fbpx

Zimowy kalendarz rozgrywek terenowych dla uczestników indywidualnych

Image

Zimowy kalendarz rozgrywek terenowych dla uczestników indywidualnych

Zima rozgościła się u nas na dobre. Co zrobić, żeby uczynić ją bardziej ciekawą i przyjazną? Jest wiele sposobów na zimowe aktywności poza domem. I nie - nie mówimy tutaj o jeździe na sankach. W końcu śnieg może stopnieć w każdej chwili. Są jednak rozwiązania, które sprawdzą się niezależnie od zimowej aury. Mowa o grach terenowych, czyli fantastycznym sposobie na rozrywkę. 

Dlaczego warto rzucić zimie wyzwanie i wziąć udział w grze terenowej?

Gry terenowe to przede wszystkim sposób na kreatywne spędzenie czasu z rodziną, bliskimi czy znajomymi. To pełne emocji i wyzwań przeżycie, które pozostanie z Tobą na zawsze. Unikatowe wspomnienie, którego nie wyrzucisz z pamięci. Wyjdź ze swojej strefy komfortu, doświadcz czegoś innego, zdobądź nowe doświadczenia i poznaj fantastycznych ludzi. Ludzi, którzy - tak jak ty - postanowili kreatywnie spędzić czas poza domem, wychodząc naprzeciw zimowej aurze. 

Udział w grze terenowej da Ci także przestrzeń do przełamania swoich lęków. Może zasiedziałeś się w fotelu, trudno jest Ci wrócić do formy, a na siłownię jest za daleko? Zażyj ruchu… w trochę inny sposób. Gra terenowa to nie tylko sposób na ciekawą aktywność fizyczną, ale i zdobycie nowych doświadczeń. Zwiedzenie nowego miejsca, a może odkrycie w sobie kolejnej pasji?

Zimowe szaleństwo z Ekspedycją Express

Poszukując odpowiedniej gry terenowej, warto zapoznać się z ofertą najbliżej planowanych wydarzeń - https://ekspedycja.pl/wez-udzial. Do udziału potrzebujesz nieco odwagi, trochę wolnego czasu i zapału do tego, żeby wyjść z domu i… ze swojej strefy komfortu.

Poza tym zespół Ekspedycji Express o wszystko się zatroszczy. Jak każdy uczestnik dostaniesz plecak z niezbędnym wyposażeniem, wszelkie potrzebne elementy, materiały czy narzędzia - wśród nich mapa czy smartfon Hammer do zadań specjalnych. Aby dobrze się bawić, nie potrzeba wiele! Wystarczy zaufać zespołowi doświadczonych osób, które rozrywkę biorą na poważnie.

Przygoda w Złotym Stoku – zimowa propozycja dla każdego

Jedną z ciekawych propozycji zimowych rozgrywek jest gra terenowa w  kopalni złota w Złotym Stoku. To nie tylko szansa na wspólne spędzenie czasu czy stworzenie nowych wspomnień, ale i zwiedzenie miejsca z interesującą historią. Odkryj tajemnice zamkniętej w 1960 roku kopalni, w której wykopano prawie 300 km podziemnych korytarzy.  Cel to zdobycie jak największej ilości złotych monet, które uczestnicy otrzymają za poprawnie wykonane zadania. Poza tym czekają na Ciebie zadania specjalne. Będziesz mógł przejechać się podziemnym pociągiem i zwiedzić miejsca kopalni, które są niedostępne dla turystów na co dzień. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda główna, a dla pozostałych uczestników – niespodzianki w finale.

Czujesz ten dreszczyk emocji? Tę adrenalinę? Jeśli tak, zapoznaj się z jednym z dostępnych terminów i już teraz zapisz na tę fascynującą eskapadę. W grze „Podziemia Kopalni Złota” możesz wziąć udział 17 lutego, a ponadto 2, 3, 16 lub 17 marca.  Znajdź odpowiedni termin dla siebie i przeżyj niezapomnianą przygodę. To jednak nie wszystko, co szykuje dla Ciebie zespół Ekspedycji Express. Aby być na bieżąco z propozycjami na kolejne gry terenowe i indoorowe, obserwuj nasze media społecznościowe.  Rozrywkowy kalendarz na rok 2024 dopiero się zapełnia! Niech nic z tych atrakcji Cię nie ominie. Śledź wszystkie nowości na stronie internetowej ekspedycja.pl, kanale YouTube czy Facebooku. W ten sposób nigdy nie zaznasz nudy.


Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2024 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.