fbpx

Aktywność na weekend ze znajomymi

Image

Aktywność na weekend ze znajomymi

Masz ochotę na ciekawy, aktywnie spędzony weekend ze znajomymi? Skorzystaj z wielu różnorodnych gier terenowych oferowanych przez zespół Ekspedycji Express. Niezależnie od pory roku mamy do zaoferowania wiele atrakcyjnych rozwiązań. Gra terenowa pod osłoną nocy w Miękini, zwiedzanie kopalni złota w Złotym Stoku, a może flagowa gra Ekspedycja Express? Wybór jest szeroki.  

Jak zaplanować aktywny weekend ze znajomymi?

Planując aktywny weekend ze znajomymi, po pierwsze rozejrzyjcie się dookoła. Weźcie pod uwagę atrakcje, które znajdują się niedaleko waszego domu. Jakie miejsca warte odwiedzenia mieszczą się w waszej okolicy? Może dawno nieuczęszczana droga rowerowa, która zaprowadzi was w nieznane dotąd miejsce? A może nieodwiedzane od długiego czasu miejsce na piknik? Dobrym pomysłem jest także podróż nad wodę, jeśli pogoda dopisuje. W okolicy z pewnością znajdzie się niejedna inspiracja, dzięki której aktywnie spędzicie weekend.

Idealnym sposobem na połączenie rozrywki z poznawaniem waszej okolicy jest skorzystanie z naszej oferty. Wybierajcie spośród wielu gier terenowych, dzięki którym na nowo spojrzycie na miejsce, gdzie mieszkacie. Nie trzeba wcale wyjeżdżać daleko - niespodzianki kryją się tuż za rogiem!

Night Challenge - gra z dreszczykiem emocji

Przy temacie aktywnego spędzania weekendu warto wspomnieć o Night Challenge. To unikatowe, niezapomniane przeżycie, w którym będziecie mogli wziąć udział tylko raz! Night Challenge 2023 będzie miał miejsce w lesie w Miękini pod Wrocławiem. Wydarzenie odbędzie się 15 lipca i jest to jedyna okazja, żeby wziąć w nim udział. Ta niezwykła gra terenowa rozpocznie się o 18.30 i potrwa całą noc.

To jednak nie to samo, co inne rozgrywki z oferty Ekspedycji Express. Ta gra pomieści o wiele więcej drużyn, które będą liczyć od 2 do 6 osób. Każda z nich sama zadecyduje o tym, w jaki sposób chce przejść grę. Cel to zdobycie jak największej ilości ekspedycyjnej gotówki, a na dokonanie tego przeznaczono 8 godzin. Po lesie w Miękini rozsianych zostanie 30 punktów, do których będą musieli dotrzeć uczestnicy. Przygotowaliśmy zadania o różnym stopniu trudności oraz aplikację mobilną. Przeżyjcie niezapomniany czas w Miękini, poczujcie dreszczyk emocji - nie może was zabraknąć!

Zgłoś swoją drużynę już teraz!

Kup bilet

Aktywne spędzanie czasu zimą

Zimowe miesiące to nie przeszkoda, aby wyjść z domu i spędzić czas z Ekspedycją Express. Może tym razem wybierzecie aktywny wypoczynek? Nasza drużyna z chęcią wam w tym pomoże. W styczniu, lutym i marcu 2024 roku zapraszamy do kopalni złota w Złotym Stoku. Podczas gry terenowej będzie można zwiedzić ten 500 - letni obiekt bez przewodnika. Zadania będą czekały zarówno na powierzchni, jak i pod ziemią. Zejdziemy nawet 150 metrów w dół, gdzie uczestnicy będą musieli sobie poradzić bez zasięgu i Internetu. Poznajcie tajemnice kopalni złota i poczujecie unikalny klimat tego miejsca.

Zwiedź miejsca, których nie zobaczą turyści. To format, który organizujemy nie po raz pierwszy – cieszy się dużą popularnością. Podczas ostatniej takiej rozgrywki w grze wzięło udział łącznie 3500 uczestników.

Ekspedycja Express – najlepsze gry terenowe

W naszej ofercie znaleźć można mnóstwo gier terenowych, dzięki którym nie będziecie się nudzić. Wśród gier w formacie Ekspedycja Express szczególnie polecamy Misję Wrocław czy Misję Sobótka. Rozgrywki trwają od 5 do 8 godzin. Drużyny mogą składać się z 2- 5 osób. Razem ze znajomymi stańcie w kilkuetapowej rywalizacji, aby zdobyć jak najwięcej ekspedycyjnej gotówki. Rozgrywka rozwinie waszą:

  • kreatywność,
  • orientację w terenie,
  • zdolności manualne,
  • spostrzegawczość i wiele innych.

Zorganizujemy grę we wskazanej przez Ciebie lokalizacji!

Nasze gry możemy zorganizować w lokalizacji, którą sami wskażecie, np. niedaleko hotelu, biura czy w obrębie danego miasta. Format jest dostosowany do was. Bez obaw – to nie bieg przełajowy. Bez względu na kondycję fizyczną będziecie się dobrze bawić! Gra przypomina popularny telewizyjny format Azja Express

W tym roku pojawimy się jeszcze w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk i Katowice. Aby być na bieżąco, obserwujcie nasze kanały społecznościowe. Wejdźcie z nami w świat niezapomnianych wrażeń!

 

Zobacz film z poprzedniej edycji Night Challange! 


Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2024 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.