fbpx

21 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA)

EKSPEDYCJA EXPRESS MISJA WROCŁAW - 21.10.2023

Niezapomniana przygoda we Wrocławiu! Rywalizuj z innymi, wykonuj niecodzienne zadania i poczuj się jak w programie typu Azja Express.

MIEJSCE: WROCŁAW

21.10.2023 GODZ. 11:00

OK. 5-6 GODZIN GRY

OK. 35 ZADAŃ

EKSPEDYCJA EXPRESS MISJA WROCŁAW

Ekspedycja Express Misja Wrocław to przede wszystkim świetna zabawa dla każdego połączona z rywalizacją w centrum miasta! Gra jest podzielona na 4 różne etapy, w których łącznie do wykonania jest ponad 35 ciekawych zadań. Scenariusz został stworzony tak, aby osoby znające Wrocław, jak i te, które są tutaj pierwszy raz miały równe szanse.

Nie czekaj z decyzją! Zbieraj swoją max. 6-osobową ekipę i ruszajcie po przygodę. Ilość miejsc jest mocno ograniczona - w każdej grze bierze udział tylko 15 drużyn! Gwarantujemy dużo emocji, świetnej zabawy i jedyną tego typu rozrywkę w Polsce.

Na najlepszych czekają nagrody od Ekspedycji Express oraz nagrody specjalne od naszego partnera strategicznego, marki HAMMER, która przygotowała dla zwycięzców HAMMER Watch Plus!

ZGŁOŚ SWOJĄ DRUŻYNĘ TERAZ!

CEL GRY I NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Celem gry jest zdobycie jak największej ilości ekspedycyjnej gotówki. Gotówkę będziecie otrzymywać za poprawnie wykonane zadania, jak i miejsce na finale danego etapu gry. Dodatkowo w tej edycji będą momenty, gdzie sami będziecie musieli zdecydować, o ile chcecie zagrać lub jaki poziom trudności danego zadania chcecie wybrać. Nie będzie łatwo podjąć słuszną decyzję, ale jak wiemy, do odważnych świat należy.

Aby gra była uczciwa Wasze telefony i inne urządzenia elektroniczne zostaną zamknięte w specjalnych torebeczkach (safebagach), które będziecie mieć przy sobie do końca gry, ale nie można ich otwierać. W zamian otrzymacie specjalne smartfony z ekspedycyjnymi aplikacjami, które będą dbały o Wasze bezpieczeństwo, jak i utrudniały, a czasem ułatwiały niektóre zadania. Dodatkowo otrzymacie na drużynę plecak z pełnym wyposażeniem, które na pewno przyda się Wam podczas wykonywania zadań.

Wszystkie materiały i dodatkowe elementy będziecie otrzymywać na bieżąco od organizatorów. Na grę wystarczy ubrać się w wygodne rzeczy a na nogach mieć rozchodzone buty. Zasady gry i przepis na wygraną poznacie na starcie!

CO NAS CZEKA?

W tej edycji będzie na pewno dużo rywalizacji, która odbędzie się w okolicach centrum miasta. Zadania są tak zrobione, aby znajomość Wrocławia nie ułatwiała w żaden sposób gry. Cała rywalizacja jest podzielona aż na 4 różniące się od siebie etapy:
  • Etap 1 - pojawią się zupełnie nowe zadania na komunikację w drużynie. Sprawdzimy, jak dobrze się znacie i jak bardzo sobie ufacie. Jedna osoba z Waszej drużyny zostanie skuta kajdankami i... więcej szczegółów nie zdradzimy.
  • Etap 2 - tu nie zabraknie zadań, w których będziecie musieli sobie poradzić w trudnych sytuacjach. Łącznie będzie ich ok. 10. Przyda się też duża kreatywność podczas wykonywanych zadań.
  • Etap 3 - to typowa rywalizacja na czas, w której spryt może doprowadzić Was do zwycięstwa. Etap ten składa się z jednego stosunkowo prostego zadania, a o czasie jego wykonania będziecie musieli zdecydować sami!
  • Etap 4 - w ostatnim etapie sprawdzimy, jak radzicie sobie z mapą czy potraficie rozwiązywać zagadki logiczne, zdobywać cenne informacje i czy przypadkiem wasza inteligencja, was nie zawodzi.
W sumie czeka na Was ponad 35 szalonych zadań, niezapomniane emocje, świetna przygoda i zabawa! Nie czekaj, liczba miejsc w tej grze jest mocno ograniczona!

PONAD 300 ZORGANIZOWANYCH EKSPEDYCJIPONAD 40 000 UCZESTNIKÓW WZIĘŁO UDZIAŁ W NASZYCH GRACHPONAD 500 POZYTYWNYCH OPINII OTRZYMALIŚMY OD UCZESTNIKÓW

Image


Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2023 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.