fbpx

GRA PODZIEMIA KOPALNI ZŁOTA

Niezapomniana przygoda dla całej firmy! Zintegruj się z zespołem, wykonuj niecodzienne zadania i poczuj się jak poszukiwacz skarbów.

Szukanie skarbu gra terenowa dla firm

GRA W WYBRANYM MIEJSCU

DLA GRUP OD 12 DO 750 OSÓB

ELASTYCZNY CZAS TRWANIA

INTEGRACJA/RYWALIZACJA

Ekspedycja Express Podziemia Kopalni Złota

Gwarancja niezapomnianych przeżyć!
Jesteście żądnym wrażeń zespołem, który pragnie przeżyć niesamowity i pełen atrakcji dzień? Marzycie o niezwykłej przygodzie sto metrów pod ziemią? Trafiliście idealnie!

Kopalni Złota to świetne rozwiązanie na pobudzenie Waszego umysłu i ciała, w bezpieczny, pełen emocji i dobrej zabawy sposób.

W tej grze czeka na Was specjalny scenariusz, którego akcja toczyć się będzie w Złotym Stoku (Dolny Śląsk), gdzie znajduje się kilkusetletnia Kopalnia Złota. To właśnie tam przygotowaliśmy blisko 50 zadań o różnym stopniu trudności, zarówno na świeżym powietrzu, jak i w trzech różnych kopalniach! Będziecie mieli jedyną okazję na to, aby odwiedzić miejsca niedostępne dla zwykłych turystów i zobaczyć największy w Polsce podziemny wodospad!
0+
ZORGANIZOWANYCH GIER
0+
UCZESTNIKÓW
0+
SCENARIUSZY
0+
ORGANIZATORÓW
0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
RÓŻNORODNYCH ZADAŃ

Co Was czeka w zabawie szukania skarbów?

Czeka na Was przede wszystkim świetny i niezapomniany dzień zabawy w szukanie skarbu. Jeśli bierzecie pierwszy raz udział w grze terenowej kopalnia złota z Ekspedycja Express, możesz liczyć na blisko 50 zadań o różnym stopniu trudności (na wiedzę, logiczne myślenie, spostrzegawczość, manualne, na szybkość, radzenie sobie w trudnych sytuacjach, przełamywanie własnych lęków i wiele więcej). Nie ma zadań, do których zmuszamy, dlatego zawsze możecie coś pominąć. 

Gwarantujemy również świetną integrację firmową w niesamowitej lokalizacji podziemi kompanii złota. Zadania nie tylko sprawdzą Wasze zaangażowanie, ale i umiejętności współpracy w drużynie.

Integracja firm pod zimą - kopalnia złota gra!

Ekspedycja Express - Gra terenowa poszukiwanie skarbów podzielona jest na trzy etapy, w każdym poruszacie się bez przewodnika i eksplorujecie kopalnię złota w wyznaczonych strefach bezpieczeństwa!

  • Etap 1 - ten odbędzie się całkowicie na zewnątrz. Na rozgrzewkę chcemy dać Wam zastrzyk niezbędnej wiedzy, sprawdzić Waszą umiejętność radzenia sobie w terenie i sprawdzimy, czy potraficie korzystać z mapy, zanim wpuścimy Was pod ziemię. To będzie też pierwsza okazja na zdobycie sztabek złota, bo sporo zadań czeka w tym etapie. Będą dominować głównie te na rozruszanie głowy, ale i manualnych nie zabraknie. Na końcu tego etapu czeka na Was organizator z misją specjalną.
  • Etap 2 - tu już się rozpocznie mocniejsza walka z czasem, odwiedzicie dwie kopalnie złota i będziecie musieli się w jakiś sposób przedostać do specjalnej strefy zamkniętej 100 metrów pod ziemią, gdzie zobaczycie dużo ciekawych rzeczy, podziemny wodospad, ale i powalczycie o złoto, jak i możliwość wyjechania na powierzchnię górniczymi wagonikami. Jeśli się Wam nie uda, czeka na Was kara i sporo chodzenia naokoło. 
  • Etap 3 - dużo emocji, skoki adrenaliny i zupełnie inne zadania niż w poprzednich etapach. Będziecie musieli dużo decydować, czasem się poświęcić, a i nie raz zaryzykować. Będziecie na ekspedycyjnym przesłuchaniu, z którego trzeba będzie się wydostać w nietypowy sposób.

WYBIERAJĄC TEN SCENARIUSZ GWARANTUJEMYJAKOŚĆPROFESJONALIZMINTEGRACJĘPRZYGODĘEMOCJEORAZ:

Jedyny w Europie scenariusz gry w Kopalni Złota

Aż 20 podziemnych zadań z celem szukania skarbu

Plecaki z wyposażeniem dla każdej drużyny
Opiekę doświadczonych organizatorów
Bilet wstępu do 3 kopalni
Nagrody dla zwycięskiej drużyny
Smartfony z ekspedycyjnym oprogramowaniem
Paczkę ze zdjęciami i filmami ze smartfonów

Jak poszukiwacze skarbów mogą przygotować się do gry?

Cały niezbędny ekwipunek już na Was czeka u organizatorów – każdy z uczestników ekspedycji otrzymuje m.in. smartfon z wgranymi wszystkimi potrzebnymi aplikacjami, a także plecak z całym niezbędnym wyposażeniem.

Przygotowując się do gry, trzeba przede wszystkim… zabrać ze sobą mnóstwo dobrego humoru – to właśnie on stanowi kluczowy punkt całego wyposażenia.

Poszukiwanie skarbu – gra terenowa dla każdego

Planujesz atrakcyjny wyjazd z rodziną lub przyjaciółmi? A może chcesz zorganizować imprezę integracyjną dla swoich pracowników? Nie ma zatem lepszego pomysłu, niż wspólna zabawa. Szukanie skarbu wymaga współpracy grupowej, odrobiny wysiłku intelektualnego i fizycznego – jednak bez obaw! Staramy się, aby stawiane przez nas zadania były wykonalne dla każdego.

Kiedy jest odpowiedni moment na organizację gry terenowej szukanie skarbów?

Organizujemy gry terenowe niezależnie od pory roku – nawet zimą można się świetnie bawić. Bez wątpienia jednak to właśnie sezon wiosenny i letni najbardziej zachęca do wyjścia na zewnątrz – to właśnie wtedy rozwiązywanie zadań na świeżym powietrzu przynosi największą przyjemność.

W grze Kopalnia Złota zadania w pierwszym etapie są wykonywane głównie na powietrzu – stanowią rozgrzewkę przed prawdziwą zabawą w podziemiach. W kolejnych etapach masz szansę dostać solidny zastrzyk adrenaliny, rozwiązując kolejne zagadki przybliżające Waszą grupę do odnalezienia skarbu.

Dlaczego gra terenowa, poszukiwanie skarbu jest odpowiednia dla większej liczby uczestników?

Nasze gry terenowe opracowujemy w myśl nawiązywania i pogłębiania integracji grupowej – to procentuje nie tylko w grze, lecz też w życiu codziennym. Wspólna dobra zabawa zbliża, pozwala zapomnieć o codziennych bolączkach, a także zacieśnić relacje pomiędzy współpracownikami. Wspólne wspomnienia dobrej zabawy sprawią, że nieraz zechcecie do nas wrócić i sprawdzić się w innych grach, jakie dla Was przygotowaliśmy.

Jak poszukiwacze skarbu - uczestnicy oceniają nasze gry?

Wystarczy zerknąć na dół strony, aby poznać przykłady recenzji wystawianych przez naszych dotychczasowych odbiorców – jesteśmy tu dla Was i staramy się gwarantować zabawę, jakiej nigdy nie zapomnicie!

POZNAJ OPINIE O NASZEJ GRZE TERENOWEJ POSZUKIWANIE SKARBU


Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2024 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.