fbpx

LIPIEC 2023 - TERMIN NIEBAWEM

EKSPEDYCJA EXPRESS MEGA RACE ITALIA

Niezapomniana 8-dniowa przygoda, która rozpocznie się we Wrocławiu, a zakończy na fantastycznym campingu we Włoszech. 

TRASA: POLSKA - WŁOCHY

LIPIEC 2023 - TERMIN NIEBAWEM

8 DNI GRY

OK. 60 ZADAŃ NA TRASIE

SZALONA PRZYGODA DLA KAŻDEGO!

Kolejna edycja MEGA RACE nadciąga! To odjechana przygoda, którą znów przeżyjemy wspólnie. Niezapomniane emocje, rywalizacja, fantastyczne zadania, nieznane miejsca, cudowni uczestnicy i przygoda, której się po prostu zapomnieć nie da. To wszystko, już tego lata czeka na pierwsze 100 drużyn (2-osobowych), które zdążą się zapisać. Jeśli chcesz się załapać skorzystaj z możliwości powiadomienia, dzięki któremu dowiesz się o zapisach jako pierwszy!

Tym razem ruszamy z Polski w kierunku Włoch, jednak trasa jak i konkretne miejsce finałowe pozostaną do samego końca wielką tajemnicą.

POINFORMUJ MNIE O ROZPOCZĘCIU ZAPISÓW

CEL GRY

Celem gry jest zdobycie jak największej ilości ekspedycyjnej gotówki. Gotówkę będziecie otrzymywać za poprawnie wykonane zadania, które są rozmieszczona w wielu państwach, w różnych ciekawych miejscach. Dodatkowo w tej edycji będą momenty, gdzie sami będziecie musieli zdecydować, o ile chcecie zagrać lub jaki poziom trudności danego zadania chcecie wybrać. Pojawią się też, zadania bonusowe w specjalnej aplikacji, którą otrzymacie na czas całej gry.

Każde odwiedzone zadanie, to również kolejna informacja przybliżająca do miejsca finałowego we Włoszech. 

CO NAS CZEKA?

W tej edycji uczestnicy mogą wziąć udział tylko w drużynach 2-osobowych (samemu zgłasza się drużynę). Na wszystkich czekają oczywiście szalone zadania, ale i podróżowanie stopem, czasami pociągiem lub autobusem. Tego dowiecie się podczas gry. Łącznie do wykonania będzie ponad 60 zadań! Oczywiście szczegółów i to, co się pojawi, nie zdradzimy, ale na pewno będzie ogień. Poniżej lista tego co może Cię czekać:

 • gra/trasa po kilku państwach w ciekawych miejscach
 • podziemne zadania w ciemnościach
 • wyścigi na rwących rzekach
 • szalone zadania z mieszkańcami
 • niezapomniane doznania kulinarne
 • autostop ponad 1000 km
 • przełamywanie własnych lęków
 • malowanie, jakiego nie widzieliście
 • pokój pełen zagadek
 • nocna misja, której długo nie zapomnisz
 • wspólne imprezowanie
 • wiele zadań podocznych z dodatkowymi nagrodami
 • ekstremalne zadania
i wiele innych niespodzianek!

POCZUJ SIĘ JAK W AZJI EXPRESS

Chcemy aby kolejna edycja znów Was zaskoczyła i tak będzie! Zadań czeka bardzo dużo i czasami trzeba będzie podjąć trudne decyzje. Sprawdzimy przełamywanie własnych lęków, zdolności manualne, fizyczne i umysłowe. Nie zabraknie oczywiście zadań extreme i takich, w których nie tylko poczujesz adrenalinkę, ale i odrobinę strachu. Nie musisz się jednak o nic martwić, to będzie niezapomniana przygoda niczym reality-show, a nasi cudowni organizatorzy zadbają o Wasze dobre samopoczucie!

CO NAS CZEKA?

Oczywiście tego zdradzić nie możemy. Cała zabawa polega na tym, że nie wiesz gdzie, wylądujesz za parę godzin i to jest piękne w Ekspedycji Express! Możemy za to zagwarantować, że przygotowany przez nasz scenariusz zostanie rozegrany w bardzo ciekawych miejscach. Nie musisz się też martwić o powrót. Miejsce finałowe jest tak zorganizowane, aby nie było problemu z powrotem. Będziemy też organizować transport autobusami do Polski. Startujemy we Wrocławiu!

REJESTRACJA NIEBAWEM RUSZY!

PONAD 300 ZORGANIZOWANYCH EKSPEDYCJIPONAD 40 000 UCZESTNIKÓW WZIĘŁO UDZIAŁ W NASZYCH GRACHPONAD 500 POZYTYWNYCH OPINII OTRZYMALIŚMY OD UCZESTNIKÓW

Image


Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2023 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.