fbpx
 • +509695078
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Niezapomniana 4 dniowa przygoda!Mega Race - 27 - 30 sierpnia 2020Musisz to przeżyć!

DATA GRY

27-30 SIERPNIA
(4 dni gry)

START GRY

WROCŁAW
(NFM - PLAC WOLNOŚCI)

TRASA

60 ZADAŃ
(400 km)

ILOŚĆ OSÓB

150 OSÓB
(max 75 drużyn)

START REJESTRACJI 8 LIPCA 2020! GODZ. 17:00

SZALONA PRZYGODA CZEKA

Kolejna edycja MEGA RACE nadciąga! To niezapomniana przygoda, którą znów przeżyjemy wspólnie. Niezapomniane emocje, rywalizacja, fantastyczne zadania, nieznane miejsca, cudowni uczestnicy i przygoda, której się po prostu zapomnieć nie da. To wszystko, już tego lata czeka na pierwsze 75 drużyn, które zdążą się zapisać. Jeśli chcesz poznać więcej informacji, na temat gry Mega Race kliknij tutaj po szczegóły. Poniżej znajdziesz informacje dotyczące tej edycji.

CEL GRY

Celem gry jest zdobycie jak największej ilości ekspedycyjnej gotówki. Gotówkę będziecie otrzymywać za poprawnie wykonane zadania, jak i miejsce na finale. Dodatkowo w tej edycji będą momenty, gdzie sami będziecie musieli zdecydować, o ile chcecie zagrać lub jaki poziom trudności danego zadania chcecie wybrać. Pojawią się też, zadania bonusowe w specjalnej aplikacji.

CO NAS CZEKA

W tej edycji uczestnicy mogą wziąć udział tylko w drużynach 2-osobowych (samemu zgłasza się drużynę). Na wszystkich czekają oczywiście szalone zadania, ale i podróżowanie stopem, czasami pociągiem lub autobusem. Tego dowiecie się podczas gry. Łącznie do wykonania będzie ponad 50 zadań! Oczywiście szczegółów i to, co się pojawi, nie zdradzimy, ale na pewno będzie ogień. Poniżej lista tego co może Cię czekać:
 • gra w Polsce i krajach ościennych
 • podziemne zadania w ciemnościach (o ile będzie taka możliwość prawna)
 • wyścigi na rwących rzekach
 • szalone zadania z mieszkańcami
 • niezapomniane doznania kulinarne
 • autostop ponad 400 km
 • przełamywanie własnych lęków
 • malowanie, jakiego nie widzieliście
 • pokój pełen zagadek
 • nocna misja, której długo nie zapomnisz
i wiele innych niespodzianek!

POCZUJ SIĘ JAK W AZJA EXPRESS

Chcemy aby kolejna edycja znów Was zaskoczyła i tak będzie! Zadań czeka bardzo dużo i czasami trzeba będzie podjąć trudne decyzje. Sprawdzimy przełamywanie własnych lęków, zdolności manualne, fizyczne i umysłowe. Nie zabraknie oczywiście zadań extreme i takich, w których nie tylko poczujesz adrenalinkę ale i odrobinę strachu. Nie musisz się jednak o nic martwić, to będzie niezapomniana przygoda niczym reality-show a nasi cudowni organizatorzy zadbają o Wasze dobre samopoczucie!

SPECJALNA APLIKACJA

Przez cały czas będziecie mieć też dostęp do specjalnej nowej ekspedycyjnej aplikacji, w której sprawdzicie punkty dodatkowych zadań, ciekawe miejsca, ale też będziecie mogli odblokować dodatkowe wyzwania i zdobyć trochę ekspedycyjnej gotówki.

JAK PRZEBIEGA TRASA?

Oczywiście tego zdradzić nie możemy. Cała zabawa polega na tym, że nie wiesz gdzie wylądujesz za parę godzin i to jest piękne w Ekspedycji Express! Możemy za to zagwarantować, że przygotowany przez nasz scenariusz rozgrywa się w Polsce i krajach ościennych. Nie musisz się też martwić o powrót. Miejsce finałowe jest tak zorganizowane, aby nie było problemu z powrotem (połączenie kolejowe/autobusowe). W przypadku wystarczającej ilości osób chętnych zorganizujemy transport autobusami. Startujemy we Wrocławiu!

START GRY ZA:

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

final02__600x338.jpg
final04__600x338.jpg
urodziny__700x527.jpg
stop01__600x338.jpg
final01__600x338.jpg
Jak kupić bilety? Jak wygląda rejestracja?
Start rejestracji jest 1 lipca o 20:00, na naszej stronie www. Podczas rejestracji będzie obowiązywała zasada "kto pierwszy ten lepszy". Część miejsc jest już sprzedana ze względu, na to iż jest to edycja przeniesiona z majówki, która się nie odbyła z powodu korona-wirusa.
Kiedy odbywa się gra i gdzie jest start?
Gdzie będzie finał?
Jakie dane będą potrzebne podczas rejestracji i zakupu biletów?
Czy gwarantujecie podczas gry wyżywienie?
Czy gwarantujecie nocleg podczas gry?
Czy można wziąć udział samemu lub w 3 osoby w drużynie?
Czy wymagane jest posiadanie wizy i paszportu?
Czy obcokrajowcy mogą wziąć udział w grze?
W jakim wieku można wziąć udział w grze?
Nigdy nie podróżowałem stopem. Dam radę?
Czy trzeba mieć ze sobą swój telefon komórkowy?
Czy będzie potrzebny Internet w telefonie?
Czy w grze uczestnicy odpadają?
Co jeśli zechcę zrezygnować podczas gry?
Czy gwarantujecie ubezpieczenie podczas gry?
Czego nie obejmuje podana cena?
Czy mogę sprzedać swój bilet – miejsce w grze?
Czy zapewniacie transport powrotny?
© 2020 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.