fbpx
  • 509695078
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ekspedycja Express - Podziemia Kopalni ZłotaTo po prostu musisz przeżyć!Tylko do końca marca 2021!

NIESAMOWITA PRZYGODA TYLKO DO KOŃCA MARCA!

Nadciąga zupełnie nowa Ekspedycja Express, której akcja rozgrywa się na Dolnym Śląsku a konkretnie w Złotym Stoku (1:15h od Wrocławia). To właśnie tu w 1960 roku zamknięto kopalnię, tym samym skończył się prawie 700-letni okres działalności górniczej na tych terenach. Szacuje się, że łącznie w tym okresie wykopano ponad 300 km podziemnych korytarzy, a dziś są one udostępnione, specjalnie dla nas! 

Postanowiliśmy stworzyć, niezapomniany scenariusz i dostarczyć Wam masę emocji. Niestety ze względu na specyficzny okres na świecie możemy organizować Ekspedycję w tej niecodziennej lokalizacji, tylko do końca marca! W trakcie  zachowujemy obowiązujące zasady bezpieczeństwa. Dlatego puszczamy tylko 1 TEAM (max. 5 osób) na 10 minut. W związku z tym ilość miejsc i terminów jest BARDZO mocno ograniczona! Jeśli masz dość siedzenia w domu, to wiesz już jak zaplanować swój najbliższy weekend!

DATA

RÓŻNE TERMINY DO WYBORU
(weekendy luty i marzec)

START

KOPALNIA ZŁOTA - ZŁOTY STOK
(wybór godziny podczas rejestracji)

CZAS TRWANIA

MAX. 5 GODZIN
(tyle czasu macie na dotarcie na finał)

ILOŚĆ OSÓB

DRUŻYNY 2,3,4 LUB 5-OSOBOWE
(wybór podczas rejestracji)

NA CZYM POLEGA EKSPEDYCJA EXPRESS - PODZIEMIA KOPALNI ZŁOTA?

CEL I NAGRODY

Celem tej edycji specjalnej będzie zdobycie jak największej ilości sztabek złota, które można otrzymać prawidłowo wykonane zadania, bonusowe zadania w aplikacji, ukryte zadania specjalne w grze i na punktach z organizatorami/przewodnikami podczas zakładów. 

Na początku będziecie mogli wybrać poziom trudności: CLASSIC lub HARD - oba poziomy nie są proste, ale poziom HARD daje możliwość zdobycia ok. 20% więcej ilości złota podczas całej Ekspedycji Express!

Na finale będzie czekać na Was waga, na której "zważymy Wasze zaangażowanie i wiedzę". W zależności ile złota zdobędziecie, tym więcej skarbców z nagrodami będziecie mogli otworzyć (maksymalnie 5). Do wygrania w każdym skarbcu m.in.: gry planszowe, gadżety ekspedycyjne, vouchery na kolejne gry, wejściówki na zwiedzanie Kopalni Złota, bilety do Średniowiecznej osady i smartfony do zadań specjalnych marki Hammer!

WARTO WIEDZIEĆ

PODSTAWOWE INFORMACJE
✔ Drużyny w tej edycji mogą być 2, 3, 4 lub 5-osobowe.
✔ Każda Ekspedycja rozpoczyna się co 10 minut (1 drużyna)

OTRZYMACIE SPRZĘT
✔ Otrzymacie plecak z wyposażeniem
✔ Otrzymacie wszystkie niezbędne materiały i elementy potrzebne w grze
✔ W zadaniach możecie zdobyć ekwipunek, ale i go stracić
GRACIE BEZ WŁASNYCH TELEFONÓW!
✔ Nie możecie korzystać ze swoich telefonów jak i środków finansowych. 
✔ Na czas trwania otrzymacie od nas Hammera - specjalnego smartfona do zadań specjalnych

WSZYSTKIE ATRAKCJE MACIE W CENIE!
✔ Nie musicie za nic dodatkowo dopłacać (wszystko w cenie)
✔ Pojawicie się aż w 3 różnych kopalniach!
✔ Zobaczycie miejsca niedostępne i nieudostępnione turystom!
✔ Pojedziecie podziemną kolejką górniczą, zobaczycie podziemny wodospad i wiele więcej...

CO NAS CZEKA

Czeka na Was przede wszystkim świetny i niezapomniany dzień. Jeśli bierzecie pierwszy raz udział w Ekspedycji Express, to możesz liczyć na blisko 50 zadań o różnym stopniu trudności (na wiedzę, logiczne myślenie, spostrzegawczość, manualne, na szybkość, radzenie sobie w trudnych sytuacjach, przełamywanie własnych lęków i wiele więcej). Nie ma zadań, do których zmuszamy, dlatego zawsze możecie coś pominąć. Jeśli jesteś jednym z 20 000 szczęśliwców, który był już u nas, to wiesz, czego się można po nas spodziewać!

Ekspedycja Express - Podziemia Kopalni Złota jest podzielona na trzy etapy, w każdym poruszacie się bez przewodnika i eksplorujecie kopalnię w wyznaczonych strefach bezpieczeństwa!
  • Etap 1 - ten odbędzie się całkowicie na zewnątrz. Na rozgrzewkę chcemy dać Wam zastrzyk niezbędnej wiedzy, sprawdzić Waszą umiejętność radzenia sobie w terenie i sprawdzimy, czy potraficie korzystać z mapy, zanim wpuścimy Was pod ziemię. To będzie też pierwsza okazja na zdobycie sztabek złota, bo sporo zadań czeka w tym etapie. Będą dominować głównie te na rozruszanie głowy, ale i manualnych nie zabraknie. Na końcu tego etapu czeka na Was organizator z misją specjalną.
  • Etap 2 - tu już się rozpocznie mocniejsza walka z czasem, odwiedzicie dwie kopalnie i będziecie musieli się w jakiś sposób przedostać do specjalnej strefy zamkniętej 100 metrów pod ziemią, gdzie zobaczycie dużo ciekawych rzeczy, podziemny wodospad, ale i powalczycie o złoto jak i możliwość wyjechania na powierzchnię górniczymi wagonikami. Jeśli się Wam nie uda, czeka na Was kara i sporo chodzenia naokoło. 
  • Etap 3 - dużo emocji, skoki adrenaliny i zupełnie inne zadania niż w poprzednich etapach. Będziecie musieli dużo decydować, czasem się poświęcić, a i nie raz zaryzykować. Będziecie na ekspedycyjnym przesłuchaniu, z którego trzeba będzie się wydostać w nietypowy sposób.
Szczegółowego scenariusza niestety zdradzić nie możemy, bo jest to jak na każdej Ekspedycji Express wielka niespodzianka. Najprościej po prostu się zapisać i to przeżyć! Obiecujemy "ZŁOTE GÓRY"!

EKSPEDYCJA EXPRESS vs OBOSTRZENIA / KORONAWIRUS

Ekspedycja Express Podziemia Złotego Stoku jest organizowana jako zajęcia edukacyjne. Bardzo nam zależy, aby przestrzegać obowiązującego prawa, zaleceń sanepidu jak i zapewnić wszystkim uczestnikom i organizatorom maksymalne bezpieczeństwo. Każda ekspedycja jest indywidualna i rozpoczyna się o innej godzinie a uczestniczyć w niej może maksymalnie 5 osób. Żadna Ekspedycja Express Podziemia Złotego Stoku nie zostanie odwołana. Może się tak zdarzyć tylko w przypadku całkowitego lockdown'u (niemożliwości wychodzenia z domu) lub zmiany prawa, które uniemożliwia przeprowadzanie ekspedycji. W takim wypadku środki oczywiście zwracamy na konto wpłacającego!
© 2021 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.