fbpx
  • +509695078
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ekspedycja Express Misja KrakówNiezapomniana przygoda - 4 lipca 2020Nie może Cie zabraknąć!

GRA W KRAKOWIE JAKIEJ JESZCZE NIE BYŁO!

Ekspedycja Express to gra terenowa, podobna do znanych programów telewizyjnych typu Azja Express/Ameryka Express (przeczytaj więcej informacji tutaj). Ekspedycja Express Misja Kraków to edycja specjalna, która odbędzie się tylko raz! Została stworzona dla tych którzy chcą spróbować swoich sił i przeżyć mega przygodę w Krakowie jak i dla tych co już byli na naszych dotychczasowych scenariuszach. Zupełnie nowy scenariusz, nowe miejsca, zadania i zaskakujące momenty będą czekać na każdego! A to wszystko od 17:00 do 23:00 !!!
Image
Image
Image

DATA GRY

4 lipca 2020 - 17:00

ILOŚĆ ZADAŃ

50 SZALONYCH ZADAŃ

CZAS TRWANIA

OK. 6 GODZIN GRY

ILOŚĆ DRUŻYN

70 DRUŻYN MAX 
(tylko 2 osobowe)

CEL GRY

Odnaleźć finał i dotrzeć do niego jak najszybciej, wykonując po drodze jak największą ilość zadań. Za każde poprawnie wykonane zadanie otrzymacie gotówkę, która przybliży Was do zwycięstwa. Miejsce na finale również jest premiowane. Czasami będziecie musieli zdecydować o ile gracie i jaki poziom trudności zadania wybieracie - jak to mówią "jest ryzyko jest zabawa". 

CO NAS CZEKA

Przede wszystkim świetna zabawa! Konkretniej: przełamywanie własnych lęków, radzenie sobie w trudnych sytuacjach, podejmowanie ciężkich decyzji, sprawdzanie zdolności manualnych, logiczne myślenie, sprawność fizyczna - to wszystko i wiele więcej sprawdzimy w tej edycji specjalnej! 

SPECJALNA APLIKACJA

W grze będziecie mieć dostęp do naszej specjalnej aplikacji (nie trzeba instalować), w której możecie odblokować w dowolnym momencie dodatkowe zadania. Łatwo nie będzie, bo czas na ich wykonanie będzie ogarniczony! Nie zabraknie również zwrotów akcji (wiadomości SMS), które nie raz zaskoczą uczestników tej edycji i popsują plany oraz obraną taktykę.

WARTO WIEDZIEĆ

Gra jest dla każdego powyżej 18 roku życia. Aby zagrać wystarczy zakupić bilety, ubrać wygodne (rozchodzone) buty, sportowe ubranie i przyjść na start gry z dużą ilością energii. Dobra sprawność fizyczna w grze nie jest wymagana! Wszystkie zasady zostaną przedstawione na starcie, gdzie otrzymacie pakiet startowy i dostęp do aplikacji. Odliczymy wspólnie 10, 9, 8... i ruszycie po przygodę z Ekspedycją Express!

START, FINAŁ I NAGRODY

Szczegółowe informacje o miejscu startowym gry otrzymają tylko zarejestrowani uczestnicy. Możemy zdradzić jedynie, że będzie to w okolicach centrum miasta. Finał gry jest wielką tajemnicą, aż do samego jej końca i sami będziecie musieli go odnaleźć. Dla wszystkich graczy na mecie mamy niespodzianki, a na najlepszych czekają nagrody rzeczowe i zaproszenia na kolejne edycje Ekspedycji Express w Polsce.

START GRY ZA:

© 2020 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.