fbpx
  • +509695078
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ekspedycja Express Night ChallengeNocna gra terenowa jakiej nie było!Trasa 20 km czeka na Ciebie!

WSZYSTKIE BILETY ZOSTAŁY WYPRZEDANE. ZAPRASZAMY NA KOLEJNE EDYCJE W SIERPNIU

Image

POKONAJ TRASĘ 20 KM I WYKONAJ WSZYSTKIE ZDANIA

Rusza specjalna edycja Ekspedycji Express, czyli gry terenowej, w której tym razem będziemy grać w nocy! Cała akcja rozegra się w okolicach góry Ślęży obok Wrocławia (start gry w Sobótce). Trasa ma 20 km, a pokonanie jej powinno zająć ok. 6-8 godzin. Po drodze oczywiście czekają na Was nocne zadania, ciekawe miejsca, rywalizacja czasowa z innymi drużynami a przede wszystkim świetna zabawa! Wygrywa drużyna, która wykona najwięcej zadań i dotrze na finał z najlepszym czasem. Drużyny są puszczane co minutę. Jeśli chcesz się dowiedzieć, czym ogólnie jest Ekspedycja Expres, to kliknij tutaj. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące tego wydarzenia znajdziesz poniżej.

DATA GRY

11/12 LIPCA 2020
Start od 18:00

START GRY

SOBÓTKA k. Wrocławia
(i okolice bez Ślęży)

CZAS TRWANIA

6-8 GODZIN GRY

ILOŚĆ DRUŻYN

120 DRUŻYN
(co 1,5 min jedna)

CEL GRY

Celem gry jest zdobycie jak największej ilości ekspedycyjnej gotówki. Gotówkę będziecie otrzymywać za poprawnie wykonane zadania, jak i miejsce na finale gry. Dodatkowe zadania będą możliwe do odblokowania, w specjalnej aplikacji, do której dostęp otrzymacie na starcie. Oprócz zdobytej gotówki będzie ważny czas pokonania całej trasy. Możecie powalczyć o podium, ale możecie uznać tę grę za własny challange i świetną nocną przygodę. Decyzję pozostawiamy dla Was.

WARTO WIEDZIEĆ

Drużyny w tej edycji mogą być 2, 3, 4 lub 5-osobowe. Każda drużyna otrzymuje informację, o której godzinie ma się pojawić na starcie gry w Sobótce. Drużyny są puszczane co minutę. Każda otrzymuje specjalną mapkę, dostęp do aplikacji (nie trzeba instalować), kartę drużyny, zasady gry oraz kopertę z pierwszym zadaniem i elementami niezbędnymi do gry.

Ważne, aby włożyć wygodne rozchodzone buty, zabrać ze sobą plecak, dobrze naładowane latarki oraz jedzenie i picie. O nic więcej nie musisz się martwić.

CO NAS CZEKA

Gra jest podzielona na dwa etapy
  • Etap 1 - ten odbędzie się całkowicie w lesie, w którym czekają ciekawe zadania manualne, logiczne i na spostrzegawczość. Nie zabraknie również zadań na przełamywanie własnych lęków. Zobaczycie też ciekawe miejsca, których zapewne nigdy wcześniej nie widzieliście.
  • Etap 2 - w tym etapie pojawią się wsie, miejscowości, ciekawe miejsca, wzniesienia, piach i wiele więcej. Będzie mrocznie, ale i fascynująco. Zadania będą zupełnie inne niż w pierwszym etapie, ale łatwo nie będzie. Postaramy się zaskoczyć każdego.
Szczegółowego scenariusza niestety zdradzić nie możemy, bo jest to jak na każdej Ekspedycji Express wielka niespodzianka. Najprościej po prostu się zapisać i to przeżyć! Nie będziesz żałować.
Image

START GRY ZA:

© 2020 Ekspedycja Express - TTA GROUP SP. Z O.O. All Rights Reserved.