fbpx

Kiedy zorganizować event firmowy?

Image

Kiedy zorganizować event firmowy?

Zastanawiasz się, która pora roku jest najlepsza na organizację eventu firmowego? Chcesz zintegrować pracowników, ale nie wiesz, który miesiąc wybrać? Jako Ekspedycja Express jesteśmy specjalistami w przygotowywaniu gier terenowych - zarówno tych, które dzieją się pod gołym niebem, jak i tych wewnątrz budynków. Wybierz to, co najlepsze dla Ciebie i Twoich pracowników. Zapoznaj się z naszym poradnikiem i dowiedz się wszystkiego o organizacji eventów firmowych.

Termin i pora roku

Zacznijmy od najważniejszego, a więc terminu. Pora roku może, ale nie musi odgrywać dużego znaczenia w organizacji gry terenowej dla pracowników. Warto jednak wziąć ją pod uwagę. Przede wszystkim odradzamy letnie miesiące. W lipcu i sierpniu wiele osób bierze urlopy, a wakacyjny czas powinien być kojarzony z odpoczynkiem. Do polecanych przez nas miesięcy należą z pewnością kwiecień, maj i czerwiec, a potem wrzesień i październik. To nie tylko szansa na cieszenie się sprzyjającą pogodą, ale i większa dostępność pracowników. W końcu to dla nich chcemy zorganizować całe przedsięwzięcie. 

Jeśli chodzi o czerwiec i wrzesień, są to okresy bardzo popularne wśród wielu firm. Z tego względu ceny organizacji takiej gry mogą być wyższe. Liczy się wszystko:

  • transport,
  • wyżywienie,
  • noclegi.

Warto też wziąć pod uwagę cenę usługi organizacji przez firmy eventowe

Rezerwacja terminu

Jako Ekspedycja Express mamy bardzo dużo zapytań i zamówień na organizację gier terenowych czy integracji pracowniczych. Jeśli więc chcesz, żeby Twoi pracownicy wzięli udział w takiej zabawie, dobrze jest skontaktować się z nami odpowiednio wcześniej. Najbardziej optymalny czas to dwa, a nawet trzy miesiące od rozpoczęcia planowanej integracji. W ten sposób będziemy mogli znaleźć odpowiadający termin i zaproponować cenę.

W środku czy na zewnątrz?

Sam scenariusz gry, jaką planujemy dla uczestników, ma oczywiście znaczenie. Gra pod gołym niebem czy wewnątrz budynku? Przy tych drugich nie musimy kierować się pogodą. Mamy wiele propozycji ciekawych gier integracyjnych, które rozgrywają się w środku. Dobrym przykładem zabawy na event firmowy jest Sabotażysta. Warto także zastanowić się nad grą The Best Team Ever. Jeśli zaś chodzi o grę, której fabuła dzieje się na zewnątrz, pogoda powinna być jednym z czynników, jakie bierzemy pod uwagę. Odpowiednim miesiącem jest czerwiec, choć wtedy wystąpić mogą upały, co również nie będzie sprzyjać przebiegowi całej rozgrywki. Każda pora ma więc swoje plusy i minusy. Jako Ekspedycja Express możemy zapewnić, że jeśli wybierzecie grę pod dachem, jak i pod gołym niebem, jakość samego eventu będzie tak samo wysoka, a Wasze cele – zrealizowane.

To co, jesteście chętni na przygodę z Ekspedycją? Niezapomniane wrażenia, przygoda na całe życie, a do tego lepszy kontakt z członkami waszego zespołu. To same plusy!

Na naszej stronie możesz zapoznać się z proponowanymi przez nas scenariuszami różnorodnych gier terenowych. Wybierz tę, która najbardziej pasuje do Ciebie i Twojego zespołu. Skontaktuj się z nami i… zacznij wspaniałą, niezapomnianą przygodę z zespołem Ekspedycja Express!


Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2024 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.