fbpx
  • 509695078
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ekspedycja Express Night Challenge 2 Nowa edycja w Jelczu-LaskowiceNocna gra terenowa jakiej nie było!

POKONAJ NOCNĄ TRASĘ I WYKONAJ WSZYSTKIE ZDANIA

Nowe zadania, nowe miejsca, nowe wyzwania!
Rusza kolejna specjalna edycja Ekspedycji Express Night Challenge, czyli gry terenowej, w której znów będziemy grać w nocy! Cała akcja rozegra się w lasach  w Jelczu-Laskowice (start gry w okolicach Stawu Jelczańskiego). Trasa ma ok. 20 km - 25 km, a pokonanie jej powinno zająć ok. 6-8 godzin. W tej edycji sami będziecie decydować o kolejności pokonywania punktów z zadaniami! Oprócz tego czekają ukryte bonusy, ciekawe miejsca, rywalizacje z organizatorami i oczywiście świetna zabawa! 

Dla Waszego komfortu każda drużyna otrzymuje indywidualną godzinę startu (od 17:30 do 21:00 - informacja o konkretnej godzinie dotrze na maila do 4 dni grą).  Dodatkowo każdy team jest puszczany w innym kierunku, a na punktach czeka więcej organizatorów niż przy normalnej Ekspedycji Express. Nie jest to w żadnym wypadku bieg czy wyścig, dlatego śmiało możesz zabrać znajomych, prowiant i ruszać z nami po przygodę! Spiesz się, w puli tylko 100 biletów - liczba miejsc ograniczona!
Image
Image
Image
Image

CEL GRY

Celem gry jest zdobycie jak największej ilości ekspedycyjnej gotówki. Gotówkę będziecie otrzymywać za poprawnie wykonane zadania na punktach i zadania ukryte/bonusowe, a czasem i nawet mobilne!. Dodatkowe zadania będą możliwe też do odblokowania, w specjalnej aplikacji, do której dostęp otrzymacie na starcie. Na koniec każdy otrzyma od nas ekspedycyjny upominek, a wśród wszystkich uczestników biorących udział rozlosujemy różnego rodzaju nagrody o wartości prawie 10000 PLN w tym smartfony marki Hammer!

WARTO WIEDZIEĆ

Drużyny w tej edycji mogą być 2, 3, 4 lub 5-osobowe ze względu na obostrzenia. Każda drużyna otrzymuje informację, o której godzinie ma się pojawić na starcie gry w Jelczu-Laskowice. Drużyny są puszczane co 10 minut i same decydują, jaką kolejność punktów wybierają. Każda grupa otrzymuje specjalną mapkę, dostęp do aplikacji (nie trzeba instalować), kartę drużyny, zasady gry oraz kopertę z pierwszym zadaniem i elementami niezbędnymi do gry. 

Ważne, aby włożyć wygodne rozchodzone buty, zabrać ze sobą plecak, dobrze naładowane latarki oraz jedzenie i picie. O nic więcej nie musisz się martwić.

CO NAS CZEKA

Ekspedycja Express Night Challenge 2 to spora dawka zadań na spostrzegawczość, logiczne myślenie, kratywność, spryt, inteligencję i wiele więcej! Tym razem w przypadku zadań na punktach każda osoba, z drużyny będzie musiała je wykonać lub będziecie musieli współpracować nad jednym wszyscy na raz. 

Nie zabranie też zadań z odrobiną adrenalinki czy takich, w których będziecie musieli się zmierzyć ze swoimi słabościami. Gwarantujemy, że oprócz tego pojawicie się w bardzo fajnych miejscach np. podziemnych schronach.

Oczywiście na Waszej trasie niezabranie naszych fantastycznych organizatorów, którzy zarażają pozytywną energią, więc w momentach słabości możecie liczyć na nasze wsparcie.
Szczegółowego scenariusza niestety zdradzić nie możemy, bo jest to jak na każdej Ekspedycji Express wielka niespodzianka. Najprościej po prostu się zapisać i to przeżyć! Nie będziecie żałować.
Image
© 2021 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.