fbpx

14 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA)

EKSPEDYCJA EXPRESS MISJA SOBÓTKA - 14.10.2023

Niezapomniana przygoda u podnóża góry Ślęża! Daj się wyrwać z miasta, zobacz niedostępne miejsca, rywalizuj, wykonaj masę zadań i otwórz podziemny sejf!

MIEJSCE: SOBÓTKA

14.10.2023 GODZ. 11:00

OK. 7 GODZIN GRY

OK. 35 ZADAŃ

TO JEDNODNIOWA PRZYGODA, KTÓREJ NIE ZAPOMNISZ!

To bestsellerowy scenariusz gry jaką jest Ekspedycja Express! Kilka razy do roku od ponad 5 lat organizujemy to specjalne wydarzenie w mieście Sobótka (30 km od Wrocławia), u podnóża góry Ślęża. Ta fanstastyczna edycja, to jednodniowa przygoda, w której możecie się poczuć jak w programie typu Azja Express, porywalizować z innymi, poznać fantastycznych ludzi i przedewszystkim świetnie się bawić cały dzień.

Aby gra była uczciwa Wasze telefony i inne urządzenia elektroniczne na starcie zostaną zamknięte w specjalnych torebeczkach (safebagach), które będziecie mieć przy sobie do końca gry, ale nie można ich otwierać. W zamian otrzymacie specjalne smartfony z ekspedycyjnymi aplikacjami, które będą dbały o Wasze bezpieczeństwo, jak i utrudniały, a czasem ułatwiały niektóre zadania. Dodatkowo otrzymacie na drużynę plecak z pełnym wyposażeniem, które na pewno przyda się Wam podczas wykonywania zadań.

Wszystkie materiały i dodatkowe elementy będziecie otrzymywać na bieżąco od organizatorów. Na grę wystarczy ubrać się w wygodne rzeczy a na nogach mieć rozchodzone buty. Zasady gry i przepis na wygraną poznacie na starcie!

Na najlepszych czekają nagrody od Ekspedycji Express oraz nagrody specjalne od naszego partnera strategicznego, marki HAMMER, która przygotowała dla zwycięzców HAMMER Watch Plus!

KUP BILETY - RUSZAJ PO PRZYGODĘ!

CO NAS CZEKA?

W tej edycji zaskoczymy miejscami, w których się znajdziemy. Cała gra odbywać się będzie, w okolicach Sobótki (nie wchodzimy na Ślężę). Zadania są tak zrobione, aby wszyscy uczestnicy mieli równe szanse bez względu na wiek i sprawność fizyczną. Cała rywalizacja jest podzielona aż na 3 różniące się od siebie etapy:

Etap 1 - w tym etapie czekają różnego rodzaju zadania, które będą symulowały trudne sytuacje życiowe, z którymi trzeba sobie poradzić. Łatwo nie będzie, bo finał tego etapu gry jest ukryty i trzeba będzie go odnaleźć przy pomocy zdobytych podpowiedzi.

Etap 2 - ten etap odbywa się całkowicie w lesie, gdzie na otrzymanych telefonach pojawi się specjalna aplikacja z mapką i 9 punktami, w których czekają zadania. Łatwo nie będzie, bo inne drużyny będą mogły trochę namieszać, ale o tym dowiecie się na miejscu.

Etap 3 - zejdziemy pod ziemię, gdzie czekać będzie ciemność, dużo korytarzy i niesamowity klimat. Wszystkie drużyny będą rywalizować między sobą aby otworzyć sejf. Jego zawartość zgarnie tylko jeden TEAM.

Nie czekaj i zgłoś swoją drużynę już teraz! Liczba miejsc w tej grze jest mocno ograniczona!

TO CO MUSISZ WIEDZIEĆ

✔ Drużyny tylko 2, 3 lub 4-osobowe
✔ Maksymalnie 20 drużyn
✔ Cała gra odbywa się w okolicy Sobótki
✔ Start gry jest o 11:00 (miejsce startu wyślemy na maila)
✔ Zakończenie gry jest przewidywane na 17:00 - 18:00 (miejsce jest tajemnicą).
✔ Udział mogą wziąć tylko osoby pełnoletnie
✔ Tylko dla osób pozytywnie zakręconych

OTRZYMACIE OD NAS
✔ Plecak ze sprzętem niezbędnym podczas gry
✔ Niezbędne materiały potrzebne w grze
✔ Ekspedycyjnego smarftona ze specjalnymi aplikacjami
✔ Gotówkę ekspedycyjną na start
✔ Specjalną torebeczkę na schowanie własnego telefonu
✔ Gadżety potrzebne do zadań i inne elementy
✔ Dużą dawkę pozytywnej energii

PONAD 300 ZORGANIZOWANYCH EKSPEDYCJIPONAD 40 000 UCZESTNIKÓW WZIĘŁO UDZIAŁ W NASZYCH GRACHPONAD 500 POZYTYWNYCH OPINII OTRZYMALIŚMY OD UCZESTNIKÓW

Image


Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2024 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.