fbpx

Ekspedycja Express - Podziemia Kopalni ZłotaTo po prostu musisz przeżyć!Tylko do końca marca 2024!

DATA

MIEJSCE

GODZINA STARTU

DO WYBORU
(podczas zakupu)

CZAS TRWANIA

OK. 3 - 3,5 GODZINY
(nie ma presji czasowej)

ILOŚĆ OSÓB

DRUŻYNY OD 2 DO 6 OSÓB
(wybór podczas rejestracji)

POZIOM TRUDNOŚCI

DO WYBORU
(FAMILY lub CLASSIC)

PRZYGODA W KOPALNI ZŁOTA

Nadciąga gra terenowa Ekspedycja Express, której akcja rozgrywa się na Dolnym Śląsku a konkretnie w Złotym Stoku (1:15h od Wrocławia). To właśnie tu w 1960 roku zamknięto kopalnię, tym samym skończył się prawie 700-letni okres działalności górniczej na tych terenach. Szacuje się, że łącznie w tym okresie wykopano ponad 300 km podziemnych korytarzy, a dziś są one udostępnione, specjalnie dla nas! 

Postanowiliśmy stworzyć, niezapomniany scenariusz i dostarczyć Wam masę emocji, które doceniło w 2021 ponad 3000 naszych uczestników. Nadszedł moment na który tysiące osób czekało! Dostaliśmy ponownie zgodę na organizację tego scenariusza! To jedyna szansa w Europie, żeby zagrać w taką grę i przeżyć niezapomnianą przygodę!

Nie czekaj! Zrób coś dla siebie! Zbieraj ekipę i razem zagrajcie w Ekspedycję Express Podziemia Kopalni Złota! 

BRAK MIEJSC - ZOBACZ INNE TERMINY

NA CZYM POLEGA EKSPEDYCJA EXPRESS - PODZIEMIA KOPALNI ZŁOTA?

CEL I NAGRODY

Celem tej edycji specjalnej będzie zdobycie jak największej ilość złotych monet, które można otrzymać za prawidłowo wykonane zadania, bonusowe zadania w aplikacji, ukryte zadania specjalne w grze i na punktach z organizatorami/przewodnikami podczas zakładów. 

Na początku będziecie mogli wybrać poziom trudności: FAMILY lub CLASSIC. Poziom FAMILY jest specjalnie przygotowany dla rodzin z dziećmi od 8 roku życia, a poziom CLASSIC jest dla dorosłych, gdzie czekają trudniejsze zadania, a nasi organizatorzy będą bardziej śmieszkować, żartować i dawać Wam inne wyzwania do wykonania.

Na finale będzie czekać na Was waga, na której "zważymy Wasze zaangażowanie i wiedzę". Wasz wynik trafi do naszego rankingu. Najlepsi zgarną nagrody główne, ale na każdego uczestnika czekają też niespodzianki na finale.

WARTO WIEDZIEĆ

PODSTAWOWE INFORMACJE
✔ Drużyny 2, 3, 4, 5 lub 6-osobowe.
✔ Drużyny startują co 5 minut (wybór godziny startu podczas rejestracji)

OTRZYMACIE SPRZĘT
✔ Plecak z wyposażeniem
✔ Specjalnego smartfona
✔ Wszystkie niezbędne materiały i elementy potrzebne w grze
✔ Ekwipunek, który możecie zdobywać, ale i stracić
TELEFON Z DEDYKOWANĄ APLIKACJĄ
✔ Na czas trwania otrzymacie od nas Hammera - specjalnego smartfona do zadań specjalnych
✔ Mimo wsyztko możecie korzystać z własnych telefonów. Jednak czy pod ziemią do czegoś się przydadzą? 

WSZYSTKIE ATRAKCJE MACIE W CENIE!
✔ Nie musicie za nic dodatkowo dopłacać (wszystko w cenie)
✔ Zwiedzicie aż w 3 różne kopalnie!
✔ Zobaczycie miejsca niedostępne i nieudostępnione turystom!
✔ Pojedziecie podziemną kolejką górniczą, zobaczycie podziemny wodospad i wiele więcej...

CO NA WAS CZEKA

Czeka na Was przede wszystkim świetny i niezapomniany dzień. Jeśli bierzecie pierwszy raz udział w Ekspedycji Express, to możesz liczyć na blisko 25/30 zadań o różnym stopniu trudności (na wiedzę, logiczne myślenie, spostrzegawczość, manualne, na szybkość, radzenie sobie w trudnych sytuacjach, przełamywanie własnych lęków i wiele więcej). Nie ma zadań, do których zmuszamy, dlatego zawsze możecie coś pominąć. Jeśli jesteś jednym z 100 000 szczęśliwców, który był już u nas, to wiesz, czego się można po nas spodziewać - świetnej zabawy!

Ekspedycja Express - Podziemia Kopalni Złota jest podzielona na trzy etapy, w każdym poruszacie się bez przewodnika i eksplorujecie kopalnię w wyznaczonych strefach bezpieczeństwa!
  • Etap 1 - ten odbędzie się całkowicie na zewnątrz. Na rozgrzewkę chcemy dać Wam zastrzyk niezbędnej wiedzy, sprawdzić Waszą umiejętność radzenia sobie w terenie i sprawdzimy, czy potraficie korzystać z mapy, zanim wpuścimy Was pod ziemię. To będzie też pierwsza okazja na zdobycie złotych monet, bo sporo zadań czeka w tym etapie. Będą dominować głównie te na rozruszanie głowy, ale i manualnych nie zabraknie. Na końcu tego etapu czeka na Was organizator z misją specjalną.
  • Etap 2 - tu już się rozpocznie mocniejsza walka z czasem, odwiedzicie dwie kopalnie i będziecie musieli się w jakiś sposób przedostać do specjalnej strefy zamkniętej 100 metrów pod ziemią, gdzie zobaczycie dużo ciekawych rzeczy, podziemny wodospad, ale i powalczycie o złoto jak i możliwość wyjechania na powierzchnię górniczymi wagonikami. 
  • Etap 3 - dużo emocji, skoki adrenaliny i zupełnie inne zadania niż w poprzednich etapach. Będziecie musieli dużo decydować, czasem się poświęcić, a i nie raz zaryzykować. Będziecie na ekspedycyjnym przesłuchaniu, z którego trzeba będzie się wydostać w nietypowy sposób.
Szczegółowego scenariusza niestety zdradzić nie możemy, bo jest to jak na każdej Ekspedycji Express wielka niespodzianka. Najprościej po prostu się zapisać i to przeżyć! Nikt jeszcze nie żałował! Obiecujemy "ZŁOTE GÓRY"!

Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2024 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.