fbpx
  • 509695078
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Widziałeś program Agent Gwiazdy?Zagraj w Sabotażystę i poczuj niesamowite emocje!Nowość 2020! Zgłoś się do najbliższej edycji!

This image for Image Layouts addon

DOWIEDZ SIĘ
KTO WŚRÓD WAS JEST SABOTAŻYSTĄ

Jeśli oglądałeś program Agent Gwiazdy, to wiesz czego możesz się spodziewać! Przygotowaliśmy wraz z psychologami niezwykłą grę, w której nic nie jest pewne do samego końca! To świetna forma rozrywki, w której gracze grają w jednej max. 30-osobowej drużynie (nie ma rejestracji drużyn, każdy zgłasza się indywidualnie). Wśród wszystkich kryje się tzw. Sabotażysta – czyli osoba wylosowana na początku rozgrywki, której celem jest utrudnianie wykonywanych zadań reszcie zespołu. Ten na celu ma zdobycie jak największej ilości gotówki i dotarcie do prawdy. Aktualne terminy i miejsca gier są dostępne w menu -> weź udział.

Start gry

W grze może uczestniczyć maksymalnie 25 osób, spośród których zostanie wylosowany tylko jeden Sabotażysta. Na początku każdy uczestnik losuje kopertę z informacją, w środku kim są w grze. Jeśli będziesz Sabotażystą, otrzymasz kilka podpowiedzi, które ułatwią Ci sabotowanie zadań, ale nie zepsują w żaden sposób świetnej zabawy nawet jeśli przez moment poczujesz, że się do tego nie nadajesz (gwarantujemy, że tak nie będzie). Jeśli nie będziesz Sabotażystą, to musisz współpracować z całym zespołem, tak abyście wspólnie wykonali jak najwięcej zadań, za które otrzymacie gotówkę. Organizatorzy gry do samego jej końca nie wiedzą również, kto jest kim, aby nie podpowiadać i nie sugerować niczego uczestnikom.

Wspólny cel: zdobyć minimum 50 000 PLN za wszystkie wykonane zadania. W sumie do zdobycia jest 100 000 PLN. Jeśli drużynie się uda, to Sabotażysta przegrywa grę. Jeśli jednak uczestnicy nie przekroczą progu 50 000 PLN, to Sabotażysta jest zwycięzcą rozgrywki. Zgłoś się już teraz do najbliższej edycji i sprawdź jak sobie poradzisz, w tej grze!
0+ RAZY
ZREALIZOWANY SCENARIUSZ
0+
UCZESTNIKÓW
0PLN
REKORD ZEBRANEJ GOTÓWKI

Tak wygląda gra

W grze czekają na Was przeróżne zadania, walka z czasem, podejmowanie decyzji i oczywiście typowanie kto może być Sabotażystą. Oprócz pracy zespołowej każdy z graczy ma również swój indywidualny cel – zdobyć jak najwięcej punktów zaufania. Otrzymuje się je od innych w drodze głosowania. Podczas gry jest ich kilka, co motywuje uczestników do stałego zaangażowania, a także do budowania zaufania wśród grupy, udowadniając jednocześnie, że nie jest się Sabotażystą. Jednak w grze występują również ujemne punkty zaufania, co niejednokrotnie wzbudzi wiele emocji i może wpłynąć na całą rozgrywkę. Gra została stworzona w taki sposób, aby każdy mógł się sprawdzić w wielu ciekawych wyzwaniach i udowodnić innym po której stronie stoi.

Czekają na Was momenty, w których trzeba będzie podjąć trudne decyzje. Nietypowe i zaskakujące zadania to nierozłączna część Sabotażysty. Sprawdzimy umiejętność pracy w zespole, zdolności manualne, spryt, spostrzegawczość, a także logiczne myślenie i kooperację z obcymi ludźmi. Pytaniem, które będzie towarzyszyło wszystkim przez cały czas trwania gry, będzie zdecydowanie jedno: Kto jest Sabotażystą!?

To jedyna na najwyższym poziomie rozrywka tego typu w Polsce. Sabotażysta to przede wszystkim świetna przygoda, częste zwroty akcji oraz niezwykle oryginalny sposób spędzenia wolnego czasu, który uczestnicy będą wspominać jeszcze długo po jego zakończeniu! Gra jest dla każdego od 18 do 60+ roku życia i można się zgłaszać indywidualnie. O dobrą integrację drużyny zadbają nasi wspaniali organizatorzy!

Image
Image
Image

POZNAJ KILKA Z SETEK OPINII NASZYCH GRACZY

© 2021 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.