fbpx
  • 509695078
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ekspedycja Express - Las ZbrodniPierwsza gra scenariuszowa od Ekspedycji Express

UTWÓRZ SWÓJ WYDZIAŁ KRYMINALNY I SPRAWDŹ CZY ROZWIĄŻECIE SPRAWĘ

Nadciąga zupełnie nowa Ekspedycja Express. To pierwsza przez nas stworzona gra scenariuszowa, w której musicie utworzyć swój wydział kryminalny składający się z 2 - 6 osób. Waszym zadaniem będzie dowiedzieć się kto dokonał 3 zabójstw na młodych kobietach w Lesie Mokrzańskim (Wrocław - Leśnica). Sprawa niestety musi być pilnie wyjaśniona, a prokurator dał Wam max. 4 godzin na dostarczenie dowodów i wskazanie sprawcy. Dlatego dajemy Wam "wolną rękę" i tylko od Was zależy, jak podejdziecie do tematu.

Do Waszej dyspozycji będą materiały dowodowe, zabezpieczone miejsca w lesie, świadkowie, nagrania video, niezbędne materiały, mapa z najważniejszymi miejscami powiązanymi ze sprawą i dostęp do systemu informatycznego Departamentu Do Spraw Bezpieczeństwa, w którym czekają pomocne informacje i baza danych wszystkich podejrzanych. Na koniec będziecie musieli wybrać jednego z 12 podejrzanych i przedstawić go prokuratorowi, który go oskarży i będzie wnioskował o dożywocie. Po sprawie dowiemy się, czy to właściwa osoba. 

NA CZYM POLEGA EKSPEDYCJA EXPRESS - LAS ZBRODNI?

PRAWDA JEST CELEM

Celem tej edycji jest poznanie prawdy i skazanie właściwego przestępcy. Niestety nie będzie to łatwe. Wymagana będzie umiejętność analizowania faktów, poznanie technik kryminalistycznych i podejmowanie właściwych działań.  Aby być pewnym swojej decyzji, trzeba sprawdzić wszystkie możliwe tropy, odnaleźć i przyjrzeć się dokładnie zabezpieczonym miejscom w lesie, zebrać dodatkowe materiały dowodowe, przesłuchać raz jeszcze świadków czy zdobyć kontakt do informatora oraz umówić się z nim na spotkanie. Nie narzucamy konkretnej metody. To Wasz wydział kryminalny i Wasze działania. Prokurator czeka...

WARTO WIEDZIEĆ

PODSTAWOWE INFORMACJE
✔ Całość odbywa się w 100% w lesie
✔ Udział zalecany osobom 13+
✔ Start o konkretnej/wybranej godzinie
✔ Sami decydujecie, jak chodzicie i jakie decyzje podejmujecie

OTRZYMACIE NA START
✔ Akta i mapę istotnych dla sprawy miejsc
✔ Niezbędne materiały
✔ Ważne informacje / filmy / instrukcje
✔ Dostęp do aplikacji Departamentu Do Spraw Bezpieczeństwa
WYMAGANIA
✔ TEAM min. 2, max. 6 osób
✔ Posiadanie własnego smartfona
✔ Dostęp do internetu w smartfonie
✔ Zainstalowana aplikacja do skanowania QRKOD'ów


JAK SIĘ UBRAĆ?
✔ Wygodne rozchodzone buty
✔ Plecak z jedzeniem i piciem
✔ Luźny ubiór (w przypadku opadów przeciwdeszczowy)

CO NAS CZEKA

Czeka na Was przede wszystkim świetnie spędzony czas na świeżym powietrzu w fantastycznym Lesie Mokrzańskim, w którym odbywa się cała akcja. Będzie też sporo różnych zadań, które pozwolą Wam zbliżyć się do prawdy. W tym scenariuszu duży nacisk postawiliśmy na swobodę w działaniu. Czeka na Was też sporo urozmaiceń takich jak: podejmowanie trudnych decyzji, nabywanie nowych umiejętności, filmy będące jednym z wielu "puzzli" tej kryminalnej układanki czy spotkania ze świadkami/informatorami. Na koniec kiedy emocje już opadną, dowiecie się, jak powinniście podejść do sprawy, co zostało przez Was pominięte i czy skazaliście na dożywocie właściwą osobę.

PROMO CENA

Drużyna może się składać z 2, 3, 4, 5 lub 6 osób.
Niebawem będzie obowiązywać cena regularna: 269 PLN / DRUŻYNA.
© 2021 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.