fbpx

23 LIPCA 2022 (SOBOTA)

EKSPEDYCJA EXPRESS NIGHT CHALLENGE MIĘKINIA

Zbierz max 6-osobową ekipę i zagrajcie w nocną grę terenową! Ponad 30 różnorodnych zadań na trasie 20 km do wykonania!

MIEJSCE: MIĘKINIA

k. Wrocławia

23.07.2022 OD 18:30

DO 8 GODZIN GRY

MAX. 6 OSÓB W DRUŻYNIE

NOWA EDYCJA NOCNEJ GRY TERENOWEJ!

Ekspedycji Express Night Challenge w Miękini to kolejna edycja nocnej gry terenowej. Zupełnie nowy scenariusz zostanie rozegrany w lasach, w Miękini. Na wykonanie jak największej ilości zadań macie max. 8 godzin. W tej edycji sami będziecie decydować o kolejności pokonywania punktów z zadaniami! Oprócz tego czekają ukryte bonusy, ciekawe miejsca, rywalizacje z organizatorami i oczywiście świetna zabawa! 

Dla Waszego komfortu każda drużyna otrzymuje indywidualną godzinę startu (od 18:30 do 20:30 - informacja o konkretnej godzinie dotrze na maila do 5 dni przed grą).  Nie jest to w żadnym wypadku bieg czy wyścig, dlatego śmiało możesz zabrać znajomych, prowiant i ruszać z nami po przygodę! Spiesz się, w puli tylko 100 biletów - liczba miejsc mocno ograniczona!

BRAK BILETÓW

CO JEST CELEM GRY? CO MOŻNA WYGRAĆ?

Celem gry jest zdobycie jak największej ilości ekspedycyjnej gotówki. Gotówkę będziecie otrzymywać za poprawnie wykonane zadania na punktach i zadania ukryte/bonusowe, a czasem i nawet mobilne! Dodatkowe zadania będą możliwe też do odblokowania, w specjalnej aplikacji, do której dostęp otrzymacie na starcie. Na koniec każda drużyna otrzyma od nas upominek i zagra w naszym kole fortuny z nagrodami. Dodatkowo podczas gry w zadaniach specjalnych będą do wygrania wodoodporne smartwatche marki Hammer do zadań specjalnych, gry planszowe, koszulki Ekspedycji Express i wiele innych nagród. Na zwycięskie zespoły czekają nagrody gwarantowane.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU

TO CO MUSISZ WIEDZIEĆ

Drużyny w tej edycji mogą być 2, 3, 4 5 lub 6-osobowe. Każda drużyna otrzymuje informację, o której godzinie ma się pojawić na starcie gry w Miękini. Drużyny startują co 10 minut i same decydują, jaką kolejność punktów wybierają. Każda grupa otrzymuje specjalną mapkę, dostęp do aplikacji (nie trzeba instalować), kartę drużyny, zasady gry oraz kopertę z pierwszym zadaniem i elementami niezbędnymi do gry.

Ważne, aby włożyć wygodne rozchodzone buty, zabrać ze sobą plecak, dobrze naładowane latarki oraz jedzenie i picie. O nic więcej nie musisz się martwić.

CO JEST CELEM GRY? CO MOŻNA WYGRAĆ?

Ekspedycja Express Night Challenge Miękinia to spora dawka zadań na spostrzegawczość, logiczne myślenie, kreatywność, spryt, inteligencję i wiele więcej! Tym razem w przypadku zadań na punktach każda osoba, z drużyny będzie musiała je wykonać lub będziecie musieli współpracować nad jednym wszyscy na raz. 

Nie zabraknie też zadań z odrobiną adrenalinki czy takich, w których będziecie musieli się zmierzyć ze swoimi słabościami. 

Oczywiście na Waszej trasie nie zabraknie naszych fantastycznych organizatorów, którzy zarażają pozytywną energią, więc w momentach słabości możecie liczyć na nasze wsparcie. Szczegółowego scenariusza niestety zdradzić nie możemy, bo jest to jak na każdej Ekspedycji Express, wielka niespodzianka. Najprościej po prostu się zapisać i to przeżyć! Nie będziecie żałować.
 

ZOBACZ FILM Z POPRZEDNIEJ EDYCJI

© 2022 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.