fbpx
  • 509695078
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

AzjaExpress.pl - przygoda, którą zapamiętasz na całe życieRywalizuj w Tajlandii, Malezji, Singapurze

This image for Image Layouts addon

POZNAJ SZCZEGÓŁY
I PRZEŻYJ MEGA PRZYGODĘ

To jak dotąd najciekawsza edycja, jaką udało nam się dla Was stworzyć. Jeśli oglądałeś program telewizyjny Azja Express, to wiesz jakiego typu przygoda na ciebie czeka! Podczas tej ekspedycji wybierzemy się w tajemnicze zakątki popularnego regionu Azji (konkretne miejsce gry w opisie danej edycji). Rywalizacja odbywa się przez kilka dni zawsze w drużynach 2-osobowych. Datę oraz miejsce kolejnej edycji podamy niebawem na naszej stronie.

Opis gry

W trakcie odkryjecie ciekawe, czasem mniej znane i nie zawsze łatwo dostępne miejsca. Oprócz niezapomnianej przygody będziecie mogli zapoznać się z lokalną kulturą i możliwe, że zawrzecie przyjaźnie na całe życie. Podczas gry przekonacie się, że AzjaExpress.pl (Ekspedycja Express Misja Azja) to podróż nie tylko turystyczna, ale i duchowa. Codzienne próby charakteru, szansa na przełamanie barier językowych, a przy tym wszystkim gwarancja dobrej zabawy. Na czas trwania gry każdy uczestnik otrzymuje od nas specjalną aplikację, w której czekają dodatkowe zadania do odblokowania oraz specjalna mapa ułatwiająca ich realizację.

Zadania będą nietuzinkowe i niespotykane dotąd w poprzednich edycjach. Częste zwroty akcji spowodują, że nie będzie czasu na nudę. Będziecie też stawiani w coraz ciekawszych i wymagających różnych umiejętności zadaniach. Gotowałeś kiedyś Pad Thai? A może wiesz, w jakim rejonie można znaleźć najgorszy owoc świata? Jeśli nie, to u nas będziesz miał szansę wszystkiego spróbować! Taką edycję staramy się organizować raz w roku. Śledź naszą stronę, aby być na bieżąco z dostępnymi terminami.

Już niebawem kolejna edycja! Zgłoszenia będą dostępne na naszej stronie AzjaExpress.pl

Image
Image
Image
Image
Image
Image
© 2021 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.