fbpx

Gry terenowe przyciągające tysiące uczestników do Wrocławia

Image

Chcesz zwiedzić duże miasto w nieszablonowy sposób? A może mieszkasz we Wrocławiu od dawna i chcesz poznać jego inne oblicze? Jeśli na jedno z pytań odpowiedziałeś tak, mamy dla ciebie idealną propozycję gry terenowe Ekspedycja Express. W ciągu roku organizujemy wiele gier, zarówno scenariuszowych, jak i przygodowych. Która jest idealna dla ciebie? Przekonajmy się!

Gry przygodowe

Przede wszystkim wybrać można grę przygodową, scenariuszową lub grę Ekspedycja Express Misja Wrocław. Czym się różnią? Spieszymy z wyjaśnieniem. Zacznijmy zatem od gier przygodowych.

Do wyboru są dwie gry z opcji Ekspedycji Express. Rozgrywki są jednodniowe. To idealna propozycja dla osób, które chcą wyrwać się z codzienności i przeżyć coś nowego. Zadania są ciekawe, czasami szalone. Dzięki nim sprawdzicie:

 • poziom swojej orientacji w terenie,
 • asertywność,
 • spostrzegawczość.

Kilkuetapowa rywalizacja dotyczy zdobycia jak największej ilości ekspedycyjnej gotówki. To gry dla osób, które kochają nowe wyzwania i rozrywkę, a także chcą wypróbować swoje zdolności sprawnościowe, intelektualne i… kulinarne. Zainteresowani?

Drugi wariant to gra Ekspedycja Express Misja Wrocław. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą zwiedzić Wrocław i zobaczyć jego najważniejsze punkty. Grę przeprowadzany w centrum miasta. Podczas rozgrywki zobaczycie:

 • rynek,
 • plac Nowy Targ,
 • Ostrów Tumski,
 • Narodowe Forum Muzyki.

To aż 5 godzin zabawy, poznawania Wrocławia i rozwiązywania zadań. 

Gry scenariuszowe 

Wśród gier scenariuszowych do koloru do wyboru. Pierwsza z propozycji to Las Zbrodni. To jedyna tego typu gra w Polsce. Wcielcie się w członków wydziału śledczego i rozwiążcie zagadkę mrożącej krew w żyłach zbrodni. Do waszej dyspozycji są:

 • materiały dowodowe,
 • zabezpieczone miejsca zdarzeń,
 • wideo,
 • mapy. 

To gra, w której podszkolicie swoje umiejętności komunikacji i negocjacji z innymi, oderwiecie się od codziennych spraw i poczucie się jak prawdziwi detektywi.

Kolejna propozycja to Night Challenge. Jest organizowana w lesie w Miękini, niedaleko Wrocławia. Szansa na wzięcie udziału w tej grze jest tylko dwa razy w roku. Wyjątkowość rozgrywki polega na tym, że toczy się w nocy - jak sama nazwa wskazuje. Od 22 do 5 rano będziecie musieli wykonać 30 różnorodnych zadań. Chodzi o zdobycie jak największej ilości ekspedycyjnej gotówki. A jest o co walczyć – na zwycięzców czekają smartwatche marki Hammer do zadań specjalnych. Przygotowaliśmy także prezent dla każdego uczestnika  - karty VIP do Max Premium Burgers. Ta gra to spora dawka zadań, które sprawdzą waszą:

 • spostrzegawczość,
 • logiczne myślenie,
 • spryt,
 • kreatywność.

Podszkolicie także umiejętność pracy w zespole. Ale nie bójcie się – Night Challenge to nie wyścig. Dlatego zbierzcie znajomych, zaopatrzcie się w prowiant i wyruszcie w poszukaniu przygody!

Ekspedycja Express Challenge Accepted to trzecia propozycja i zupełna nowość w naszej ofercie. Organizujemy ją w lipcu i sierpniu na terenie Lasu Osobowickiego. Do wyboru są dwa poziomy trudności - ze względu na to Express Challenge Accepted to dobra zabawa zarówno dla rodzin z dziećmi jak i grupy przyjaciół, którzy chcą spędzić sobotę w ciekawy sposób.

Dołącz do 50 000 zadowolonych uczestników we Wrocławiu!

Tak, liczby nie mogą się mylić - w naszych grach uczestniczyło już ponad 50 000 osób. Zainteresowanie jest bardzo duże, dlatego w odpowiedzi na prośby graczy powtarzamy wcześniejsze scenariusze czy warianty gier. Wciąż jest sporo osób, które chcą doświadczyć niezwykłości naszych rozgrywek terenowych. Zaczynaliśmy od organizowania gier, które mieściły maksymalnie 15 drużyn. Dziś Night Challenge w Miękini gromadzi kilkuset uczestników, a zespołów jest kilkadziesiąt. Nie czekaj zatem dłużej i odkryj z nami Wrocław na nowo!


Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2024 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.