fbpx
  • +509695078
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ekspedycja Express Misja Wrocław Night 3Kolejna edycja nocnej gry we Wrocławiu!Nowy scenariusz czeka!

Image

TO JUŻ 3 EDYCJA SZALONEJ NOCNEJ GRY WE WROCŁAWIU!

Po edycji Misja Night 2 przyszedł czas na nowy scenariusz, nowe zadania, nowe miejsca! Rusza kolejna specjalna edycja Ekspedycji Express, czyli gry terenowej, w której tym razem będziemy grać w nocy! Zupełnie nowy scenariusz czeka na Was! Jest to już kolejna edycja Misji Wrocław Night i znów cała akcja rozegra się we Wrocławiu (start gry jest w okolicach centrum - wszyscy uczestnicy otrzymają informację do 4 dni przed rozpoczęciem gry). Trasa ma ok. 10-15 km, a pokonanie jej powinno zająć ok. 5,5 godziny. Po drodze oczywiście czekają na Was nocne zadania, ciekawe i mało znane miejsca, rywalizacja czasowa z innymi drużynami a przede wszystkim świetna zabawa! Wygrywa drużyna, która zdobędzie jak najwięcej ekspedycyjnej gotówki w ciągu 5,5h. Na starcie drużyny są puszczane co minutę, w różnych kierunkach. Co się wydarzy i na jakie traficie zadania? To będzie zależało od Waszych decyzji. Jeśli chcesz się dowiedzieć, czym ogólnie jest Ekspedycja Expres, to kliknij tutaj. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące tego wydarzenia znajdziesz poniżej.

DATA GRY

3 PAŹDZIERNIKA 2020
Start od 18:00

START GRY

Okolice centrum
(informacje otrzymają uczestnicy)

CZAS TRWANIA

OK. 5,5 GODZINY GRY

ILOŚĆ DRUŻYN

150 DRUŻYN
(co 1 min jedna)
Image
Image
Image

CEL GRY

Celem gry jest zdobycie jak największej ilości ekspedycyjnej gotówki. Gotówkę będziecie otrzymywać za poprawnie wykonane zadania, zadania specjalne na punktach oraz wybrany stopień trudności. Dodatkowe zadania będą możliwe do odblokowania, w specjalnej aplikacji, do której dostęp otrzymacie na starcie. Oprócz zdobytej gotówki będzie ważny czas pokonania całej trasy. Możecie powalczyć o podium, ale możecie uznać tę grę za własny challenge i świetną nocną przygodę. Decyzję pozostawiamy dla Was.

WARTO WIEDZIEĆ

Drużyny w tej edycji mogą być 2, 3, 4 lub 5-osobowe. Każda drużyna otrzymuje informację, o której godzinie ma się pojawić na starcie gry na NFM WROCŁAW. Drużyny są puszczane co minutę. Każda otrzymuje specjalną mapkę, dostęp do aplikacji (nie trzeba instalować), kartę drużyny, zasady gry oraz kopertę z pierwszym zadaniem i elementami niezbędnymi do gry. 

Ważne, aby włożyć wygodne rozchodzone buty, zabrać ze sobą plecak, dobrze naładowane latarki oraz jedzenie i picie. O nic więcej nie musisz się martwić.

CO NAS CZEKA

Jak na każdej naszej grze przede wszystkim świetna i niezapomniana zabawa. Tym razem scenariusz jest tak zrobiony, abyście mogli w wielu momentach decydować o stopniu trudności, trasie i miejscach, do których chcecie dotrzeć. Na trasie czeka wiele nowych zadań, którymi postaramy się zaskoczyć każdego! Nie zabraknie mrocznych klimatów i wyzwań, w których trzeba będzie podjąć spore ryzyko. Cała gra, mimo iż zaczyna się w centrum, to zakończy się w ukrytym miejscu. Na finale każda drużyna/osoba, która dotrze w wyznaczonym czasie, bierze udział w losowaniu nagród, których przygotowaliśmy mnóstwo. Do wygrania smartfony, zaproszenia do zoo, vouchery na nasze gry, koszulki, gadżety survivalowe, torbo-plecaki i wiele innych.

Zadania będą przeróżne: na logiczne myślenie, podejmowanie trudnych decyzji, przełamywanie własnych lęków, topologię miasta, radzenie sobie w ciemności, drużynowe, na współpracę, manualne i wiele innych. Zadania nie są obowiązkowe, o tym czy chcecie je wykonać, decydujecie sami! :) Czeka na Was ok. 40 zadań!

Szczegółowego scenariusza niestety zdradzić nie możemy, bo jest to jak na każdej Ekspedycji Express wielka niespodzianka. Najprościej po prostu się zapisać i to przeżyć! Nie będziesz żałować.
Image

START GRY ZA:

1 Pula biletów: 79 zł/os
2 Pula biletów: 84 zł/os
3 Pula biletów: 89 zł/os
4 Pula biletów: 94 zł/os
5 Pula biletów: 109 zł/os
6 Pula biletów: 129 zł/os
© 2020 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.