fbpx
  • 509695078
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jednodniowa Ekspedycja ExpressRYWALIZACJA | ZABAWA | PRZYGODA

This image for Image Layouts addon

Czym jest Ekspedycja Express?

Ekspedycja Express to jedyna w Europie gra terenowa, podobna do znanych programów telewizyjnych typu Azja Express/Ameryka Express. Głównym celem jest zdobycie jak największej ilości ekspedycyjnej gotówki, którą otrzymuje się za wykonane zadania. Nasze gry są zazwyczaj jednodniowe (5-8-godzinne), ale organizujemy też czasem kilkudniowe rywalizacje po kilku krajach (Mega Race / AzjaExpress.pl). Zazwyczaj gramy na niewielkim wyznaczonym terenie, w obrębie miasta/miejscowości i cała trasa nie przekracza 10 km. Ekspedycja Express to niezapomniana przygoda, rywalizacja i świetna zabawa dla każdego bez względu na kondycję fizyczną. Aktualne terminy i miejsca gier są dostępne w menu -> weź udział.

Ekspedycja Express w jeden dzień!

To niezwykła przygoda, którą przeżyjesz w jeden dzień! W grze zazwyczaj biorą udział drużyny 2, 3 lub 4-osobowe (szczegóły w opisie konkretnej gry) i rywalizują, wykonując niesamowite zadania. Gry są organizowane w różnych częściach Polski a nasz zespół stara się stale tworzyć nowe scenariusze. W grze każda drużyna otrzymuje cały niezbędny sprzęt (plecaki, latarki, apteczki, latarki UV, mapy i pozostałe wyposażenie) oraz specjalne ekspedycyjne smartfony, które potrafią mocno utrudnić całą zabawę, ale też nieraz zaskakują i są niezbędnym elementem każdego scenariusza. To dzięki nim dbamy o wasze bezpieczeństwo, informujemy was o przebiegu gry i gwarantujemy uczciwą rywalizację dla wszystkich uczestników. Aby gra była uczciwa i ciekawsza wasze telefony zamykamy w specjalnych safebagach, które możecie mieć cały czas przy sobie.

Image
Image
Image

Rywalizacja, przygoda, zabawa!

Ekspedycja Express to nie bieg przełajowy, do wygrania wystarczy spryt i umiejętność radzenia sobie w nietypowych sytuacjach. Podczas gry sprawdzicie swoją orientację w terenie, umiejętność logicznego myślenia, współpracy w grupie, ale również asertywność, spostrzegawczość, zdolność przełamywania własnych barier i lęków, a także… utrudniania gry przeciwnikom.

Spokojnie... nie będzie tarzania w błocie czy skoków do wody. Wszystkie zadania są tworzone przez nasz wspaniały Team Ekspedycji Express tak aby były bezpieczne i możliwe do wykonania dla każdego. Czeka na Was rywalizacja między drużynowa, różnego rodzaju łamigłówki i dziesiątki ciekawych zadań, które są różne w zależności od konkretnej edycji.

Szczegóły każdej Ekspedycji Express, miejsce gry, jej czas trwania, datę i godzinę rozpoczęcia znajdziesz na naszej stronie w zakładce "Weź udział" w opisie konkretnego wydarzenia. 

 

Ekspedycyjny smartfon Cie zaskoczy!

Sami tworzymy zadania i sami piszemy autorskie oprogramowanie na specjalne Ekspedycyjne telefony odporne na kurz, wodę i upadki. Nasz telefon zaskakuje uczestników na każdej edycji. Oprócz specjalnych aplikacji, które są uzupełnieniem niektórych zadań, będą działy się też dziwne rzeczy. Czasem telefon sam może się zablokować po wejściu w pewien obszar, a czasem możesz otrzymać dostęp do internetu na 2 minuty podczas gry. 


Oprócz tego telefony są elementem bezpieczeństwa. Każdy nasz organizator na bieżąco śledzi to gdzie jesteście i co robicie, dzięki czemu w przypadku zgubienia się możemy nakierować twoją drużynę we właściwe miejsce lub delikatnie pomóc przy zadaniach. Podczas gry możesz również dokumentować swoją przygodę, robiąc zdjęcia. Na koniec rywalizacji otrzymasz statystyki oraz paczkę robionych zdjęć.
Image
0+
ZORGANIZOWANYCH EKSPEDYCJI
0+
UCZESTNIKÓW
0+
WYKONANYCH ZADAŃ
0
SCENARIUSZE W MIASTACH
0
PAŃSTW GDZIE ORGANIZOWALIŚMY GRĘ
0+
ZORGANIZOWANYCH IMPREZ FIRMOWYCH

POZNAJ KILKA Z SETEK OPINII NASZYCH GRACZY

© 2021 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.