fbpx
  • +509695078
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ekspedycja Express Misja PoznańNiezapomniana przygoda - 26 września 2020Nocna gra jakiej nie było

Image

SZALONA GRA W POZNANIU

Ekspedycja Express to gra terenowa, podobna do znanych programów telewizyjnych typu Azja Express/Ameryka Express (przeczytaj więcej informacji tutaj). Ekspedycja Express ruszyła w trasę, z nowym scenariuszem do Krakowa, Katowic i Trójmiasta a teraz zawita do Poznania!  Gra została stworzona dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił i przeżyć mega przygodę w Poznaniu jak i dla tych, którzy już byli na naszych dotychczasowych scenariuszach. Nowe miejsca, zadania i zaskakujące momenty będą czekać na każdego! A to wszystko od 16:00 do 22:00 !!! Poniżej znajdziesz wszystkie szczegółowe informacje.

DATA GRY

26 września 2020 - 16:00

ILOŚĆ ZADAŃ

40 SZALONYCH ZADAŃ

CZAS TRWANIA

OK. 6 GODZIN GRY

ILOŚĆ DRUŻYN

50 DRUŻYN MAX
(2, 3 lub 4-osobowe)
Image
Image
Image

CEL GRY

Odnaleźć finał i dotrzeć do niego jak najszybciej, wykonując po drodze jak największą ilość zadań. Za każde poprawnie wykonane zadanie otrzymacie gotówkę, która przybliży Was do zwycięstwa. Miejsce na finale również jest premiowane. Czasami będziecie musieli zdecydować o ile gracie i jaki poziom trudności zadania wybieracie - jak to mówią "jest ryzyko jest zabawa". 

CO NAS CZEKA

Przedweszystkim świetna zabawa! Konkretniej: przełamywanie własnych lęków, radzenie sobie w trudnych sytuacjach, podjemowanie ciężkich decyzji, zdolności manualne, logiczne myślenie, sprawność fizyczna - to wszystko i wiele więcej sprawdzimy w tej edycji specjalnej! 

SPECJALNA APLIKACJA

W grze będziecie mieć dostęp do naszej specjalnej aplikacji (nie trzeba instalować), w której możecie odblokować w dowolnym momencie dodatkowe zadania. Łatwo nie będzie, bo czas na ich wykonanie będzie ogarniczony! Nie zabraknie również zwrotów akcji (wiadomości SMS), które nie raz zaskoczą uczestników tej edycji i popsują plany oraz obraną taktykę.

WARTO WIEDZIEĆ

Gra jest dla każdego powyżej 18 roku życia. Aby zagrać wystarczy zakupić bilety, ubrać wygodne (rozchodzone) buty, sportowe ubranie i przyjść na start gry z dużą ilością energii. Dobra sprawność fizyczna w grze nie jest wymagana! Wszystkie zasady zostaną przedstawione na starcie, gdzie otrzymacie pakiet startowy i dostęp do aplikacji. Odliczymy wspólnie 10, 9, 8... i ruszycie po przygodę z Ekspedycją Express!

START, FINAŁ I NAGRODY

Szczegółowe informacje o miejscu startowym gry otrzymają tylko zarejestrowani uczestnicy. Możemy zdradzić jedynie, że będzie to w okolicach centrum miasta. Finał gry jest wielką tajemnicą, aż do samego jej końca i sami będziecie musieli go odnaleźć. Dla wszystkich graczy na mecie mamy niespodzianki, a na najlepszych czekają nagrody rzeczowe i zaproszenia na kolejne edycje Ekspedycji Express w Polsce.

START GRY ZA:

© 2020 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.