fbpx
  • 509695078
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ekspedycja Express - Stadion WrocławPoczuj niezapomniane emocje!Wykonuj szalone zadania i stań się sławnym zawodnikiem!

NIE MUSISZ LUBIĆ SPORTU, ŻEBY W TO ZAGRAĆ!

Tego jeszcze nie było! Ekspedycja Express zawitała na Stadionie we Wrocławiu. To specjalny scenariusz, w którym czeka na Was nie tylko sporo nowych zadań, ale i możliwość zobaczenia miejsc które nie są na co dzień dostępne. Szatnie piłkarzy, punkty medyczne, sala prezydencka, pokoje medialne, centrum konferencyjne czy komisariat policji, to tylko część miejsc które zobaczycie! 

Podczas Ekspedycji Express Stadion Wrocław będziecie musieli przejść przez "ścieżkę kariery" Waszego zawodnika. Czekają fantastyczne zadania, w których będziecie mogli udzielić wywiadu, odbyć pierwszą sesję fotograficzną do gazet, zaprojektować swoją linię odzieżową i wiele więcej! Brzmi banalnie? Zdecydowanie tak nie będzie. Na koniec przekonamy się czy Wasz trud podbije serca fanów, a Wy poszubujecie na szczyt czy upadniecie na dno kariery. Wszystko zależy od wielu decyzji, które będziecie musieli podjąć.

ZOBACZ MIEJSCA, KTÓRE SĄ NIEDOSTĘPNE!

SZATNIE PIŁKARZY, STREFĘ VIP, SALĘ PREZYDENCKĄ, KOMISARIAT POLICJI I WIELE INNYCH!

CEL

Celem tej edycji jest przebrnięcie przez ścieżkę kariery zawodnika, dorobienie się milionów i zdobycie wielkiej sławy. Zadownikiem, który rozpoczyna swoją przygodę staniecie się Wy! Podczas całej Ekspedycji Express Stadion Wrocław będziecie wykonywali przeróżne, często nie proste zadania i zarabiali za nie pieniądze. Te będą potrzebne na różnego rodzaju wydatki i inwestycje, które pozwolą wspiąć się na sam szczyt kariery. Traficie na pierwsze strony gazet, a może do więzienia? Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Was.

WARTO WIEDZIEĆ

PODSTAWOWE INFORMACJE
✔ Całość w 100% na terenie stadionu
✔ TEAM min. 2, max. 4 osoby
✔ Udział zalecany osobom 13+
✔ Start o konkretnej/wybranej godzinie
✔ To czy lubisz piłkę nożną czy jej nienawidzisz nie ma znaczenia
✔ Nie jest wymagana dobra kondycja fizyczna 
✔ Gra bez własnych telefonów
✔ Wymagane zabranie własnego plecaka
OTRZYMACIE NA START
✔ Opłacone wejście na stadion
✔ Dostęp do specjalnych miejsc
✔ Podstawowy pakiet zawodnika
✔ Ważne informacje i instrukcje
✔ Niezbędny sprzęt i materiały
✔ Specjalną mapę stadionu
✔ Dostęp do dziesiątek pomieszczeń
✔ Specjalny smartfon Hammer
✔ Aplikacje ekspedycyjne
✔ Kopertę z pierwszym zadaniem

CO NAS CZEKA

Czeka na Was przede wszystkim sporo szalonych zadań stworzonych przez team Ekspedycji Express oraz możliwość zobaczenia stadionu od strony niedostępnej dla normalnych odwiedzających. Nie zabranie rywalizacji z własnym "Ja" i czasem. Gwarantujemy skoki adrenaliny, ciekawe przeżycia, nabycie nowych umiejętności i przeżycie przede wszystkim świetnej przygody na 3 największym w Polsce stadionie. Jak w każdej Ekspedycji Express staramy się, aby scenariusz był inny i zaskakiwał dlatego wszystkie przygotowane zadania stworzyliśmy od podstaw by móc się z Wami świetnie bawić.

EKSPEDYCJA EXPRESS vs OBOSTRZENIA / KORONAWIRUS

Ekspedycja Express Stadion Wrocław jest organizowana jako zajęcia edukacyjne. Bardzo nam zależy, aby przestrzegać obowiązującego prawa, zaleceń sanepidu jak i zapewnić wszystkim uczestnikom i organizatorom maksymalne bezpieczeństwo. Każda ekspedycja jest indywidualna i rozpoczyna się o innej godzinie a uczestniczyć w niej mogą maksymalnie 4 osoby. Żadna Ekspedycja Express Las Zbrodni nie zostanie odwołana. Może się tak zdarzyć tylko w przypadku całkowitego lockdown'u (niemożliwości wychodzenia z domu) lub zmiany prawa, które uniemożliwia przeprowadzanie ekspedycji (np. zamknięcie lasów). W takim wypadku środki oczywiście zwracamy na konto wpłacającego w ciągu 7 dni!

PROMO CENA

Dla pierwszych 40 drużyn super cena promocyjna:
Drużyna może się składać z 2,3,4 lub 5 osób.
Cena regularna już od 89 PLN / os.
© 2021 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.