fbpx

17 SIERPNIA (SOBOTA)

EKSPEDYCJA EXPRESS MISJA SOBÓTKA - 17.08.2024

Niezapomniana przygoda u podnóża góry Ślęża! Daj się wyrwać z miasta, zobacz niedostępne miejsca, rywalizuj, wykonaj masę zadań i otwórz podziemny sejf!

MIEJSCE: SOBÓTKA

17.08.2024 GODZ. 11:00

OK. 7 GODZIN GRY

OK. 35 ZADAŃ

TO JEDNODNIOWA PRZYGODA, KTÓREJ NIE ZAPOMNISZ!

To bestsellerowy scenariusz gry jaką jest Ekspedycja Express! Kilka razy do roku od ponad 5 lat organizujemy to specjalne wydarzenie w mieście Sobótka (30 km od Wrocławia), u podnóża góry Ślęża. Ta fanstastyczna edycja, to jednodniowa przygoda, w której możecie się poczuć jak w programie typu Azja Express, porywalizować z innymi, poznać fantastycznych ludzi i przedewszystkim świetnie się bawić cały dzień.

Aby gra była uczciwa Wasze telefony i inne urządzenia elektroniczne na starcie zostaną zamknięte w specjalnych torebeczkach (safebagach), które będziecie mieć przy sobie do końca gry, ale nie można ich otwierać. W zamian otrzymacie specjalne smartfony z ekspedycyjnymi aplikacjami, które będą dbały o Wasze bezpieczeństwo, jak i utrudniały, a czasem ułatwiały niektóre zadania. Dodatkowo otrzymacie na drużynę plecak z pełnym wyposażeniem, które na pewno przyda się Wam podczas wykonywania zadań.

Wszystkie materiały i dodatkowe elementy będziecie otrzymywać na bieżąco od organizatorów. Na grę wystarczy ubrać się w wygodne rzeczy a na nogach mieć rozchodzone buty. Zasady gry i przepis na wygraną poznacie na starcie!

Na najlepszych czekają nagrody od Ekspedycji Express!

KUP BILETY - RUSZAJ PO PRZYGODĘ!

CO NAS CZEKA?

W tej edycji zaskoczymy miejscami, w których się znajdziemy. Cała gra odbywać się będzie, w okolicach Sobótki (nie wchodzimy na Ślężę). Zadania są tak zrobione, aby wszyscy uczestnicy mieli równe szanse bez względu na wiek i sprawność fizyczną. Cała rywalizacja jest podzielona aż na 3 różniące się od siebie etapy:

Etap 1 - w tym etapie czekają różnego rodzaju zadania, które będą symulowały trudne sytuacje życiowe, z którymi trzeba sobie poradzić. Łatwo nie będzie, bo finał tego etapu gry jest ukryty i trzeba będzie go odnaleźć przy pomocy zdobytych podpowiedzi.

Etap 2 - ten etap odbywa się całkowicie w lesie, gdzie na otrzymanych telefonach pojawi się specjalna aplikacja z mapką i 9 punktami, w których czekają zadania. Łatwo nie będzie, bo inne drużyny będą mogły trochę namieszać, ale o tym dowiecie się na miejscu.

Etap 3 - zejdziemy pod ziemię, gdzie czekać będzie ciemność, dużo korytarzy i niesamowity klimat. Wszystkie drużyny będą rywalizować między sobą aby otworzyć sejf. Jego zawartość zgarnie tylko jeden TEAM.

Nie czekaj i zgłoś swoją drużynę już teraz! Liczba miejsc w tej grze jest mocno ograniczona!

TO CO MUSISZ WIEDZIEĆ

✔ Drużyny tylko 2, 3 lub 4-osobowe
✔ Maksymalnie 20 drużyn
✔ Cała gra odbywa się w okolicy Sobótki
✔ Start gry jest o 11:00 (miejsce startu wyślemy na maila)
✔ Zakończenie gry jest przewidywane na 17:00 - 18:00 (miejsce jest tajemnicą).
✔ Udział mogą wziąć tylko osoby pełnoletnie
✔ Tylko dla osób pozytywnie zakręconych

OTRZYMACIE OD NAS
✔ Plecak ze sprzętem niezbędnym podczas gry
✔ Niezbędne materiały potrzebne w grze
✔ Ekspedycyjnego smarftona ze specjalnymi aplikacjami
✔ Gotówkę ekspedycyjną na start
✔ Specjalną torebeczkę na schowanie własnego telefonu
✔ Gadżety potrzebne do zadań i inne elementy
✔ Dużą dawkę pozytywnej energii

PONAD 300 ZORGANIZOWANYCH EKSPEDYCJIPONAD 40 000 UCZESTNIKÓW WZIĘŁO UDZIAŁ W NASZYCH GRACHPONAD 500 POZYTYWNYCH OPINII OTRZYMALIŚMY OD UCZESTNIKÓW

Image


Adres

TTA GROUP SP. Z O.O.
ul. Robotnicza 50
53-608 Wrocław

NIP: 8952159692
KRS 0000695968
REGON 368326713

Kontakt

© 2024 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.