fbpx
  • 509695078
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ekspedycja Express Misja SobótkaJednodniowa gra pełna emocjiRywalizuj u podnóża góry Ślęża!

Image

NIEZAPOMNIANA PRZYGODA PEŁNA WRAŻEŃ!

Ekspedycja Express Misja Sobótka to przede wszystkim świetna zabawa dla każdego połączona z rywalizacją! Gra jest podzielona na 3 różne etapy, w których łącznie do wykonania jest ponad 50 ciekawych zadań. Miasto, las, podziemia, opuszczone tereny to wszystko czeka w tym scenariuszu! Zadania są bardzo różnorodne a miejsca, w których będziemy zaskoczą każdego! Jeśli chcesz się dowiedzieć, czym jest Ekspedycja Express, przeczytaj pełen opis gry.

DATA GRY

WIELE TERMINÓW

START GRY

SOBÓTKA k. Wrocławia
Dworzec PKS Sobótka

CZAS TRWANIA

7 GODZIN GRY

ILOŚĆ DRUŻYN

15 DRUŻYN MAX
Image
Image
Image

CEL GRY

Celem gry jest zdobycie jak największej ilości ekspedycyjnej gotówki. Gotówkę będziecie otrzymywać za poprawnie wykonane zadania, jak i miejsce na finale danego etapu gry.  Dodatkowo pojawią się rywalizacje międzydrużynowe, w których do zdobycia będzie kasa oraz bonusy. 

WARTO WIEDZIEĆ

Aby gra była uczciwa Wasze telefony i inne urządzenia elektroniczne zostaną zamknięte w specjalnych torebeczkach (safebagach), które będziecie mieć przy sobie do końca gry, ale nie można ich otwierać. W zamian otrzymacie specjalne smartfony z ekspedycyjnymi aplikacjami, które będą dbały o Wasze bezpieczeństwo, jak i utrudniały, a czasem ułatwiały niektóre zadania. Dodatkowo otrzymacie na drużynę plecak z pełnym wyposażeniem, które na pewno przyda się Wam podczas wykonywania zadań.

Wszystkie materiały i dodatkowe elementy będziecie otrzymywać na bieżąco od organizatorów. Na grę wystarczy ubrać się w wygodne rzeczy a na nogach mieć rozchodzone buty. Zasady gry i przepis na wygraną poznacie na starcie!

CO NAS CZEKA

W tej edycji zaskoczymy miejscami, w których się znajdziemy. Cała gra odbywać się będzie, w okolicach Sobótki (nie wchodzimy na Ślężę). Zadania są tak zrobione, aby wszyscy uczestnicy mieli równe szanse bez względu na wiek i sprawność fizyczną. Cała rywalizacja jest podzielona aż na 3 różniące się od siebie etapy:
  • Etap 1 - w tym etapie czekają różnego rodzaju zadania, które będą symulowały trudne sytuacje życiowe, z którymi trzeba sobie poradzić. Łatwo nie będzie, bo finał tego etapu gry jest ukryty i trzeba będzie go odnaleźć przy pomocy zdobytych podpowiedzi.
  • Etap 2 - ten etap odbywa się całkowicie w lesie, gdzie na otrzymanych telefonach pojawi się specjalna aplikacja z mapką i 9 punktami, w których czekają zadania. Łatwo nie będzie, bo inne drużyny będą mogły trochę namieszać, ale o tym dowiecie się na miejscu.
  • Etap 3 - zejdziemy pod ziemię, gdzie czekać będzie ciemność, dużo korytarzy i niesamowity klimat. Wszystkie drużyny będą rywalizować między sobą aby otworzyć sejf. Jego zawartość zgarnie tylko jeden TEAM. 
W sumie czeka na Was ponad 50 szalonych zadań, niezapomniane emocje, świetna przygoda i zabawa! Więcej zdradzić niestety nie możemy. Po prostu nie czekaj i zgłoś swoją drużynę już teraz! Liczba miejsc w tej grze jest mocno ograniczona! 

START GRY ZA:

© 2021 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.