fbpx

The Best Team Ever - teleturniej, jakiego jeszcze nie było!

Image

The Best Team Ever - teleturniej, jakiego jeszcze nie było!

Programy rozrywkowe niejeden raz potrafiły rozśmieszyć czy pocieszyć widza. Teleturnieje w Polsce przyciągają nas przed ekrany już od ponad 30 lat. Wzbudzają ciekawość, bawią i uczą.  A co, gdyby stworzyć grę, która miałaby klimat prawdziwego teleturnieju? Nie musicie się zastanawiać - po prostu wypróbujcie to w Ekspedycji Express! Gra “The Best Team Ever” sprawi, że przeżyjecie teleturniej, jakiego jeszcze nie było! To prawdziwe połączenie tego, co najlepsze ze znanych i lubianych programów rozrywkowych.

The Best Team Ever angażuje i pobudza rywalizację

W teleturnieju może grać jednocześnie aż 200 uczestników. Są oni podzieleni na 5 - osobowe zespoły. Gra odbywa się przy stanowiskach, które wyglądem przypominają prawdziwe telewizyjne studio. Organizacja gry jest na tyle przemyślana, że zrealizować ją można nawet w dużej sali. Trochę przestrzeni i chęć do zabawy wystarczą, aby przenieść się do świata rozrywki! Rozgrywka polega na wykonywaniu zadań i odpowiadaniu na pytania w trzech rundach. Minimalny czas, jaki należy przeznaczyć na teleturniej, to pół godziny, choć jego pełny wymiar to 3 godziny. Podział uczestników na drużyny i zbieranie punktów sprawia, że gra wywołuje duże emocje. Dobre samopoczucie jest jednak gwarantowane! A to wszystko dzięki systemowi fair play i mnóstwie żartów, które odkryjecie w trakcie przebiegu gry.  Czujecie ten dreszczyk emocji?

The Best Team Ever - w tej grze nie będziecie się nudzić!

Podczas rozgrywki uczestnicy zmierzą się z ponad 100 zagadkami w aż trzech różnorodnych rundach.  W pierwszej dzięki prowadzącemu poznają mechanikę i sposób gry. Rozgrzewka pozwoli im zapoznać się z pytaniami z wiedzy ogólnej. Przetestują też swoją uważność i spostrzegawczość. Ale uwaga! Poziom trudności pytań rośnie z minuty na minutę…

W rundzie drugiej obszar tematyczny pytań poszerzony zostanie o wiedzę z dziedziny pop -kultury. Uczestnicy rozruszają nie tylko umysł, ale i całe ciało! Najbardziej kultowe popowe utwory, sączące się z głośników, utwierdzą ich w przekonaniu, że w zdrowym ciele zdrowy duch.

Runda finałowa wymagać będzie najwyższego skupienia. Pojawią się też pytania dotyczące filmu, przeplatane zagadkami na logiczne myślenie.

Interaktywne stanowiska

Zespoły odpowiadają na pytania za pomocą tabletu. Dzięki specjalnemu interfejsowi korzystanie z niego jest proste i przejrzyste. Uczestnicy w każdej chwili mogą również sprawdzić, jakie jest ich miejsce w rankingu danej rundy.  Zastosowanie tego rozwiązania pozwoliło nam na wprowadzenie do gry różnych rodzajów zagadek, jak np: Drag&Drop czy pytania otwarte.

Wisienkę na torcie tego programu stanowią elementy gry, które istotnie mogą namieszać w – jakby się mogło wydawać, oczywistej rywalizacji. Jokery, koło szczęścia, czy tajemnicze koperty prowadzącego to artefakty, które niczym koła ratunkowe w Milionerach mogą skutecznie poprowadzić drużynę do zwycięstwa lub… wprowadzić nagły zamęt. Jedno jest pewne. Narzędzia są w rękach graczy - muszą tylko zostać odpowiednio wykorzystane.

A jaki jest Twój The Best Team Ever?

Gra może, lecz nie musi, bazować na pytaniach ogólnych. Bardzo chętnie przygotujemy dla zainteresowanych pakiet dedykowanych zagadek. Zadania mogą dotyczyć również konkretnej firmy czy wydarzenia. Nasz wyjątkowy teleturniej The Best Team Ever można także spersonalizować graficznie, np. umieszczając w widocznym miejscu logo firmy.

Warto także wspomnieć, że do wyboru jest również specjalna edycja świąteczna. To idealne rozwiązanie na wigilie firmowe. Klimatyczna oprawa graficzna i pytania związane z Bożym Narodzeniem wprowadzą wszystkich w niepowtarzalny nastrój.

The Best Team Ever dla firm, ale z wyjątkami

Choć ze względu na charakter wydarzenia, wykorzystywany sprzęt i oświetlenie jest to przede wszystkim impreza dla firm, w planach jest zorganizowanie rozgrywki dla uczestników indywidualnych. Kilka gier przeznaczonych właśnie dla nich odbędzie się w okresie zimowym - styczniu i lutym. Śledźcie nasze media społecznościowe - będziemy informować o szczegółach. Więc jaki jest Twój The Best Team Ever?


Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2024 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.