fbpx

POZNAJ NASZE REALIZACJE

EKSPEDYCJA EXPRESS

Gra terenowa typu Azja Express, w której uczestnicy oprócz integracji i ciekawych zadań, przeżyją świetną przygodę!

ECO CHALLENGE

Autorski program stworzony w duchu "Zero Waste". Oprócz integracji, ma w założeniu pogłębianie świadomości ekologicznej oraz wdrażanie jej w życiu codziennym.

SZANSA NA MILION

Trzymająca w napięciu scenariuszowa gra integracyjna. W tej rywalizacji dowiecie się, którego z zespołów spryt i intelekt jest wart milion dolarów.

PODZIEMIA KOPALNI ZŁOTA

Jedyna w Polsce gra w podziemiach kilkusetletniej kopalni. Świetna zabawa i przygoda dla całej firmy. Niezwykłe miejsca i zaskakujące zadania.

SABOTAŻYSTA

Gra integracyjna w klimacie programu Agent Gwiazdy, w której wszyscy uczestnicy muszą ze sobą współpracować, by pokonać ukrytego sabotażystę.

NOCNA WYPRAWA

Nocna zabawa, w której uczestnicy będą musieli pokonać tajemniczą trasę, podejmując przy tym jak najwięcej zaskakujących zadań.

LAS ZBRODNI

Poszlaki, wskazówki, ślepe tropy. Który z zespołów detektywistycznych dotrze do prawdy? Integrująca gra terenowa o charakterze mocnego dreszczowca.

AZJA EXPRESS

Przygoda życia dla najodważniejszych. Pełna zaskakujących miejsc, kultur i kuchni wypełniona zadaniami, których nie da się doświadczyć na żadnej innej edycji.
0+
ZORGANIZOWANYCH GIER
0+
UCZESTNIKÓW
0+
SCENARIUSZY
0+
ORGANIZATORÓW
0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
RÓŻNORODNYCH ZADAŃ

Szukasz czegoś innego?
Masz swój pomysł na grę?

ORGANIZACJA EVENTÓW FIRMOWYCH

Jeśli poszukujesz sprawdzonego partnera do organizacji wyjątkowych imprez dla swojej firmy – doskonale trafiłeś! Organizacja eventów firmowych to nasza specjalność. Zorganizujemy dla Twoich pracowników kreatywne zabawy integracyjne, dzięki którym impreza lub wyjazd stanie się niezapomnianym wydarzeniem, a współpraca w zespole będzie jeszcze bardziej wydajna.

NIEZAPOMNIANA PRZYGODA DLA CAŁEJ FIRMY!

Spotkania integracyjne, imprezy firmowe, to coś, bez czego trudno myśleć o budowaniu i rozwijaniu silnego zespołu, który jak wiadomo, niemalże zawsze jest jednym z fundamentów dobrze prosperującej firmy i determinantą jego sukcesu. Klasyczne team buildingi z grillem czy imprezą na pewno są atrakcją, ale czy zawsze spełniają swoją rolę? Czy pobudzają kreatywność, rozwijają kompetencje miękkie, zbliżają uczestników, prowokują dyskusje pomiędzy zespołami, znów jednocześnie integrując? Według naszych doświadczeń to raczej rzadkość i właśnie dlatego jest Espedycja Ekspress.

Tworzymy gry terenowe, miejskie, scenariuszowe oraz programy rozrywkowe o jakości premium!

Dostarczają one pracownikom możliwość lepszego poznawania siebie i swoich możliwości, budowania relacji, rozwijania kompetencji, a także pogłębiania wzajemnego zaufania - i to wszystko w formie fantastycznej zabawy. Oczywiście w Polsce jest sporo firm oferujących "gry terenowe", ale warto zaufać ekipie z największym doświadczeniem

JAKIE SĄ ZALETY ORGANIZACJI INTEGRACJI FRIMOWEJ?

Organizowanie firmowych imprez integracyjnych ma wiele zalet. Przede wszystkim pozwala ono zintegrować zespół i pomaga w budowaniu pozytywnych relacji między pracownikami. Imprezy te dają ludziom poznać się lepiej, a także umożliwiają im wyrażenie własnych opinii w atmosferze wzajemnego szacunku. Zespół po takiej integracji będzie czuć się lepiej i stanie się bardziej zmotywowany w pracy, co bezpośrednio wpłynie na wzrost efektywności pracy, a to z kolei – na poprawę wyników finansowych i funkcjonowania firmy.

Firmowe imprezy integracyjne są również dobrą okazją do zaprezentowania pracownikom nowych produktów i usług oraz przedstawienia nowych celów i strategii firmy. Integracje pomogą również wyposażyć ich w nowe umiejętności, niezbędne do wykonywania ich obowiązków zawodowych.

DLACZEGO INTEGRACJA POPRZEZ GRĘ?

Aktywności takie jak gra integracyjna dla grupy służą poprawie relacji między pracownikami firmy oraz pogłębieniu współpracy. Są idealnym sposobem na budowanie lojalności i wytwarzanie w nich pozytywnej energii. Każde nasze wydarzenie jest tworzone z pasją i zaangażowaniem, a nasze zabawy i gry integracyjne sprawdzą się w każdej firmie.

Integracja pracowników to ważny element skutecznego zarządzania i współpracy w zespole. Dzięki niej można budować relacje między ludźmi, angażować pracowników do wspólnych działań i pozytywnie wpływać na wyniki pracy. Jednym ze sposobów na zjednoczenie zespołu są eventy firmowe z wyjazdem i noclegiem w hotelu lub zorganizowana gra integracyjna na miejscu.

FAQ - najczęściej zadawane pytania dotyczące firmowych gier zespołowych

Organizacja eventów dla firm – co oferujemy?

Organizacja eventów dla firm – co oferujemy?

Zapewniamy profesjonalne wsparcie w zakresie organizacji gier zespołowych i zabaw integracyjnych, takich jak impreza integracyjna wyjazdowa, gra miejska, gra terenowa czy gra zespołowa. Przygotujemy dla Ciebie i Twojej firmy niezapomniane chwile, które pozwolą rozwinąć umiejętności współpracy oraz wzmocnić więzi między pracownikami firmy. Jeśli szukasz atrakcyjnego sposobu na zorganizowanie spotkania integracyjnego lub eventu firmowego, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Jakie są korzyści z organizacji imprez firmowych?
Czy możecie stworzyć dedykowaną grę zespołową dla firmy?
Czy organizacja takich imprez jest kosztowna?
Dlaczego integracja firmowa z Ekspedycją Express?

Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2023 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.