NIEZAPOMNIANYCH PRZEŻYĆ!

Gwarancja niezapomnianych przeżyć!
Jesteście żądnym wrażeń zespołem, który pragnie przeżyć niesamowity i pełen atrakcji dzień? Marzycie o niezwykłej przygodzie sto metrów pod ziemią? Trafiliście idealnie!

Ekspedycja Express Podziemia Kopalni Złota to świetne rozwiązanie na pobudzenie Waszego umysłu i ciała, w bezpieczny, pełen emocji i dobrej zabawy sposób.

W tej grze czeka na Was specjalny scenariusz, którego akcja toczyć się będzie w Złotym Stoku (Dolny Śląsk), gdzie znajduje się kilkusetletnia Kopalnia Złota. To właśnie tam przygotowaliśmy blisko 50 zadań o różnym stopniu trudności, zarówno na świeżym powietrzu jak i w trzech różnych kopalniach! Będziecie mieli jedyną okazję na to, aby odwiedzić miejsca niedostępne dla zwykłych turystów i zobaczyć największy w Polsce podziemny wodospad!

EKSPEDYCJA EXPRESS PODZIEMIA KOPALNI ZŁOTA

Celem tej edycji specjalnej będzie zdobycie jak największej ilości sztabek złota, które można otrzymać za prawidłowo wykonane zadania, bonusowe zadania w aplikacji, ukryte zadania specjalne w grze i na punktach z organizatorami/przewodnikami podczas zakładów. 

Na finale będzie czekać na Was waga, na której "zważymy Wasze zaangażowanie i wiedzę". W zależności ile złota zdobędziecie, tym większa szansa na wygraną! Drużyna, która zodbędzie najwięcej złota wygrywa!

CO NAS CZEKA?

Czeka na Was przede wszystkim świetny i niezapomniany dzień. Jeśli bierzecie pierwszy raz udział w Ekspedycji Express, to możesz liczyć na blisko 50 zadań o różnym stopniu trudności (na wiedzę, logiczne myślenie, spostrzegawczość, manualne, na szybkość, radzenie sobie w trudnych sytuacjach, przełamywanie własnych lęków i wiele więcej). Nie ma zadań, do których zmuszamy, dlatego zawsze możecie coś pominąć. 

Gwarantujemy również swietną integrację firmową w niesamowitej lokalizacji. Zadania nie tylko sprawdzą Wasze zaangażowanie ale i umiejętności współpracy w drużynie.

INTEGRACJA FIMOWA POD ZIEMIĄ!

Ekspedycja Express - Podziemia Kopalni Złota jest podzielona na trzy etapy, w każdym poruszacie się bez przewodnika i eksplorujecie kopalnię w wyznaczonych strefach bezpieczeństwa!
  • Etap 1 - ten odbędzie się całkowicie na zewnątrz. Na rozgrzewkę chcemy dać Wam zastrzyk niezbędnej wiedzy, sprawdzić Waszą umiejętność radzenia sobie w terenie i sprawdzimy, czy potraficie korzystać z mapy, zanim wpuścimy Was pod ziemię. To będzie też pierwsza okazja na zdobycie sztabek złota, bo sporo zadań czeka w tym etapie. Będą dominować głównie te na rozruszanie głowy, ale i manualnych nie zabraknie. Na końcu tego etapu czeka na Was organizator z misją specjalną.
  • Etap 2 - tu już się rozpocznie mocniejsza walka z czasem, odwiedzicie dwie kopalnie i będziecie musieli się w jakiś sposób przedostać do specjalnej strefy zamkniętej 100 metrów pod ziemią, gdzie zobaczycie dużo ciekawych rzeczy, podziemny wodospad, ale i powalczycie o złoto jak i możliwość wyjechania na powierzchnię górniczymi wagonikami. Jeśli się Wam nie uda, czeka na Was kara i sporo chodzenia naokoło. 
  • Etap 3 - dużo emocji, skoki adrenaliny i zupełnie inne zadania niż w poprzednich etapach. Będziecie musieli dużo decydować, czasem się poświęcić, a i nie raz zaryzykować. Będziecie na ekspedycyjnym przesłuchaniu, z którego trzeba będzie się wydostać w nietypowy sposób.

WYBIERAJĄC TEN SCENARIUSZ GWARANTUJEMYJAKOŚĆPROFESJONALIZMINTEGRACJĘPRZYGODĘEMOCJEORAZ:

Jedyny w Europie scenariusz w Kopalni Złota
Aż 20 podziemnych zadań
Plecaki z wyposażeniem dla każdej drużyny
Opiekę doświadczonych organizatorów
Bilet wstępu do 3 kopalni
Nagrody dla zwycięskiej drużyny
Smartfony z ekspedycyjnym oprogramowaniem
Paczkę ze zdjęciami i filmami ze smartfonów


© 2022 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.