fbpx
  • 509695078
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kilkudniowa przygoda pełna wrażen!Niezapomniane emocje, wspaniali ludzie i szalone zadania

This image for Image Layouts addon

Mega Race / Misja Europa

Jest to specjalna edycja, która oprócz Misji Azja jest najbardziej zbliżona do programów typu Azja Express/Ameryka Express. Drużyny nie są losowe. Uczestnicy sami zgłaszają się w parach i podróżują stopem pokonując przy tym każdego dnia od 100 do 200 km. Ale nie jest to zwykły wyścig autostopowy! Codziennie czekają na was szalone zadania, o jakich wam się nawet nie śniło. Podczas tych edycji staramy się pokazać ciekawe miejsca, lokalne zwyczaje i tradycje, tak aby oprócz rywalizacji, można było pozwiedzać i poznać nową kulturę.

Jak to wygląda?

Każda z tych edycji odbywa się zazwyczaj w kilku państwach i trwa 4-10 dni (szczegóły w opisie danej imprezy). Każda tego typu gra, kończy się w nieznanym uczestnikom miejscu finałowym, gdzie wszyscy się spotykamy, bawimy i poznajemy zwycięzców danej edycji. W tego rodzaju grze obowiązkowe jest zabranie smartfonu z dostępem do internetu. Na czas trwania gry każdy uczestnik otrzymuje od nas specjalną aplikację, w której czekają dodatkowe zadania do odblokowania oraz specjalna mapa ułatwiająca ich realizację. Pozwalamy również na korzystanie z własnej gotówki podczas wykonywania zadań. Są one jednak stworzone w taki sposób, aby pieniądze w żaden sposób nie pomagały w zwycięstwie.

To czy zabierzecie ze sobą namiot czy będziecie spać w hostelu/hotelu zależy tylko i wyłącznie od Was. Większość uczestników decyduje się na spanie pod namiotem zazwyczaj w jednym miejscu z innymi uczestnikami (rekord nasz to 180 osób w parku w Czechach).

Do tej pory zorganizowaliśmy gry w: Czechach, Słowacji, Węgrzech, Austrii, Chorwacji, Słowienii, Włoszech i Tajlandii! Nasz fantastyczny team już przygotowuje kolejne edycje w kolejnych państwach.

Jeśli lubisz wyzwania, kochasz spontan i marzysz o czymś czego nie zapomnisz do końca życia to zdecydowanie te edycje są dla Ciebie! Szczegółów konkretnych edycji szukaj w zakładce "Weź udział -> Edycje specjalne".
Image
Image
© 2021 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.