fbpx

22 PAŻDZIERNIKA (SOBOTA)

EKSPEDYCJA EXPRESS MISJA SOBÓTKA - 22.10.2022

Niezapomniana przygoda u podnóża góry Ślęża! Daj się wyrwać z miasta, zobacz niedostępne miejsca, rywalizuj, wykonaj masę zadań i otwórz podziemny sejf!

MIEJSCE: SOBÓTKA

22.10.2022 GODZ. 12:00

OK. 7 GODZIN GRY

OK. 35 ZADAŃ

TO WARTO WIEDZIEĆ

Aby gra była uczciwa Wasze telefony i inne urządzenia elektroniczne zostaną zamknięte w specjalnych torebeczkach (safebagach), które będziecie mieć przy sobie do końca gry, ale nie można ich otwierać. W zamian otrzymacie specjalne smartfony z ekspedycyjnymi aplikacjami, które będą dbały o Wasze bezpieczeństwo, jak i utrudniały, a czasem ułatwiały niektóre zadania. Dodatkowo otrzymacie na drużynę plecak z pełnym wyposażeniem, które na pewno przyda się Wam podczas wykonywania zadań.

Wszystkie materiały i dodatkowe elementy będziecie otrzymywać na bieżąco od organizatorów. Na grę wystarczy ubrać się w wygodne rzeczy a na nogach mieć rozchodzone buty. Zasady gry i przepis na wygraną poznacie na starcie!

BRAK WOLNYCH MIEJSC

CO NAS CZEKA?

W tej edycji zaskoczymy miejscami, w których się znajdziemy. Cała gra odbywać się będzie, w okolicach Sobótki (nie wchodzimy na Ślężę). Zadania są tak zrobione, aby wszyscy uczestnicy mieli równe szanse bez względu na wiek i sprawność fizyczną. Cała rywalizacja jest podzielona aż na 3 różniące się od siebie etapy:

Etap 1 - w tym etapie czekają różnego rodzaju zadania, które będą symulowały trudne sytuacje życiowe, z którymi trzeba sobie poradzić. Łatwo nie będzie, bo finał tego etapu gry jest ukryty i trzeba będzie go odnaleźć przy pomocy zdobytych podpowiedzi.

Etap 2 - ten etap odbywa się całkowicie w lesie, gdzie na otrzymanych telefonach pojawi się specjalna aplikacja z mapką i 9 punktami, w których czekają zadania. Łatwo nie będzie, bo inne drużyny będą mogły trochę namieszać, ale o tym dowiecie się na miejscu.

Etap 3 - zejdziemy pod ziemię, gdzie czekać będzie ciemność, dużo korytarzy i niesamowity klimat. Wszystkie drużyny będą rywalizować między sobą aby otworzyć sejf. Jego zawartość zgarnie tylko jeden TEAM.

Nie czekaj i zgłoś swoją drużynę już teraz! Liczba miejsc w tej grze jest mocno ograniczona!

PONAD 300 ZORGANIZOWANYCH EKSPEDYCJIPONAD 40 000 UCZESTNIKÓW WZIĘŁO UDZIAŁ W NASZYCH GRACHPONAD 500 POZYTYWNYCH OPINII OTRZYMALIŚMY OD UCZESTNIKÓW

Image


© 2022 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.