fbpx
  • 509695078
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ekspedycja Express Misja WrocławJednodniowa gra jakiej nie było!

Image

ŚWIETNA ZABAWA W CENTRUM WROCŁAWIA

Ekspedycja Express Misja Wrocław to przede wszystkim świetna zabawa dla każdego połączona z rywalizacją w centrum miasta! Gra jest podzielona na 4 różne etapy, w których łącznie do wykonania jest ponad 50 ciekawych zadań. Scenariusz został stworzony tak, aby osoby znające Wrocław, jak i te, które są tutaj pierwszy raz miały równe szanse. Poniżej znajdziesz informacje dotyczące tego wydarzenia. Jeśli chcesz się dowiedzieć, czym jest Ekspedycja Express, przeczytaj pełen opis gry.

DATA GRY

WIELE TERMINÓW

START GRY

NFM Wrocław

CZAS TRWANIA

6 GODZIN GRY

ILOŚĆ DRUŻYN

15 DRUŻYN MAX
Image
Image
Image

CEL GRY

Celem gry jest zdobycie jak największej ilości ekspedycyjnej gotówki. Gotówkę będziecie otrzymywać za poprawnie wykonane zadania, jak i miejsce na finale danego etapu gry. Dodatkowo w tej edycji będą momenty, gdzie sami będziecie musieli zdecydować, o ile chcecie zagrać lub jaki poziom trudności danego zadania chcecie wybrać. Nie będzie łatwo podjąć słuszną decyzję, ale jak wiemy, do odważnych świat należy.

WARTO WIEDZIEĆ

Aby gra była uczciwa Wasze telefony i inne urządzenia elektroniczne zostaną zamknięte w specjalnych torebeczkach (safebagach), które będziecie mieć przy sobie do końca gry, ale nie można ich otwierać. W zamian otrzymacie specjalne smartfony z ekspedycyjnymi aplikacjami, które będą dbały o Wasze bezpieczeństwo, jak i utrudniały, a czasem ułatwiały niektóre zadania. Dodatkowo otrzymacie na drużynę plecak z pełnym wyposażeniem, które na pewno przyda się Wam podczas wykonywania zadań.

Wszystkie materiały i dodatkowe elementy będziecie otrzymywać na bieżąco od organizatorów. Na grę wystarczy ubrać się w wygodne rzeczy a na nogach mieć rozchodzone buty. Zasady gry i przepis na wygraną poznacie na starcie!

CO NAS CZEKA

W tej edycji będzie na pewno dużo rywalizacji, która odbędzie się w okolicach centrum miasta. Zadania są tak zrobione, aby znajomość Wrocławia nie ułatwiała w żaden sposób gry. Cała rywalizacja jest podzielona aż na 4 różniące się od siebie etapy:
  • Etap 1 - pojawią się zupełnie nowe zadania na komunikację w drużynie. Sprawdzimy, jak dobrze się znacie i jak bardzo sobie ufacie. Jedna osoba z Waszej drużyny zostanie skuta kajdankami i... więcej szczegółów nie zdradzimy.
  • Etap 2 - tu nie zabraknie zadań, w których będziecie musieli sobie poradzić w trudnych sytuacjach. Łącznie będzie ich ok. 10. Przyda się też duża kreatywność podczas wykonywanych zadań.
  • Etap 3 - to typowa rywalizacja na czas, w której spryt może doprowadzić Was do zwycięstwa. Etap ten składa się z jednego stosunkowo prostego zadania, a o czasie jego wykonania będziecie musieli zdecydować sami!
  • Etap 4 - w ostatnim etapie sprawdzimy, jak radzicie sobie z mapą czy potraficie rozwiązywać zagadki logiczne, zdobywać cenne informacje i czy przypadkiem wasza inteligencja, was nie zawodzi.
W sumie czeka na Was ponad 50 szalonych zadań, niezapomniane emocje, świetna przygoda i zabawa! Nie czekaj, liczba miejsc w tej grze jest mocno ograniczona!

START GRY ZA:

© 2021 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.