fbpx

10 SIERPNIA (SOBOTA)

NOCNY LAS ZBRODNI WROCŁAW - 10.08.2024

Jedyna tego typu gra kryminalna w Polsce! Tym razem całość rozegramy w nocy! Utwórzcie swój wydział śledczy i ustalcie kto dokonał 3 zabójstw w Lesie Mokrzańskim. Szukajcie dowodów i świadków.

MIEJSCE: LAS MOKRZAŃSKI

10.08.2024 OD 19:00

WYBÓR GODZINY STARTU

OK. 4 GODZIN GRY

MAX. 6-OSÓB W DRUŻYNIE

NA TWÓJ WYDZIAŁ CZEKA NOCNE ŚLEDZTWO!

Nadciąga zupełnie nowa Ekspedycja Express. To pierwsza przez nas stworzona gra scenariuszowa, w której musicie utworzyć swój wydział kryminalny składający się z 2 - 6 osób. Waszym zadaniem będzie dowiedzieć się, kto dokonał 3 zabójstw na młodych kobietach w Lesie Mokrzańskim (Wrocław - Leśnica). Sprawa niestety musi być pilnie wyjaśniona, a prokurator dał Wam max. 4 godziny na dostarczenie dowodów i wskazanie sprawcy. Dlatego dajemy Wam "wolną rękę" i tylko od Was zależy, jak podejdziecie do tematu.

Do Waszej dyspozycji będą materiały dowodowe, zabezpieczone miejsca w lesie, świadkowie, nagrania video, niezbędne materiały, mapa z najważniejszymi miejscami powiązanymi ze sprawą i dostęp do systemu informatycznego Departamentu Do Spraw Bezpieczeństwa, w którym czekają pomocne informacje i baza danych wszystkich podejrzanych. Na koniec będziecie musieli wybrać jednego z 12 podejrzanych i przedstawić go prokuratorowi, który go oskarży i będzie wnioskował o dożywocie. Po sprawie dowiemy się, czy to właściwa osoba. 

Bilety: 399 zł za drużynę max. 6-osobową

ZGŁOŚ DRUŻYNĘ - KUP BILET

CO JEST CELEM GRY? JAK ODKRYĆ PRAWDĘ?

Celem tej edycji jest poznanie prawdy i wskazanie właściwego sprawcy. Niestety nie będzie to łatwe. Wymagana będzie umiejętność analizowania faktów, poznanie technik kryminalistycznych i podejmowanie właściwych działań.  Aby być pewnym swojej decyzji, trzeba sprawdzić wszystkie możliwe tropy, odnaleźć i przyjrzeć się dokładnie zabezpieczonym miejscom w lesie, zebrać dodatkowe materiały dowodowe, przesłuchać raz jeszcze świadków czy zdobyć kontakt do informatora oraz umówić się z nim na spotkanie. Nie narzucamy konkretnej metody. To Wasz wydział kryminalny i Wasze działania. 

Czeka na Was świetnie spędzony czas na świeżym powietrzu w fantastycznym Lesie Mokrzańskim, w którym odbywa się cała akcja. Będzie też sporo różnych zadań, które pozwolą Wam zbliżyć się do prawdy. W tym scenariuszu duży nacisk postawiliśmy na swobodę w działaniu. Czeka na Was też sporo urozmaiceń takich jak: podejmowanie trudnych decyzji, nabywanie nowych umiejętności, filmy będące jednym z wielu "puzzli" tej kryminalnej układanki czy spotkania ze świadkami/informatorami. Na koniec, kiedy emocje już opadną, dowiecie się, jak powinniście podejść do sprawy, co zostało przez Was pominięte i czy skazaliście na dożywocie właściwą osobę.

WARTO WIEDZIEĆ

PODSTAWOWE INFORMACJE
✔ Całość odbywa się w 100% w lesie
✔ Udział zalecany osobom 13+
✔ Start o konkretnej/wybranej godzinie
✔ Sami decydujecie, jak chodzicie i jakie decyzje podejmujecie

OTRZYMACIE NA START
✔ Akta i mapę istotnych dla sprawy miejsc
✔ Niezbędne materiały
✔ Ważne informacje / filmy / instrukcje
✔ Dostęp do aplikacji Departamentu Do Spraw Bezpieczeństwa

WYMAGANIA
✔ TEAM min. 2, max. 6 osób
✔ Posiadanie własnego smartfona
✔ Posiadanie latarki/czołówki
✔ Dostęp do internetu w smartfonie
✔ Zainstalowana aplikacja do skanowania QRKOD'ów

JAK SIĘ UBRAĆ?
✔ Wygodne rozchodzone buty
✔ Plecak z jedzeniem i piciem
✔ Luźny ubiór 
✔ Płaszcz/kurtka przeciwdeszczowa (w przypadku opadów)

PONAD 300 ZORGANIZOWANYCH EKSPEDYCJIPONAD 40 000 UCZESTNIKÓW WZIĘŁO UDZIAŁ W NASZYCH GRACHPONAD 500 POZYTYWNYCH OPINII OTRZYMALIŚMY OD UCZESTNIKÓW

Image

Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2024 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.