fbpx

15 LIPCA 2023 (SOBOTA)

EKSPEDYCJA EXPRESS NIGHT CHALLENGE MIĘKINIA

Zbierz max 6-osobową ekipę i zagrajcie w nocną grę terenową! Ponad 30 różnorodnych zadań na trasie 20 km do wykonania!

MIEJSCE: MIĘKINIA

k. Wrocławia

15.07.2023 OD 18:30

DO 7 GODZIN GRY

MAX. 6 OSÓB W DRUŻYNIE

NOCNA GRA TERENOWA NADCIĄGA!

Ekspedycjia Express Night Challenge w Miękini to edycja nocnej gry terenowej. Ze względu na bardzo dużą ilość chętnych ponownie zostanie rozegrany ten scenariusz w lasach, w Miękini koło Wrocławia. Na wykonanie jak największej ilości zadań macie max. 7 godzin. W tej edycji sami będziecie decydować o kolejności pokonywania punktów z zadaniami! Oprócz tego czekają ukryte bonusy, ciekawe miejsca, rywalizacje z organizatorami i oczywiście świetna zabawa! 

Dla Waszego komfortu każda drużyna otrzymuje indywidualną godzinę startu (od 18:30 do 20:30 - informacja o konkretnej godzinie dotrze na maila do 5 dni przed grą).  Nie jest to w żadnym wypadku bieg czy wyścig, dlatego śmiało możesz zabrać znajomych, prowiant i ruszać z nami po przygodę! Spiesz się. W puli tylko 150 biletów - liczba miejsc mocno ograniczona!

Edycja jest powtórką scenariusza z zeszłego roku, który został zrealizowany 23 lipca 2022. Ze względu na wiele próśb ponawiamy tą edycję!

ZOBACZ VIDEO Z POPRZEDNIEJ EDYCJI

CO JEST CELEM GRY? CO MOŻNA WYGRAĆ?

Celem gry jest zdobycie jak największej ilości ekspedycyjnej gotówki. Gotówkę będziecie otrzymywać za poprawnie wykonane zadania na punktach i zadania ukryte/bonusowe, a czasem i nawet mobilne! Dodatkowe zadania będą możliwe też do odblokowania, w specjalnej aplikacji, do której dostęp otrzymacie na starcie. Na koniec każda drużyna otrzyma od nas upominek i zagra w naszym kole fortuny z nagrodami. Dodatkowo podczas gry w zadaniach specjalnych będą do wygrania nagrody dodatkowe, zaproszenia do restauracji, koszulki Ekspedycji Express, gadżety i wiele innych. Na zwycięskie zespoły czekają smartwatche marki Hammer, do zadań specjalnych a dla każdego uczestnika karty VIP do Max Premium Burgers!

ZGŁOŚ SWÓJ TEAM TERAZ

TO CO MUSISZ WIEDZIEĆ

Drużyny w tej edycji mogą być 2, 3, 4, 5 lub 6-osobowe. Każda drużyna otrzymuje informację, o której godzinie ma się pojawić na starcie gry w Miękini. Drużyny startują co 10 minut i same decydują, jaką kolejność punktów wybierają. Każda grupa otrzymuje specjalną mapkę, dostęp do aplikacji (nie trzeba instalować), kartę drużyny, zasady gry oraz kopertę z pierwszym zadaniem i elementami niezbędnymi do gry.

Ważne, aby włożyć wygodne rozchodzone buty, zabrać ze sobą plecak, dobrze naładowane latarki oraz jedzenie i picie. O nic więcej nie musisz się martwić.

CO NA WAS CZEKA? JAKIE BĘDĄ ZADANIA?

Ekspedycja Express Night Challenge Miękinia to spora dawka zadań na spostrzegawczość, logiczne myślenie, kreatywność, spryt, inteligencję i wiele więcej! Tym razem w przypadku zadań na punktach każda osoba, z drużyny będzie musiała je wykonać lub będziecie musieli współpracować nad jednym wszyscy na raz. 

Nie zabraknie też zadań z odrobiną adrenalinki czy takich, w których będziecie musieli się zmierzyć ze swoimi słabościami. 

Oczywiście na Waszej trasie nie zabraknie naszych fantastycznych organizatorów, którzy zarażają pozytywną energią, więc w momentach słabości możecie liczyć na nasze wsparcie. Szczegółowego scenariusza niestety zdradzić nie możemy, bo jest to jak na każdej Ekspedycji Express, wielka niespodzianka. Najprościej po prostu się zapisać i to przeżyć! Nie będziecie żałować.
 

Image

Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2023 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.