fbpx
  • +509695078
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zagraj w Sabotażystę w KatowicachPoczuj się jak w programie Agent GwiazdySabotażysta - 19.07.2020

Image

POCZUJ SIĘ JAK W PROGRAMIE AGENT GWIAZDY

Jeśli oglądałeś program Agent Gwiazdy to wiesz czego możesz się spodziewać! Przygotowaliśmy wraz z psychologami niezwykłą grę, w której nic nie jest pewne do samego końca! To świetna forma rozrywki, w której gracze grają w jednej max. 25-osobowej drużynie (nie ma rejestracji drużyn, każdy zgłasza się indywidualnie). Wśród wszystkich kryje się tzw. Sabotażysta – czyli osoba wylosowana na początku rozgrywki, której celem jest utrudnianie wykonywanych zadań reszcie zespołu. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, czym jest SABOTAŻYSTA, przeczytaj pełen opis gry!

DATA GRY

19 LIPCA 2020 - 14:00

START GRY

PARK POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W KATOWICACH

CZAS TRWANIA

6 GODZIN GRY

ILOŚĆ OSÓB

MAX 25 OSÓB

CEL GRY

Celem całej drużyny będzie zdobycie minimum 50 000 PLN za wszystkie wykonane zadania. W sumie do zdobycia jest 100 000 PLN. Jeśli drużynie się uda, to Sabotażysta przegrywa grę. Jeśli jednak uczestnicy nie przekroczą progu 50 000 PLN, to Sabotażysta jest zwycięzcą rozgrywki.

Indywidualnym celem każdego gracza będzie oczywiście zdemaskowanie Sabotażysty, a także zdobycie w drużynie jak największej ilości punktów zaufania. Punkty będą przyznawane w specjalnych głosowaniach podczas gry. Jeśli drużyna pokona Sabotażystę to osoba, z największym zaufaniem wygra nagrodę główną. W przeciwnym wypadku nagrody otrzymuje Sabotażysta.

WARTO WIEDZIEĆ

Na początku gry wyjaśnione zostaną jej zasady i rozlosujemy koperty startowe. W kopercie będzie znajdować się informacja, kim jesteś w grze: Sabotażystą czy graczem, który będzie walczył o zdobycie jak największej ilości gotówki. Jeśli zostaniesz Sabotażystą, to otrzymasz w kopercie kilka porad jak rozegrać prawidłowo grę i skłócić innych uczestników. Do końca gry ta informacja będzie tajna. Nawet organizatorzy nie wiedzą kto kim jest, ponieważ koperty są zaklejane i trafiają do naszego sejfu.

Aby gra była uczciwa, Wasze telefony i inne urządzenia elektroniczne zostaną zamknięte w specjalnych torebeczkach (safebagach). Będziecie mieć je przy sobie do końca gry, ale nie można ich otwierać.

Jako drużyna otrzymacie podstawowy sprzęt potrzebny do zadań i zostaną wyjaśnione zasady gry. Będzie też moment na zapoznanie się z uczestnikami. Każdy otrzyma identyfikator, powie parę zdań o sobie i oczywiście odpowie na najważniejsze pytanie: Czy jesteś Sabotażystą!?

CO NAS CZEKA

W tej grze na pewno czeka na wszystkich dużo emocji, które będą towarzyszyć przy wykonywaniu zadań. Te na pewno nie raz zaskoczą Waszą drużynę. Zadania będą przeróżne i to jaki będzie ich stopień trudności, czas wykonania i kwota jaką obstawicie, będzie zależała od Was. Cała gra odbędzie się w różnych częściach Katowic. Oprócz tego czekają na Was:

  • Głosowania: Podczas gry będziecie głosować, kto Waszym zdaniem jest Sabotażystą. Czasami będzie możliwość wyeliminowania jednej osoby, na czas danego zadania.
  • Ważne decyzje: Jedną z ważniejszych decyzji, którą będziecie musieli wspólnie podjąć, będzie wybranie skarbnika. Jest to osoba odpowiedzialna za zabezpieczenie zdobytej gotówki. W dowolnym momencie możecie wytypować inną osobę, na pełnienie tej funkcji.
  • Obserwacje: Podczas całej gry musisz obserwować innych uczestników, aby poprawnie typować Sabotażystę. Twoja spostrzegawczość, spryt, inteligencja na pewno pozwolą przybliżyć Cię do prawdy. Możesz również zaufać komuś z drużyny i zawiązać sojusz lub wymieniać się cennymi informacjami. Taktyka w tej grze jest dowolna. Pamiętaj jednak, że jeśli nie jesteś Sabotażystą, to ważne jest zdobycie zaufania całej drużyny.

START GRY ZA:

Image
Image
Image
© 2020 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.