fbpx

NOWOCZESNY TELETURNIEJ DLA FIRM

THE BEST TEAM EVER CHRISTMAS EDITION

Świetna zabawa dla całej firmy, w formacie teleturnieju. Niezapomniane show, w którym drużyny rywalizują o tytuł Najlepszego Teamu Ever!

TYP GRY

Świąteczna Indoor

CHARAKTER GRY

Integracja przez rywalizację

LOKALIZACJA

Dowolna w Polsce

CZAS TRWANIA

Według potrzeb

DLA GRUP

Od 25 do 200 osób

DRUŻYNY

Rekomendowane 5 osób w drużynie

TELETURNIEJ DLA FIRM JAKIEGO NIE BYŁO!

Od ponad 30 lat, Teleturnieje w Polsce ściągały przed telewizory milion Polaków, bawiąc, ucząc, wzbudzając ciekawość, czy stymulując wyobraźnie “jak by to było…” Korzystając z tego dobytku i chcąc oferować szansę na przeżycie własnej przygody z multimedialnym teleturniejem, przygotowaliśmy The Best Team Ever. Syntezę najlepszych i najciekawszych elementów z najbardziej znanych telewizyjnych programów rozrywkowych

The Best Team Ever wersji Christmas to wyjątkowy teleturniej, w którym, w tym samym czasie, aż 200 osób podzielonych na 5 osobowe zespoły, może wziąć udział i zawalczyć o miano najlepszego zespołu wszechczasów.

W rywalizacji o mistrzowski tytuł zespoły zmierzą się w ponad 100 zagadkach/pytaniach/zadaniach, podawanych uczestnikom w różnych formach. Ponad 10 różnych rodzajów pytań i nawiązanie do tematyki świąt powoduje wysokie zaangażowanie wszystkich uczestników i daje wspaniałą świąteczną atmosferę

ZABAWA PEŁNA EMOCJI W ŚWIĄTECZNYM KLIMACIE

Dobre samopoczucie w trakcie gry, gwarantuje nie tylko system fair play (oparty rozwiązania technologiczne), licznie poukrywane w przebiegu gry żarty, czy bardzo atrakcyjna warstwa wizualna. Przede wszystkim energiczny i charyzmatyczny prowadzący nadający odpowiedniego tonu i charakteru całemu wydarzeniu, a to wszystko w klimacie zbliżających się świąt!

INTERAKTYWNE STANOWISKA

Zespoły biorą udział w grze za pomocą tabletu, (jeden na każdą drużynę) ze specjalnie przygotowanym interfejsem gry. To na nich uczestnikom wyświetlają się instrukcje, treści pytań, ale przede wszystkim jest to narzędzie, za pośrednictwem którego zespoły udzielają odpowiedzi na niemal wszystkie zagadnienia w grze.

Ponadto każdy zespół z poziomu ekranu może w każdej chwili sprawdzić na jakiej pozycji się plasuje w rankingu danej rundy. Zastosowanie tego rozwiązania pozwoliło nam na wprowadzenie do gry różnych rodzajów zagadek, jak np: Drag&Drop, pytania otwarte, zam

REWOLUCYJNE DODATKI

Wisienkę na torcie tego programu stanowią elementy gry, które istotnie mogą namieszać w, tak wydawałoby się, oczywistej rywalizacji. Jokery, koło szczęścia, czy tajemnicze koperty prowadzącego to artefakty tej gry, które niczym koła ratunkowe milionerów mogą skutecznie jak K.Hołowczyc poprowadzić drużynę do zwycięstwa albo wprowadzić niepotrzebny zamęt skutecznie niweczący dotychczasowy wysiłek.

Jedno jest pewne, są to dodatkowe narzędzia w rękach graczy, muszą zostać tylko odpowiednio wykorzystane…

ZAPEWNIAMY WSZYSTKO CO POTRZEBA

  • Interaktywne oprogramowanie każdego stanowiska
  • Ponad 100 pytań/zadań/zagadek zawartych w fabule programu
  • Energicznego i entuzjastycznego prowadzącego
  • Opieka organizatorów wspierających podczas wydarzenia
  • Możliwość wprowadzenia do 10 swoich pytań przez klienta
  • Profesjonalnie przygotowane fizyczne dodatki w grze (jokery, koperty, secret - boxy itd)
  • Gwarancja rywalizacji fair - play oparta o zinformatyzowany system zliczania punktów
  • Nagroda główna od Świętego Mikołaja dla zwycięskiego Team-u

Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2024 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.