fbpx

GRA PODZIEMIA KOPALNI ZŁOTA

Niezapomniana przygoda dla całej firmy! Zintegruj się z zespołem, wykonuj niecodzienne zadania i poczuj się jak poszukiwacz skarbów.

Szukanie skarbu gra terenowa dla firm

GRA W WYBRANYM MIEJSCU

DLA GRUP OD 12 DO 750 OSÓB

ELASTYCZNY CZAS TRWANIA

INTEGRACJA/RYWALIZACJA

Ekspedycja Express Podziemia Kopalni Złota

Gwarancja niezapomnianych przeżyć!
Jesteście żądnym wrażeń zespołem, który pragnie przeżyć niesamowity i pełen atrakcji dzień? Marzycie o niezwykłej przygodzie sto metrów pod ziemią? Trafiliście idealnie!

 

Kopalni Złota to świetne rozwiązanie na pobudzenie Waszego umysłu i ciała, w bezpieczny, pełen emocji i dobrej zabawy sposób.

W tej grze czeka na Was specjalny scenariusz, którego akcja toczyć się będzie w Złotym Stoku (Dolny Śląsk), gdzie znajduje się kilkusetletnia Kopalnia Złota. To właśnie tam przygotowaliśmy blisko 50 zadań o różnym stopniu trudności, zarówno na świeżym powietrzu, jak i w trzech różnych kopalniach! Będziecie mieli jedyną okazję na to, aby odwiedzić miejsca niedostępne dla zwykłych turystów i zobaczyć największy w Polsce podziemny wodospad!
0+
ZORGANIZOWANYCH GIER
0+
UCZESTNIKÓW
0+
SCENARIUSZY
0+
ORGANIZATORÓW
0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
RÓŻNORODNYCH ZADAŃ

CO NAS CZEKA W ZABAWIE SZUKANIA SKARBÓW?

Czeka na Was przede wszystkim świetny i niezapomniany dzień. Jeśli bierzecie pierwszy raz udział w grze terenowej kopalnia złota z Ekspedycja Express, możesz liczyć na blisko 50 zadań o różnym stopniu trudności (na wiedzę, logiczne myślenie, spostrzegawczość, manualne, na szybkość, radzenie sobie w trudnych sytuacjach, przełamywanie własnych lęków i wiele więcej). Nie ma zadań, do których zmuszamy, dlatego zawsze możecie coś pominąć. 

Gwarantujemy również świetną integrację firmową w niesamowitej lokalizacji podziemi kompanii złota. Zadania nie tylko sprawdzą Wasze zaangażowanie, ale i umiejętności współpracy w drużynie.

INTEGRACJA FIRMOWA POD ZIEMIĄ - KOPALIA ZŁOTA!

Ekspedycja Express - Gra terenowa poszukiwanie skarbów podzielona jest na trzy etapy, w każdym poruszacie się bez przewodnika i eksplorujecie kopalnię złota w wyznaczonych strefach bezpieczeństwa!
  • Etap 1 - ten odbędzie się całkowicie na zewnątrz. Na rozgrzewkę chcemy dać Wam zastrzyk niezbędnej wiedzy, sprawdzić Waszą umiejętność radzenia sobie w terenie i sprawdzimy, czy potraficie korzystać z mapy, zanim wpuścimy Was pod ziemię. To będzie też pierwsza okazja na zdobycie sztabek złota, bo sporo zadań czeka w tym etapie. Będą dominować głównie te na rozruszanie głowy, ale i manualnych nie zabraknie. Na końcu tego etapu czeka na Was organizator z misją specjalną.
  • Etap 2 - tu już się rozpocznie mocniejsza walka z czasem, odwiedzicie dwie kopalnie złota i będziecie musieli się w jakiś sposób przedostać do specjalnej strefy zamkniętej 100 metrów pod ziemią, gdzie zobaczycie dużo ciekawych rzeczy, podziemny wodospad, ale i powalczycie o złoto, jak i możliwość wyjechania na powierzchnię górniczymi wagonikami. Jeśli się Wam nie uda, czeka na Was kara i sporo chodzenia naokoło. 
  • Etap 3 - dużo emocji, skoki adrenaliny i zupełnie inne zadania niż w poprzednich etapach. Będziecie musieli dużo decydować, czasem się poświęcić, a i nie raz zaryzykować. Będziecie na ekspedycyjnym przesłuchaniu, z którego trzeba będzie się wydostać w nietypowy sposób.

WYBIERAJĄC TEN SCENARIUSZ GWARANTUJEMYJAKOŚĆPROFESJONALIZMINTEGRACJĘPRZYGODĘEMOCJEORAZ:

Jedyny w Europie scenariusz w Kopalni Złota
Aż 20 podziemnych zadań
Plecaki z wyposażeniem dla każdej drużyny
Opiekę doświadczonych organizatorów
Bilet wstępu do 3 kopalni
Nagrody dla zwycięskiej drużyny
Smartfony z ekspedycyjnym oprogramowaniem
Paczkę ze zdjęciami i filmami ze smartfonów

POZNAJ OPINIE O NASZEJ GRZE TERENOWEJ POSZUKIWANIE SKARBU


Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2023 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.